Videa se štítkem "studio ČMA"

Studio ČMA, rozhovory s prezidentskými kandidáty: Karel Diviš Rozhovory

Studio ČMA, rozhovory s prezidentskými kandidáty: Karel Diviš

V závěrečném díle seriálu „Prezidentští kandidáti“ jsme přivítali pana Karla Diviše, podnikatele v IT technologiích, kterému nebyla jeho kandidatura registrována. Na toto konto se Diviš odvolal a po 18 dnech byl po překontrolovaní hlasů opět zařazen do boje o Hrad.

V rozhovoru se dozvíte nejen o dojmech ze znovu zapojení se do prezidentských voleb, ale také o e-Armádě, médiích a o MS ve fotbale, které se uskutečnilo v Kataru.

21. 12. 2022 25 min
Přehrát video
Studio ČMA: Ctirad Hemelík v rozhovoru nejen o propojování lidí Rozhovory

Studio ČMA: Ctirad Hemelík v rozhovoru nejen o propojování lidí

Ve Studiu ČMA jsme přivítali Ctirada Hemelíka, který je pro mnohé znám ve spojení s festivalem Evolution, jako tvůrce politických kampaní, díky projektu Šťastné Česko nebo z projektu Artinii.

Během poutavého rozhovoru se Kateřina Božková ptala na otázky spojené se štěstím, školstvím, filmem, ale také na otázky spojené s prezidentskými volbami.

Ctirad Hemelík je člověkem, který se na svět dívá hned z několika úhlů pohledů, a i díky tomu se v tomto rozhovoru dozvíte odpověď na univerzální radu pro manažery.

28. 11. 2022 29 min
Přehrát video
Jaroslav Ďuriš v rozhovoru nejen o dopravě v Praze, ale také o krizi s dodávkami plynu Rozhovory

Jaroslav Ďuriš v rozhovoru nejen o dopravě v Praze, ale také o krizi s dodávkami plynu

V tomto dílu seriálu ze Studia ČMA jsme přivítali Ing. Jaroslava Ďuriše. Ten se mimo jiné stal vítězem v soutěži MANAŽER ROKU, a to v čestné kategorii vyhlašované dceřinou společností asociace CBCSD “Inovace pro udržitelný rozvoj”.

Témata zhruba půlhodinového rozhovoru se doslova točila kolem kol, respektive cyklostezek a dopravě v Praze. „Doprava je živý organismus a je třeba se o ni starat, tak jako se staráme o své tělo.“

Mimo toto se moderátor Vadim Petrov hosta ptal i na aktuální situaci spojenou s energetickou chudobou včetně dodávek plynu v Praze. Byla by řešením regulace ceny pro Pražany? Co na to Jaroslav Ďuriš? Právě to se dozvíte v tomto rozhovoru.

Více doporučujeme vyslechnout v tomto poutavém rozhovoru.

9. 9. 2022 34 min
Přehrát video
Kateřina Kadlecová v rozhovoru nejen o její roli manažerky úspěšné české firmy USSPA Rozhovory

Kateřina Kadlecová v rozhovoru nejen o její roli manažerky úspěšné české firmy USSPA

Ing. Kateřinu Kadlecovou, ředitelku a CEO české společnosti USSPA a finalistku soutěže Manažer roku 2020 v kategorii Manažer malého a středního podniku navštívil štáb Studia ČMA. V rozhovoru s viceprezidentem České manažerské asociace Vilémem Vrbou si povídali nejen o rodinné firmě, managementu, ale také o účasti v soutěži Manažer roku.

19. 8. 2022 43 min
Přehrát video
Čtyři témata pro Jiřího Františka Potužníka, generálního komisaře české účasti na EXPO Rozhovory

Čtyři témata pro Jiřího Františka Potužníka, generálního komisaře české účasti na EXPO

Jiří František Potužník byl generálním komisařem na světových výstavách Expo v Miláně a v Dubaji, má za sebou řadu projektů, jejichž výsledky mohou posunout svět dále dobrým směrem. J. F. Potiužník je mimo jiné kandidátem na post Manažera roku 2021.

J. F. Potužník přijal pozvání do Studia ČMA, kde s Vadimem Petrovem, ambasadorem a členem prezídia České manažerské asociace, hovořili o čtyřech společenských meznících.

Jak se tento zkušený manažer staví k desinformacím? Jaký potenciál má Česká televize? Jaké byly účasti České republiky na EXPO a co jim předcházelo? Jak dopadla Potužníkův vynález S.A.W.E.R. a o co přesně jde?

29. 7. 2022 49 min
Přehrát video
Studio ČMA: Tomáš Zima s manažery u kulatého stolu Rozhovory

Studio ČMA: Tomáš Zima s manažery u kulatého stolu

Ve středu 20. července 2022 proběhlo čtvrté natáčení do série seriálu Prezidentského speciálu Studia ČMA. Tentokrát s bývalým rektorem Univerzity Karlovy Tomášem Zimou. Moderátorem besedy „u kulatého stolu“ se stal Petr Kazík, prezident České manažerské asociace, se kterým se ve studiu ČTK sešli zástupci manažerské obce, a to Štefan Medzihorský, Dana Gutmann a Radek Barva.

29. 7. 2022 58 min
Přehrát video
Studio ČMA: Generál Petr Pavel s manažery u kulatého stolu Rozhovory

Studio ČMA: Generál Petr Pavel s manažery u kulatého stolu

První kulatý stůl, za kterým společně s prezidentským kandidátem generálem Petrem Pavlem zasedli i manažeři a členové České manažerské asociace. Roli moderátora se zhostil Vadim Petrov, člen prezídia a ambasador ČMA.

8. 7. 2022 56 min
Přehrát video

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter