Klub poskytovatelů sociálních služeb

Chcete být členem Klubu poskytovatelů sociálních služeb?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Klub je zaměřen na zvyšování kompetence manažerů, personalistů, ale i zájemců z řad zaměstnanců poskytovatelů sociálních služeb a pomáhajících profesí. A také na zlepšování úrovně vedení a řízení a kvality poskytování sociálních služeb. Vytváří společnou platformu pro sdílení zkušeností poskytovatelů sociálních služeb ve vzájemné spolupráci se soukromým sektorem a akademickou půdou.

Akce klubu

„V České republice neexistuje žádná podobná organizace, která by se takto komplexně zabývala moderním řízením a inovacemi v oblasti sociálních služeb ve spojení se soukromým sektorem a akademickou půdou,“ říká předseda Klubu Mgr. Miroslav Jan Šramota.

Zaměření aktivit

• odborné akce – semináře a workshopy
• networking a sdílení dobré praxe

Přínosy členství

• možnost setkávání s manažery z oblasti sociálních služeb, byznysu, akademické sféry
• získání odborných informací z oboru
• účast na akcích, možnost zapojit se do projektů ČMA

Vedení klubu

Působí jako majitel a lektor společnosti PROdeseco, s.r.o., jejímž předmětem podnikání je konzultační a vzdělávací činnost pro sociální a komerční sféru. Deset let podniká ve vzdělávání, supervizi a koučinku. Působil na MPSV, dále jako předseda dozorčí rady v nemocnici, v různých komisích se sociálním zaměřením, v neziskových a příspěvkových organizacích. Vystudoval magisterský obor sociální práce, management a supervize na Univerzitě Karlově. Pracuje jako středoškolský učitel managementu a marketingu a vysokoškolský učitel sociálních předmětů.

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.