ČMA Regionální klub SV Čechy

Chcete být členem ČMA Regionálního klubu SV Čechy?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Předsedkyní klubu je PhDr. Marie Jírů, majitelka společnosti Centrum andragogiky, kombinující v jeho činnosti odbornost, předávání informací a zkušeností, networking a společenská setkání.

Akce klubu

Poslání

Klub sdružuje významné a úspěšné osobnosti z řad majitelů firem, podnikatelů a manažerů společností z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Je platformou pro setkávání aktivních a schopných osobností, propojuje podnikatele a manažery.

Umožňuje výměnu názorů a navazování kontaktů manažerům z různých oborů činností, vytváří prostor pro diskusi v  neformální atmosféře. Klub navrhuje a také prezentuje krajské nositele titulu MANAŽER ROKU, pořádá s nimi setkání a diskuse.

„Naší snahou je vytvořit vhodný prostor pro výměnu názorů, informací ale i zkušeností z různých oborů. Při našich setkáních klademe důraz na otevřenou a přátelskou atmosféru, která přeje vstřícné komunikaci i příležitostem k další spolupráci,“ říká předsedkyně ČMA Regionálního klubu Severovýchodní Čechy Marie Jírů.

Aktivity

Klub má za sebou řadu široké spektrum akcí, odborné workshopy, návštěvy firem, např. ŠKODA AUTO ve Vrchlabí či setkání s vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou a místopředsedkyní senátu Miluší Horskou. Tradicí bylo novoroční posezení v Pivovaru LINDR Mžany.

Konkrétní akce

Počátkem roku 2020 klub uspořádal setkávání manažerů a podnikatelů v pivovaru LINDR Mžany. „Pokračujeme v tradici návštěv lokálních pivovarů, které obvykle kolem sebe vytvářejí aktivní komunitu místních občanů a podnikatelů,“ říká Marie Jírů.

V průběhu roku klub nabídnul svým členům i dalším zájemcům několik odborných seminářů, např. na téma Zvýšení výkonnosti lidského kapitálu, AGE management, Prezentační dovednosti v kostce, Umění hodnotícího rozhovoru.

Některé připravené akce, jako např. kulatý stůl a networking manažerů a podnikatelů ve společnosti Trivium Skřivany, musely být zrušeny.

Do budoucna chce klub pokračovat v nabídce odborných seminářů, kulatých stolů diskusí a neformálních setkání manažerů a firem z regionu v příjemném prostředí.

Vedení klubu

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter