ČMA Regionální klub SV Čechy

Chcete být členem ČMA Regionálního klubu SV Čechy?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Předsedou klubu je JUDr. Pavel Staněk, MBA, zakládající společník a partner pro strategické obchodní vztahy advokátní kanceláře ARROWS ETL Global. 

Akce klubu

POSLÁNÍ

Poslání regionálního klubu spočívá ve vytvoření lokálního fóra pro významné a úspěšné osobnosti z řad majitelů firem, podnikatelů a manažerů obchodních a výrobních společností a firem z Královéhradeckého a Pardubického kraje. 

Klub má sloužit jako živá platforma pro setkávání nejen členů, ale i dalších aktivních a schopných osobností působících v regionu. Cílem je vytvořit prostředí, kde se členové mohou vzájemně inspirovat, učit se a podporovat ve svém profesním rozvoji. Poskytnout prostor manažerům z různých oborů činností pro jejich networkingové příležitosti, výměnu názorů a tvorbu neformálních a přátelských vztahů vedoucích k vzájemné spolupráci napříč obory. 

K posláním klubu patří i informovanost členů o aktuálních technologických inovacích a trendech v oblasti řízení a podnikání se zaměřením na jejich efektivní využívání při adaptaci a tvorbě strategií pro řízení jejich firem v digitálním prostředí.

Klub navrhuje a prezentuje krajské nositele titulu MANAŽER ROKU.

AKTIVITY

Klub má za sebou široké spektrum akcí, odborných workshopů, návštěv firem či setkání s představiteli regionu. V této úspěšné činnosti nechce ustat ani v příštím období. 

 

Vedení klubu

zakládající společník a partner pro strategické obchodní vztahy advokátní kanceláře ARROWS ETL Global

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter