Čestní členové

Čestnými členy asociace jsou manažeři, kteří dosáhli vynikajících výsledků v této profesi (v řídící pozici), nebo se mimořádně zasloužili o rozvoj manažerské profese či České manažerské asociace samé.

Ing. Pavel Kafka, dr. h .c.

Čestný prezident ČMA

V letech 1994 až 2009 vybudoval jako generální ředitel Skupinu Siemens v ČR do pozice největší české elektrofirmy. Je nositelem titulu Manažer roku 2005. Vůdčí osobností asociace byl od roku 2011. Ve své prezidentské funkci dokázal zúročit zkušenosti viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR, člena vedení Česko-německé průmyslové a obchodní komory a Českomoravské elektrotechnické asociace.

Čestný člen České manažerské asociace. Patří k nejvýznamnějším osobnostem působících v oblasti strategického managementu. Jako autor či spoluautor vydal v ČR i cizině přes 20 knih. Je též spoluzakladatelem Moravské vysoké školy Olomouc, majitelem firmy Management Focus, čestným prezidentem klubu Stratég a člen několika správních a dozorčích rad. V roce 2015 byl uveden do Síně slávy soutěže MANAŽER ROKU. V roce 2018 byl jmenován předsedou Národní komise soutěže Manažer roku.

Čestný člen České manažerské asociace. Mnoho let byl předsedou Rady expertů ČMA. Je též autorem 25 odborných knih a více než 650 učebních textů. V letech 1996 – 2001 působil ve funkci viceprezidenta ČMA.

Čestný prezident České manažerské asociace. V roce 1990 byl jmenován prezidentem ČMA a stál u vzniku soutěže MANAŽER ROKU. Od roku 1993 byl členem představenstva Svazu průmyslu a dopravy ČR. Je též autorem knihy Jak transformovat podnik.

Ing. Ivo Gajdoš

Viceprezident

Jako výkonný ředitel koordinuje činnost 15 manažerských klubů a oblast zahraničních vztahů. Zajišťuje i organizaci soutěže MANAŽER ROKU. Je předsedou Pražského manažerského klubu ČMA.

Byl dlouholetým předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU a od roku 2006 byl též členem výboru ČMA. V roce 1994 byl oceněn titulem Vynikající manažer. V roce 2006 se stal čestným členem České manažerské asociace

Čestný člen ČMA, mnoho let působil jako výkonný ředitel a člen Rady expertů ČMA.

Čestný prezident České manažerské asociace. Mnoho let působil ve funkci generálního ředitele a předsedy představenstva Českomoravské záruční a rozvojové banky, a. s.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnost AHRA se zkušenostmi vrcholového manažera a konzultanta významných společností. Působil jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech. Předseda Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA, místopředseda ELITE klubu MSK ČMA.

Detail

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail
Více osobností

Členové

Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Newton College, a.s.Wellness & Spa Infinit MaximusMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeSiMyCo, s.r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaDASUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYČeský porcelán as DubíAHRA – Consulting, s.r.o.M.L.S. HoliceLichtenstein Legal s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.AmbisKooperace.czISMMBekaertPražská mezinárodní manažerská školaSvaz českých a moravských výrobních družstevLinde Gas asSkupina ČEZLamarkJan Liška & PartneřiIVECOKomerční banka a.s.Řízení letového provozu ČR, s.p.FoxyJ.I.P. pro firmy s.r.o.IpsosMetrostavBonatransDopravní podnik Ostrava a.s.AbydosČMZRB | Národní rozvojová banka ČRTasty Air s.r.o.KSR InternationalBENEŠ a LÁT a.s.SAM Headhunting Czech republicUTB: Univerzita Tomáše BatiKaizen Institute CZ s.r.o.Centrum andragogikyVAE CONTROLSIFBMABBDallmayrVysoké učení technické v BrněLANEX a.s.ASN Plus, s.r.o.AramarkWiesner-HagerZD VšestaryAnacot Capital a.s.STYRAX, a. s.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkSTYL, družstvo pro chemickou výrobu4machines s.r.o.Moravskoslezký krajPharmdata s.r.o.ClarionBusiness RepublicCape Free, s.r.o.SpiderTRANSYS, spol. s r.o.SOMAKOVOKON Popovice s.r.o.BabydirektDYNAMIC FUTUREROSSO STEELTrivium PackagingGrátis, s.r.o.CPI HotelsEUROPEAN INSTITUTEKunz a partneři s.r.o.DIGITAAL.CZ s.r.o.Solární asociaceMoravian Premium Care, a.s.Business Institut EDU a.s.Seminaria, s.r.o.KooperativaSIKO Koupelny & KuchyněSIEMENSMoravskoslezké informační centrumLenzingMHF Leoše JanáčkaŠéfův světProdeseco s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter