Klub vzdělávání manažerů

Chcete být členem Klubu vzdělávání manažerů?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Klub vzděláván manažerů je platformou manažerů, odborníků a specialistů z různých oblastí a odvětví, kteří se rádi setkávají, rádi se učí novým věcem a také se vzájemně inspirují. Členové ČMA a zájemci o členství mají tak možnost setkávat se např. s předními odborníky, kteří se zabývají vzděláváním řídících pracovníků.

Akce klubu

Zaměření klubu

  • odborné semináře a přednášky
  • online vzdělávací sekce – webináře pro stávající členy
  • newsletter s novinkami, články a rozhovory
  • představení názorů odborníků z praxe i akademické sféry
  • výměna osobních zkušeností manažerů řešení konkrétních situací, které přináší každodenní praxe
  • možnost navazování osobních kontaktů

V roce 2020 se nám i přes nepříznivou situace způsobenou koronavirovou krizí podařilo zejména ve spolupráci s Pražským manažerským klubem uskutečnit několik klubových setkání. K velmi zajímavým a přínosným patřilo diskusní setkání na téma Budoucnost managementu: Leadership a umělá inteligence či práce z domova.

Klub bude v následujícím období dále pořádat setkání se zajímavými osobnostmi z řad manažerů, ale i dalšími odborníky na aktuální témata a trendy z oblasti managementu, dle potřeb členů klubu. Systém prezenčních setkání je doplněn o online interaktivní formy. Věříme, že se tak budou moci aktivně zapojit do činnosti klubu nejen stávající členové, ale i další zájemci, kteří uvažují o členství v České manažerské asociaci.

Předsedkyně klubu Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE navíc dodává:

„I když nás pandemie COVID 19 nemile překvapila, musíme se všichni s touto situací vypořádat. Neplýtvejme časem a přestaňte čekat, až to přejde. Doporučuji všem „Pracujte s tím tak, jako by to již nikdy nemělo odejít.“ Naučme se tvořit nové situace, nové bezpečné cesty. Využijme čas pro vzdělávání. Rozvoj zaměstnanců nemají být pouze vykázaná čísla v účetnictví, nýbrž zhodnocená investice, se kterou můžeme počítat a stavět na ní efektivnější naplňování cílů firmy. A proto je potřeba, aby zaměstnanci znali smysl školení.“

Vedení klubu

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter