Klub mladých manažerů

Chcete být členem Klubu mladých manažerů?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Klub mladých manažerů se zaměřuje na pořádání setkávání manažerů a propojování manažerských osobností tak, aby vznikal společný prostor pro předávání zkušeností a networking.

Akce klubu

Díky multi-regionálnímu působení klub naplňuje cíl zvyšovat hodnotu členství v České manažerské asociaci skrze specializované programy na míru připravené konkrétním typům manažerských profesí. Manažerské večery se zaměřují na inspiraci manažerů a networking, program XY transfer na předávání zkušeností manažerů z generace X manažerským talentům z generace Y a seriál setkání HR sharing pak na sdílení know-how mezi manažerskou komunitou z řad interních HR leaderů společností.

„Účast na aktivitách Klubu mladých manažerů přináší mně i naší firmě jak inspiraci do další práce, tak nové zajímavé kontakty. Kromě toho oceňuji, že jako člen asociace se mohu zúčastnit akcí ostatních klubů, a vlastní působení i networking tak mohu dle svých potřeb rozložit mezi Brno, Prahu či jiná města,“ popisuje zkušený manažer výroby ing. Roman Dvořák, který během působení v Klubu mladých manažerů a v programu XY transfer získal motivaci i nové kontakty pro rozšíření svého záběru o obchod a business development.

Pro následující rok Klub mladých manažerů připravuje nejen udržení a navázání dosavadních aktivit, ale také rozšíření spolupráce s regionálními kluby i s vysokými školami. „Management bývá hodnocený podle toho, jak rostou čísla. V případě Klubu mladých manažerů nám vždy šlo o zapojení co nejvíce společností a manažerů do našich akcí, a přitom se držet zásady, že každého účastníka osobně známe. Díky tomu můžeme zaručit, že se na akcích potkají manažeři s vysokým morálním kreditem a již jen pozvánku na akci klubu lze považovat za formu osobního doporučení. Tento přístup se již 4. rokem vyplácí a počet účastníků se každým rokem daří zvyšovat,“ popisuje základní strategii klubu člen klubového výboru Petr Oulehla, CEO členské agentury Foxy.

 


Složení výboru klubu

Vrba Vilém

předseda Klubu mladých manažerů a člen prezídia ČMA

Od roku 2016 vede Klub mladých manažerů ČMA, v jehož rámci inicioval a řídí mentoringový program XY–Transfer zaměřený na rozvoj mladých manažerských talentů pomocí mentoringu seniorními manažery uznávaných společností. Absolvent politologie na Masarykově Univerzitě v Brně se v businessu pohybuje od roku 2005. Jeho hlavní doménou je obchod a marketing. Zkušenosti získával jak v rámci středně velkých firem, tak v mezinárodních korporacích. Dnes je majitelem společností Skilled.cz a Business Republic.

Petr Oulehla

člen výboru Klubu mladých manažerů

Petr je majitelem a ředitelem online marketingové agentury Foxy.cz. V minulosti řídil marketingové kampaně v korporátu, nyní vede vlastní agenturní business. Jeho firma se stará o růst a prosperitu desítek klientů z celého světa. A to především díky kvalitně nastaveným marketingovým kampaním a perfektní analytice. Mezi jeho priority patří dobré pracovní i nepracovní vztahy, neformální networking a dlouhodobá orientace na osobní a profesní růst. Ve volném čase si rád zahraje golf, poslechne dobrou hudbu a degustuje víno.

Kamil Pavlíček

člen výboru Klubu mladých manažerů

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

V profesním životě oceňuje kreativitu spojenou s chytrou strategií. Volný čas rád vyplňuje nákupy literatury a lektorskou činností na odborných seminářích, konferencích i univerzitě. K ČMA se připojil v roli idea makera a hybatele nových aktivit ve spolupráci s významnými společnostmi působícími v České republice.


Projekty klubu

Kromě jednotlivých akcí je Klub mladých manažerů garantem klíčových projektů – XY transfer a HR Sharing.

XY Transfer

Úspěšný mentoringový program Klubu mladých manažerů v roce 2020 zakončil 3. ročník, tentokrát s více než 40 účastníky z řad manažerů…

Detail projektu

HR Sharing

Klub mladých manažerů již 3. rokem pořádá setkání personálních ředitelů a manažerů s názvem HR sharing. Cílem akcí…

Detail projektu

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter