Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Klub mladých manažerů

Chcete být členem Klubu mladých manažerů?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Klub mladých manažerů se zaměřuje na pořádání setkávání manažerů a propojování manažerských osobností tak, aby vznikal společný prostor pro předávání zkušeností a networking.

Akce klubu

Díky multi-regionálnímu působení klub naplňuje cíl zvyšovat hodnotu členství v České manažerské asociaci skrze specializované programy na míru připravené konkrétním typům manažerských profesí. Manažerské večery se zaměřují na inspiraci manažerů a networking, program XY transfer na předávání zkušeností manažerů z generace X manažerským talentům z generace Y a seriál setkání HR sharing pak na sdílení know-how mezi manažerskou komunitou z řad interních HR leaderů společností.

„Účast na aktivitách Klubu mladých manažerů přináší mně i naší firmě jak inspiraci do další práce, tak nové zajímavé kontakty. Kromě toho oceňuji, že jako člen asociace se mohu zúčastnit akcí ostatních klubů, a vlastní působení i networking tak mohu dle svých potřeb rozložit mezi Brno, Prahu či jiná města,“ popisuje zkušený manažer výroby ing. Roman Dvořák, který během působení v Klubu mladých manažerů a v programu XY transfer získal motivaci i nové kontakty pro rozšíření svého záběru o obchod a business development.

Pro následující rok Klub mladých manažerů připravuje nejen udržení a navázání dosavadních aktivit, ale také rozšíření spolupráce s regionálními kluby i s vysokými školami. „Management bývá hodnocený podle toho, jak rostou čísla. V případě Klubu mladých manažerů nám vždy šlo o zapojení co nejvíce společností a manažerů do našich akcí, a přitom se držet zásady, že každého účastníka osobně známe. Díky tomu můžeme zaručit, že se na akcích potkají manažeři s vysokým morálním kreditem a již jen pozvánku na akci klubu lze považovat za formu osobního doporučení. Tento přístup se již 4. rokem vyplácí a počet účastníků se každým rokem daří zvyšovat,“ popisuje základní strategii klubu člen klubového výboru Petr Oulehla, CEO členské agentury Foxy.

 


Složení výboru klubu

Vilém Vrba

předseda Klubu mladých manažerů

Oceňovaný manažer ve vyhledávání talentů, v obchodu, marketingu a vzdělávání. Je předsedou Regionálního klubu Morava, vytvořil mentorský program XY Transfer na pomoc mladým talentovaným manažerům a projekt HR Sharing. Dříve působil jako business partner ve společnosti UNIFER.

Petr Oulehla

člen výboru Klubu mladých manažerů

Petr je majitelem a ředitelem online marketingové agentury Foxy.cz. V minulosti řídil marketingové kampaně v korporátu, nyní vede vlastní agenturní business. Jeho firma se stará o růst a prosperitu desítek klientů z celého světa. A to především díky kvalitně nastaveným marketingovým kampaním a perfektní analytice. Mezi jeho priority patří dobré pracovní i nepracovní vztahy, neformální networking a dlouhodobá orientace na osobní a profesní růst. Ve volném čase si rád zahraje golf, poslechne dobrou hudbu a degustuje víno.


Projekty klubu

Kromě jednotlivých akcí je Klub mladých manažerů garantem klíčových projektů – XY transfer a HR Sharing.

XY Transfer

https://xytransfer.cz/ Mentoringový program Klubu mladých manažerů v roce 2020 zakončil 3. ročník, tentokrát s více než 40 účastníky…

Detail projektu

HR Sharing

Klub mladých manažerů již 3. rokem pořádá setkání personálních ředitelů a manažerů s názvem HR sharing. Cílem akcí…

Detail projektu

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter