Marketingový klub

Chcete být členem Marketingového klubu?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Záměrem Marketingové klubu je vytvořit platformu pro setkávání jak profesionálů z oboru, tak i manažerů napříč obory, jelikož marketing se týká každého z nás, ať už chceme nebo ne. 

Vize:

Platforma pro setkávání vrcholových manažerů se zájmem o využití moderního marketingu pro růst svých společností.

Poslání:

Cíle: Přinášet informace o nových trendech v marketingu

Cílová skupina:

střední a vyšší management společností (CMO, CEO, CHO)

 

Vedení klubu

Rostislav Starý

předseda klubu

Rostislav Starý pracuje v médiích od roku 1999 a v agentuře Konektor od roku 2006. V Konektoru se zaměřuje na integraci komunikačních technik a odborníků z různých oblastí marketingu, včetně influencerů, a za svou práci pro lokální i globální klienty, včetně mezinárodních, získal řadu ocenění. Vede divizi mezinárodní sítě Eurocom Worldwide pro střední a východní Evropu.

Jaroslav Duroň

místopředseda

S více než 25letou praxí v oblasti PR je vedoucím agentury Konektor. Je zodpovědný za řízení klíčových týmů a klientů a za přípravu a realizaci komunikačních strategií a projektů pro klienty z oblasti FMCG průmyslu a dalších služeb.

Kateřina Božková

místopředsedkyně

Kateřina má za sebou několik úspěšných projektů, které vedla. Důležitý pro ni je měřitelný výsledek práce její nebo jejího týmu, stejně tak dodržování deadline, závazků a zaměřování se na detaily. Je zakládající členkou Marketingové klubu, který má za cíl mimo jiné propojovat a profesionály na platformě, kde žádné téma není tabu, tak jako marketing!

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter