Art Klub ČMA

Chcete být členem Art klubu ČMA?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Art Klub ČMA je tu nově pro členy manažerské asociace, aby rozšířil portfolio aktivit ČMA o oblast kultury a umění.

Manažerská práce vyžaduje kromě odborného know-how také nadhled a přesah do celospolečenských témat. Lídr a vizionář ve svém oboru pak může vize a cíle svého podnikání vidět v širším kontextu a lépe chápat dané souvislosti. Art Klub ČMA by rád tento kontext svým členům zprostředkoval a nabídnout tak pomyslný dialog mezi světem businessu a umění.

Akce klubu

Mise a vize klubu:

  • zprostředkovat svým členům vhled do aktuálních trendů v oblastech umění a show businessu
  • pořádat setkání se zajímavými osobnostmi
  • umožnit uměleckou prezentaci stávajícím členům ČMA
  • posílat pozvánky na vybrané kulturní akce příznivců a sympatizantů ČMA

Přínosy:

Nově založený Art Klub ČMA bude sloužit jako platforma pro rozšíření portfolia aktivit ČMA o oblast kultury a umění. Asociace tak poskytne svým členům a příznivcům další oblast činností a současně zvýší svoji atraktivitu pro nové členy. Aktivním umělcům ve svých řadách současně umožní v rámci ČMA plně rozvinout svůj potenciál. Manažeři v oblasti kultury (ředitelé festivalů, produkční apod.) mají také obvykle silný přesah do oblasti PR a marketingu a tím mohou pomoci ČMA umocnit povědomí o asociaci ve veřejném prostoru. Naopak benefitem pro ně může být navázání kontaktů v rámci „business“ komunity.

Akce Art Klubu ČMA mohou být organizovány jako „eventy“ pod záštitou ČMA spojené s výstavou/koncertem/besedou s umělci (členové asociace/nebo hosté).

Členové Art klubu se mohou také setkávat na akcích organizovaných/pořádaných přímo jeho členy a sdílet pozvánky přes stránky ČMA.

Vedení klubu

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia

Manažer a hudebník. Původně pracoval v Československé televizi jako hudební režisér a dramaturg, po roce 1990 ve vládních službách. Velké zkušenosti má v oblasti PR a mediální komunikace. V letech 2006 až 2012 působil v pozici generálního manažera pro lidské zdroje v TPCA. V současné době je prezidentem Iniciativy KYBEZ a rovněž členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter