Kluby

Členové ČMA se sdružují podle svých specifických profesních zájmů nebo podle regionů do klubů. Klubové aktivity nabízejí inspirativní akce a výjimečné osobnosti, networking a osobní kontakty. Rok 2020 změnil činnost klubů, nemalá část jejich aktivit se vzhledem k vládním opatřením v souvislosti s covid-19 přesunula do online prostředí. Osobní setkávání a kontakty tím ale nenahradily, některé kluby si uspořádání akcí v mezičase nenechaly ujít. Řada klubových akcí reflektovala aktuální situaci, ať už obsahem, např. tématem home office či apelem na podporu kulturní scény a hudebníků – manažerů.

Tradicí jsou návštěvy a diskuse ve firmách, aktivní je v pořádání podobných akcí vedle Regionálního klubu Severovýchodní Čechy zejména Elite Klub MSK, jehož členové zavítali např. do rodinné firmy VYNCKE, která je světový hráč v technologiích výroby čisté energie. Klub manažerek uspořádal návštěvu zámku Chyše manželů Lažanských.

Nosnou aktivitou klubové činnosti ČMA jsou odborné diskuse s hosty, představující široké spektrum manažerských oborů, obvykle evropského či světového formátu. Zaměřeny jsou zpravidla na trendy moderního managementu a prostředí obklopující manažery a jejich potřeby. Specifikem roku 2020 bylo posilování synergie klubů, kdy akce pořádaly některé kluby společně nebo na ně zvaly další kluby. Dobrá spolupráce se osvědčila mezi Pražským manažerským klubem a Klubem vzdělávání manažerů, pořádající setkání se zkušenými manažerskými profesionály, osobnostmi z akademické sféry či zástupci jiných asociací a komor, např. Italsko-českou obchodní komory, prezentující průzkum smart working. Pražské akce se obvykle konaly v atraktivním prostředí Daňkova paláce či Hotelu Clarion.

Mezi oblíbené formáty diskusních setkání se zajímavými osobnostmi patří business breakfesty, využívá ho řada klubů, například ČMA Klub Morava, připomeňme akce v brněnském TechNestu, či Klub mladých manažerů. Některé kluby nabízí svým členům a hostům formát klubových obědů nebo večerní posezení. Prognostický klub preferuje přednášky vědeckých osobností i vrcholových manažerů se zaměřením na aktuální témata, např. umělou inteligenci.

Součástí klubových aktivit ČMA je sportovní klání v podobě turnaje v bleskovém šachu, dříve spolupořádaného golfu či letošní účasti na běžeckém zápolení na Ostrava City Maraton. Zúčastnili se ho členové Elite Klub MSK, kteří akci dodali charitativní smysl.

Regionální kluby

Členové ČMA se sdružují podle regionů. Využívají ale synergií s obornými kluby při pořádání klubových setkání. Početně nejvýznamnější je Pražský manažerský klub. Nejmladší je Elite Klub Moravskoslezského kraje. K aktivním klubům patří ČMA Regionální klub Morava a Regionální klub Severovýchodní Čechy.

ČMA Regionální klub SV Čechy

ČMA Regionální klub SV Čechy

Předsedkyní klubu je PhDr. Marie Jírů, majitelka společnosti Centrum andragogiky, kombinující v jeho činnosti odbornost, předávání informací a…

Zobrazit více
Elite Klub Moravskoslezského kraje

Elite Klub Moravskoslezského kraje

Platforma, která staví na inspiraci, excelenci a zkušenosti výkonných manažerů Moravskoslezského kraje. Akce klubu Poslání rozvoj firemní kultury,…

Zobrazit více
ČMA Regionální klub Morava

ČMA Regionální klub Morava

Změny v roce 2023 Předseda klubu: Martin Rada Stávající členové výboru:  Olga Girstlová, Petr Novák, Martin Rada, Vít…

Zobrazit více
Pražský manažerský klub

Pražský manažerský klub

S téměř dvěma stovkami členů je klub nejpočetnějším v ČMA a také nejstarším, za sebou má 28 let úspěšných…

Zobrazit více

Kluby dle oborového členství

Členové ČMA se sdružují podle odborného zaměření.

Klub Facility Manažerů

Klub Facility Manažerů

Maminky zajišťují zázemí, pohodu, klid a pořádek v klasických rodinách.

Kdo toto zajišťuje ve vyspělých organizacích?

FACILITY MANAŽER

Zobrazit více
Klub poskytovatelů sociálních služeb

Klub poskytovatelů sociálních služeb

Klub je zaměřen na zvyšování kompetence manažerů, personalistů, ale i zájemců z řad zaměstnanců poskytovatelů sociálních služeb a…

Zobrazit více
Prognostický klub

Prognostický klub

Ve svých řadách soustřeďuje řadu vynikajících odborníků, z nichž jsou mnozí manažeři, připravuje strategické podklady pro rozhodování a organizuje…

Zobrazit více
Klub Manažerů roku

Klub Manažerů roku

Vítěze v soutěži MANAŽER ROKU sdružuje prestižní klub ČMA, který nabízí jeho členům výměnu zkušeností, prostor pro dojednávání…

Zobrazit více
Klub vzdělávání manažerů

Klub vzdělávání manažerů

Staňte se i vy součástí Klubu vzdělávání manažerů, který nabízí nesčetně podpůrných aktivit vedoucích k seberozvoji vašeho týmu….

Zobrazit více

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail
Více osobností

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter