Slovo odborníka

Štěpán Křeček patří mezi nejcitovanější české ekonomy a v současné době je také ekonomickým poradcem premiéra České republiky. Pracuje na pozici hlavního ekonoma obchodníka s cennými papíry BH Securities a.s., kde odpovídá za tvorbu makroekonomických analýz a strategických podkladů. Je autorem populárního podcastu Offline Štěpána Křečka, který si již poslechly statisíce lidí. Rovněž se věnuje komunikaci s veřejností a médii.

Jiří Jemelka je podnikatel, který již více než 20 let pomáhá menším i větším společnostem v oblasti vedení, obchodu a marketingu. Jeho firma JPF Czech s.r.o. se zabývá exekutivním interim managementem a v současné době řídí 43 firem. Firmy, které jsou v potížích, dostává na nohy, a ty, které skvěle šlapou, rozvíjí k ještě lepším výsledkům. Jiří Jemelka je úspěšný investor, který vlastní několik firem a neustále hledá nové příležitosti, jak rozšířit své portfolio.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter