Členství

Vstupte mezi výjimečné osobnosti českého managementu a staňte se členem ČESKÉ MANAŽERSKÉ ASOCIACE (ČMA)

Zvyšte svou osobní a společenskou prestiž. Setkávejte se s významnými, zkušenými a nadanými lidmi. Ukažte ostatním členům ČMA, co děláte skvěle. Propagujte svou společnost a osobnost informačními kanály ČMA.

Co získáte členstvím

 • Byznysové a osobní kontakty mezi vrcholovými manažery, inspiraci a know-how
 • Bezplatné kurzy manažerského vzdělávání i možnost školení pro zaměstnance
 • Lobbystickou a administrativní podporu
 • Možnost zúčastnit se odborných, společenských a sportovních akcí
 • Možnost zapojit se do projektů ČMA, včetně projektu mezigenerační spolupráce manažerů XY-Transfer
 • Nominaci do soutěže MANAŽER ROKU, účast na regionálních setkáních s vítězi a politiky
 • Mediální zviditelnění ve spojitosti se soutěží MANAŽER ROKU
 • Propagaci členů na webu www.cma.cz, v newsletteru, publikacích –  Ročence, sociálních sítích a na akcích ČMA a prostřednictvím partnerských médií
 • Pravidelné informace z managementu, o událostech a novinkách v ČMA a z oblasti udržitelného rozvoje od partnerské České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj CBCSD
 • Možnost kontaktů a informací díky členství ČMA v evropské asociaci manažerů CEC European Managers

 

Hodnota členství v ČMA

Účast na klubových akcích

Praktický příklad aktivního člena, který navštívil v roce 2019/20 akce pořádané Elite klub MSK, Pražský manažerský klub, Prognostický klub, Klub vzdělávání, Klub manažerek, Klub mladých manažerů, Business breakfasty regionálních klubů a další tři desítky setkání pořádaných patnácti kluby ČMA.

Za rok se tento člen ČMA zúčastnil v průměru 5 akcí v hodnotě 10 tis. Kč.

Účast na workshopech, kulatých stolech, konferencích

ČMA pořádá ročně zhruba dvě desítky workshopů, kulatých stolů a konferencí (např. Ryba smrdí od hlavy, Návrat k prosperitě, Kulatý stůl na MSV Brno, pracovní skupiny dceřiné CBCSD čistá doprava, chytrá města, energetika, cirkulární ekonomika a post-covid resilience).

Za rok se tento aktivního člen zúčastnil v průměru 3 akcí v hodnotě 15 tis. Kč.

Účast na slavnostních akcích

Slavnostní vyhodnocení vítězů soutěže MANAŽER ROKU v pražském paláci Žofín a účast na dalších významných akcích partnerských organizací za zvýhodněné vstupné.

Za rok se se aktivní člen ČMA zúčastnil v průměru 2 akcí v hodnotě 10 tis. Kč.

Využití komunikačních nástrojů ČMA a PR

Zahrnuje možnost umístění inzerce a článků na webu ČMA a sociálních sítích Facebook a LinkedIn, v Newsletteru a Ročence ČMA. Příležitost k prezentaci nabízí Studio ČMA, využít lze spolupráci s mediálními partnery ČMA a soutěže MANAŽER ROKU.

Za rok využil tento člen možnosti PR podpory v hodnotě 15 tis. Kč.

Projekt 110 OPZ – ČMA vzdělává členy

Projekt umožňuje proškolení 1 a více 12členných týmů v měkkých manažerských dovednostech nebo IT – pro členské firmy ČMA zdarma.

Hodnota školení 1 týmu za rok je 150 tis. Kč.

 

Celkový přínos pro aktivního člena ČMA, který navštívil průměrně 1 akci za 5 týdnů, představuje zhruba 200 tis. Kč.

Zájemci o aktivity ČMA mohou využít širokou nabídku i v roce 2021 či podle svých časových možností alespoň její část. Umožněte i dalším členům svého manažerského týmu zapojení do těchto akcí.

Co manažeři na ČMA oceňují

36 % – Kontakty, networking

23 % – Zkušenosti profesních kolegů

20 % – Informace

21 % – Ostatní

Zdroj: ČMA, průzkum mezi členy 2019

Co chtějí noví členové ČMA

 • Posílení společenství lidí, kteří chtějí něco změnit
 • Vzájemnou produktivní spolupráci
 • Nové vazby, setkávání se zajímavými lidmi
 • Nové zkušenosti a pohled na řízení
 • Přístup k novinkám a inspirativním příběhům
 • Zjistit způsob komunikace TOP manažerů
 • Zvyšovat a zlepšovat své dovednosti

Zdroj: ČMA, průzkum 2020

Volné vstupy

V rámci členství manažeři mohou využít širokou nabídku aktivit, včetně projektu vzdělávání.

Spolupráce

Navazujeme partnerství s profesními a zájmovými sdruženími, jsme členem evropské asociace CEC European Managers.

Networking

Umožňujeme odborná a regionální setkávání, osobní kontakty a výměnu informací a zkušeností.

Postup registrace

Zájemci o členství v ČMA stačí učinit tři kroky: přihlásit se, vyčkat schválení a poté zaplatit členský příspěvek. Asociace nabízí svým členům benefity, vysoce přesahující hodnotu členského příspěvku.

Přihlášení

Můžete využít formuláře na webové stránce www.cma.cz nebo kontaktovat pracovníky centrály České manažerské asociace Václavské náměstí 21, 113 60 Praha 1, e-mail: , tel: 224 109 301

Schválení členství

Kolektivního člena schvaluje prezídium ČMA, individuálního člena schvaluje výkonný ředitel ČMA.

Zaplacení členského příspěvku

Finálním krokem pro vstup do ČMA je zaplacení členského příspěvku na účet ČMA nebo přímo v kanceláři. Členské příspěvky se u kolektivních členů odvíjí od počtu zaměstnanců, příspěvek individuálních členů činí 3 tis. Kč za rok.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Detail
Více osobností

Členové

PRESTON Capital a.s.Moravian Premium Care, a.s.J.I.P. pro firmy s.r.o.AHRA – Consulting, s.r.o.Business Institut EDU a.s.ZD VšestaryZásilkovna s.r.o.ROSSO STEELM.L.S. HoliceAKORD & POKLAD, s.r.o.Moravskoslezký krajDATASYS s.r.o.Vysoké učení technické v BrněKunz a partneři s.r.o.Anacot Capital a.s.CARDIFF ACADEMY SESkupina ČEZJan Liška & PartneřiUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSIKO Koupelny & KuchyněŠéfův světLinde Gas asSOMAAbydosLichtenstein Legal s.r.o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkCentrum andragogikyDIGITAAL.CZ s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.SiMyCo, s.r.o.Komerční banka a.s.Moravskoslezké informační centrumLamarkTRANSYS, spol. s r.o.MetrostavNewton College, a.s.STYRAX, a. s.Grátis, s.r.o.AramarkČeský porcelán as DubíDYNAMIC FUTURENárodní rozvojová banka, a.s.ASN Plus, s.r.o.Trivium PackagingBonatransDallmayrKohimex, spol. s r.o.IpsosIFBMBekaertPharmdata s.r.o.IVECOKooperativaDopravní podnik Ostrava a.s.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaFoxyProdeseco s.r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Solární asociaceSvaz českých a moravských výrobních družstevPražská mezinárodní manažerská škola4machines s.r.o.MHF Leoše JanáčkaKOVOKON Popovice s.r.o.LANEX a.s.DASKSR InternationalVAE CONTROLSKaizen Institute CZ s.r.o.ISMMSpiderBusiness RepublicSTYL, družstvo pro chemickou výrobuSeminaria, s.r.o.Wellness & Spa Infinit MaximusBENEŠ a LÁT a.s.Cape Free, s.r.o.Magazín PATRIOTEUROPEAN INSTITUTESIEMENSBabydirektLenzingClarionUTB: Univerzita Tomáše BatiSAM Headhunting Czech republicMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeŘízení letového provozu ČR, s.p.CPI HotelsAmbisABBKooperace.czWiesner-HagerTasty Air s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter