Klub Manažerů roku

 

 

Stát se členem

Vítěze v soutěži MANAŽER ROKU sdružuje prestižní klub ČMA, který nabízí jeho členům výměnu zkušeností, prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Vedl jej a publicitu zaštiťoval Pavel Kafka, nyní čestný prezident ČMA, Manažer roku 2005. V roce 2020 pozici mluvčího klubu přebral prof. Vladimír Mařík z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC), Manažer roku 2018.

Akce klubu

Klub umožňuje výměnu odborných informací a zkušeností, členům nabízí prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Společně se podílejí na vytváření společenské prestiže manažerské profese, diskutují o nových trendech řízení, obchodních příležitostech, ale i nejrůznějších ožehavých tématech manažerského prostředí. Členové klubu přispěli svými texty do knihy ČMA Návrat k prosperitě, vydané v roce 2020, komentovali ekonomické a sociální dopady na českou ekonomiku a společnost.

Mezi členy klubu, kteří se profilují z nejrůznějších oborů činností, panuje přátelská atmosféra a obvykle některý z vítězů pozve ostatní do své firmy. Pokud se řekne CIIRC ČVUT, Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, Lednicko-valtický areál, společnost Alcaplast, Břeclav, porcelánka v Dubí, klášterní pivovar v Oseku, Žernoseky, tam všude Klub Manažerů roku organizoval pro své členy návštěvy a akce. K jeho aktivitám patřilo ostravské setkání s hejtmanem Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrákem, úspěšným účastníkem soutěže, vznik knihy ČMA 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu a její křest v Obecním domě v Praze či vernisáž obrazů manažerských osobností fotografa Jadrana Šetlíka, ambasadora ČMA.

Poslání Klubu manažerů roku

  • Společně se podílet na vytváření společenské prestiže profese
  • Prezentovat názory manažerů a pomáhat měnit českou ekonomiku
  • Propojovat klíčové osobnosti
  • Vytvářet prostor pro výměnu odborných informací a zkušeností
  • Umožňovat sdílet inspirativní myšlenky i obchodní příležitosti
  • Vytvářet prostor pro odpočinek a neformální networking

 

Manažer a Manažerka roku – prof. Vladimír Mařík a Tanja Vainio, CEO společnosti ABB pro ČR a SR

 

Stažení dokumentu

Vedení klubu

Je průkopníkem umělé inteligence a kybernetiky v ČR. Používá moderní metody organizace a řízení. Stal se zakladatelem a prvním ředitelem Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT (CIIRC) jako unikátního centra výzkumu. Díky jeho úsilí získal CIIRC novou budovu, ale zejména kvalitní výzkumné obsazení. CIIRC spojuje špičkový výzkum s potřebami českého průmyslu. Ukázal, že i v podmínkách českého školství lze vybudovat v krátké době centrum mezinárodní reputace. Opírá se o důvěru ve schopnosti spolupracovníků, podporu sebemotivace výzkumníků i odvážné investice do lidského potenciálu.

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.