Aktivity - Klub Manažerů roku

Akce klubu

Již proběhlé akce

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Nedávné akce

Setkání u MANAŽERKY ROKU 2022 v UNIQA
networking

Setkání u MANAŽERKY ROKU 2022 v UNIQA

23. 04. 2024 UNIQA (Evropská 810/136, 160 12 Praha 6)
Zobrazit více
Setkání u Manažera roku 2022 a s primátorem města Děčín
Management sharing

Setkání u Manažera roku 2022 a s primátorem města Děčín

28. 02. 2024 Chart Ferox, a.s. (Ústecká 1335/30, 405 02 Děčín V-Rozbělesy)
Zobrazit více
 

Vítěze v soutěži MANAŽER ROKU sdružuje prestižní klub ČMA, který nabízí jeho členům výměnu zkušeností, prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Vedl jej a publicitu zaštiťoval Pavel Kafka, nyní čestný prezident ČMA, Manažer roku 2005. V roce 2020 pozici mluvčího klubu přebral prof. Vladimír Mařík z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC), Manažer roku 2018.

Klub umožňuje výměnu odborných informací a zkušeností, členům nabízí prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Společně se podílejí na vytváření společenské prestiže manažerské profese, diskutují o nových trendech řízení, obchodních příležitostech, ale i nejrůznějších ožehavých tématech manažerského prostředí. Členové klubu přispěli svými texty do knihy ČMA Návrat k prosperitě, vydané v roce 2020, komentovali ekonomické a sociální dopady na českou ekonomiku a společnost.

Mezi členy klubu, kteří se profilují z nejrůznějších oborů činností, panuje přátelská atmosféra a obvykle některý z vítězů pozve ostatní do své firmy. Pokud se řekne CIIRC ČVUT, Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, Lednicko-valtický areál, společnost Alcaplast, Břeclav, porcelánka v Dubí, klášterní pivovar v Oseku, Žernoseky, tam všude Klub Manažerů roku organizoval pro své členy návštěvy a akce. K jeho aktivitám patřilo ostravské setkání s hejtmanem Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrákem, úspěšným účastníkem soutěže, vznik knihy ČMA 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu a její křest v Obecním domě v Praze či vernisáž obrazů manažerských osobností fotografa Jadrana Šetlíka, ambasadora ČMA.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter