Aktivity - Klub Manažerů roku

Akce klubu

Již proběhlé akce

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Nedávné akce

Schůzka Klubu manažerů roku

Schůzka Klubu manažerů roku

17. 06. 2021 Centrála KB
Zobrazit více
Setkání Klubu manažerů roku s hejtmanem Moravskoslezského kraje

Setkání Klubu manažerů roku s hejtmanem Moravskoslezského kraje

04. 06. 2021 ?
Zobrazit více
 

Vítěze v soutěži MANAŽER ROKU sdružuje prestižní klub ČMA, který nabízí jeho členům výměnu zkušeností, prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Vedl jej a publicitu zaštiťoval Pavel Kafka, nyní čestný prezident ČMA, Manažer roku 2005. V roce 2020 pozici mluvčího klubu přebral prof. Vladimír Mařík z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC), Manažer roku 2018.

Klub umožňuje výměnu odborných informací a zkušeností, členům nabízí prostor pro dojednávání byznysu, ale i odpočinek a neformální networking. Společně se podílejí na vytváření společenské prestiže manažerské profese, diskutují o nových trendech řízení, obchodních příležitostech, ale i nejrůznějších ožehavých tématech manažerského prostředí. Členové klubu přispěli svými texty do knihy ČMA Návrat k prosperitě, vydané v roce 2020, komentovali ekonomické a sociální dopady na českou ekonomiku a společnost.

Mezi členy klubu, kteří se profilují z nejrůznějších oborů činností, panuje přátelská atmosféra a obvykle některý z vítězů pozve ostatní do své firmy. Pokud se řekne CIIRC ČVUT, Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, Lednicko-valtický areál, společnost Alcaplast, Břeclav, porcelánka v Dubí, klášterní pivovar v Oseku, Žernoseky, tam všude Klub Manažerů roku organizoval pro své členy návštěvy a akce. K jeho aktivitám patřilo ostravské setkání s hejtmanem Moravskoslezského kraje prof. Ivo Vondrákem, úspěšným účastníkem soutěže, vznik knihy ČMA 100 let od začátku svobodného podnikání v Československu a její křest v Obecním domě v Praze či vernisáž obrazů manažerských osobností fotografa Jadrana Šetlíka, ambasadora ČMA.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter