Prognostický klub

Chcete být členem Prognostického klubu?

Nejprve zažádejte o členství v ČMA. Následně si můžete zažádat o členství v našem klubu.

Stát se členem

Ve svých řadách soustřeďuje řadu vynikajících odborníků, z nichž jsou mnozí manažeři, připravuje strategické podklady pro rozhodování a organizuje konference s prognostickou tématikou.

Akce klubu

Jak už vyplývá z názvu, klub svými aktivitami cílí na dlouhodobý a strategický vývoj ČR, sleduje a hodnotí globální trendy i vesmírnou agendu. Při klubových diskusních setkáních se věnuje umělé inteligenci, makroekonomickým prognózám i společenským aspektům zavádění Průmyslu 4.0. V roce 2020 při nich dominovala témata související s důsledky koronaviru. „Řešili jsme strategické záležitosti a dlouhodobé zakázky pro firmy,“ přibližuje činnost klubu jeho předseda doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. Významnou událostí byl křest knihy Prognostika nakladatelství C. H. BECK, na jejímž vzniku se členové klubu podíleli autorsky. Klub inicioval uspořádání tří mezinárodních konferencí s vysokými školami (ČVUT Praha, Univerzita Karlova, VŠ mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Masarykova univerzita Brno). Oblíbenou a poměrně hojně navštěvovanou klubovou aktivitou je VIP turnaj v bleskovém šachu, jehož vítězství si v roce 2020 připsal Petr Knap z EY Česká republika. Členové klubu pravidelně navrhují úspěšné kandidáty do soutěže MANAŽER ROKU, a to i na rok 2021.

Přínosy členství:

  • Získání odborných informací a prognóz
  • Setkání se zástupci akademické i výrobní sféry
  • Propojení s členy spolupracujících organizací (Římský klub, CBCSD aj.)
  • Zapojení se do aktivit klubu
  • Možnost ovlivňování dalšího směrování klubu

Dokumenty ke stažení:

Sborník z mezinárodní konference Management, technologie a sport – 1. ročník Strategické prognostické informace pro manažeryPrezentace řečníků konference – ZIP. ke staženíUmělá inteligence s ohledem na světové technologické trendyPrezentace na téma: řízení firem v krizi (Jaroslav Skoták)Prognostika a nové trendy: svět 2030Prognostické informace na rok 2024

Vedení klubu

Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. studoval s vyznamenáním systémovou analýzu na MU Brno a absolvoval postgraduální studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Po ukončení studia začínal jako vysokoškolský pedagog na Komenského Univerzitě v Bratislavě. Působil rovněž jako soudní znalec. V roce 1992 studoval na Ashridge Management College ve Velké Británii. V současnosti přednáší prognostiku na Univerzitě Karlově, ČVUT a Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů.

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi.
Využijte výhod členství.

  • Volné vstupy
  • Spolupráce
  • Networking

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.