Webinář: Performance Journey Workshop

Vážení členové České manažerské asociace,

Klub vzdělávání manažerů ČMA Vás zve společně s Ing. Simonou Myslikovjanovou, Ph.D., MBA, MBE na téma  Performance Journey WorkshopSiMyCo®, který se uskuteční dne 27.5.2021 od 10:00 hodin na platformě MS Teams

Připojit se bude možné v den konání od 9:45 hodin.

Pro potvrzené členy účast zdarma – odkaz na vyplnění formuláře ZDE – následný odkaz pro přihlášení na webinář najdete v pozvánce.

Hlavní jádro Performance Journey tvoří pracovní a řídící procesy vaší společnosti, které přes Performance dialog propojují dvě oblasti: working capital management a human capital management v jeden celek. Aby procesy fungovaly dobře, musíte mít správné zdroje pro implementaci těchto procesů.

Performance Journey se snaží přemostit propast mezi koncepční strategií a úspěšnou taktickou implementací.

Víte, co se skrývá ve vašich zaměstnancích či kolezích? Naučte se, jak správně identifikovat a řídit jejich talent a jak s nimi pracovat, aby naplno uplatnili svůj skrytý či nevyužitý potenciál!

Zároveň se při workshopu budeme věnovat oblasti working capitalu a řízení změn za účelem zlepšení celkového výkonu vaší firmy. Podíváme se na problematiku formulování strategie k uskutečnění vaší vize pomocí metody Design Thinking, která nám pomáhá analyzovat tvorbu klíčových hodnot, formulaci a implementaci strategických cílů a rozvoje nových oblastí jako organizačních cílů.

Těšíme se na Vás.
Klub vzdělávání manažerů ČMA

POTVRDIT ÚČAST
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter