Soukromá kurátorská prohlídka výstavy Alfonse Muchy

ČMA 21. 11. 2022

Česká manažerská asociace ve spolupráci s kolektivním členem ČESKÁ HYPOTEČNÍ přináší všem svým členům jedinečnou možnost, jak kulturně prožít nejen závěr letošního roku, ale také inspiraci pro uspořádání například Vánočního setkání s partnery, klienty nebo se zaměstnanci.

Soukromá kurátorská prohlídka výstavy Alfonse Muchy

Mucha, rodinná sbírka ve Valdštejnské jízdárně návštěvníky provede nejdůležitějšími etapami tohoto umělce, který výrazně ovlivnil řadu  dalších výtvarníků nejen ve své době, ale inspirací je i dnes.

Výstava je rozdělena do šesti ucelených částí a představuje Muchu jako mnohovrstevnatou osobnost; geniálního malíře, ale také sochaře, designéra, filozofa, vlastence, a přitom přesvědčeného Evropana.

Za architektonickým ztvárněním výstavy stojí světoznámá česká architektka Eva Jiřičná.

Prohlídku hostům zpříjemní sklenička vína (nebo víc:) z produkce vinařství Johann W; https://johannw.com/cs a drobné občerstvení.

Videopozvánka od Johna Muchy

Kontaktní osoba

Kateřina Božková

Projektová manažerka

m.: +420 603 709 352
e.:

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.