NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Ing. Ivo Gajdoš

Ing. Ivo Gajdoš absolvoval VŠE v Praze, obor zahraniční obchod. Pracoval většinou u zahraničních firem jako 3M, Ferrero či Alcatel v pozici CFO. V současné době je výkonným ředitelem české pobočky Světové podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj – CBCSD.

Je členem výboru Česko-čínské společnosti. Stal se finalistou soutěže MANAŽER ROKU 1997 za firmu Ferrero. Působí také v Řídícím výboru této prestižní soutěže. V roce 2003 obdržel od výboru České manažerské asociace (ČMA) čestné členství. Již 26. rokem organizuje Manažerská setkání v Pražském manažerském klubu, ve kterém představuje nejvýznamnější české i zahraniční manažery, politiky a další zajímavé osobnosti a témata. Od roku 2003 pracuje jako viceprezident ČMA. Jeho působností je koordinace činnosti 15 manažerských klubů a oblast zahraničních vztahů. Mimo evropské partnery z CEC (Evropská manažerská asociace) se zaměřuje také na nové oblasti světa – Čínu, Vietnam a Indii, do kterých zorganizoval pracovní cesty pro členy ČMA za účelem navázání nových kontaktů a obchodních příležitostí. V České manažerské asociaci je od jejího založení 12. května 1990. V současné době vykonává také pozici výkonného ředitele ČMA (od roku 2013).

 

Ing. Ivo Gajdoš

Pražský manažerský klub,
viceprezident čma

Zkušený manažer, který působil u zahraničních firem v pozici CFO. Je zakládajícím členem ČMA a od roku 2013 jejím viceprezidentem a výkonným ředitelem. Koordinuje činnost klubů ČMA a řeší zahraniční vztahy. Je předsedou Pražského manažerského klubu od jeho založení v roce 1991. Spolupracuje aktivně s Českou podnikatelskou radou pro udržitelný rozvoj, na jejímž založení se významně podílel.

    Buďte s námi v kontaktu

    Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

    Odebírat newsletter