Videa se štítkem "česká manažerská asociace"

Studio ČMA: Nástupnictví v rodinné firmě, aneb co když není nástupce? Rozhovory

Studio ČMA: Nástupnictví v rodinné firmě, aneb co když není nástupce?

Téma nástupnictví v rodinných firmách spojené s mezigenerační obměnou je v České manažerské asociaci poměrně často skloňované. A není se čemu divit. Mnohé rodinné firmy byly založeny na počátku 90.tých let, tedy se jejich zakladatelé postupně dostávají do věku, kdy přichází čas vedení předat další generaci. S tím jsou spojená mnohá úskalí, do kterých nás ponořili, ale také vzápětí poradili, jak nad nimi vyhrát odborníci ve svých oborech.

Pozvání do Studia ČMA přijali Jiří Jemelka, CEO a majitel společnosti JPF Czech s.r.o. a David Krajíček, zakladatel platformy pro rodinné firmy Family Business Week.

Tento díl jsme natáčeli za podpory kolektivního člena ČMA pana Jiřího Koleňáka, prorektora NEWTON University, a to ve studiu NEWTON.TV

21. 8. 2023 46 min
Přehrát video
Kateřina Kadlecová v rozhovoru nejen o její roli manažerky úspěšné české firmy USSPA Rozhovory

Kateřina Kadlecová v rozhovoru nejen o její roli manažerky úspěšné české firmy USSPA

Ing. Kateřinu Kadlecovou, ředitelku a CEO české společnosti USSPA a finalistku soutěže Manažer roku 2020 v kategorii Manažer malého a středního podniku navštívil štáb Studia ČMA. V rozhovoru s viceprezidentem České manažerské asociace Vilémem Vrbou si povídali nejen o rodinné firmě, managementu, ale také o účasti v soutěži Manažer roku.

19. 8. 2022 43 min
Přehrát video

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter