Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

MHF Leoše Janáčka

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka vznikl v roce 2018 sloučením dvou významných festivalů klasické hudby nesoucích jméno Leoše Janáčka: Janáčkův máj a Janáčkovy Hukvaldy. Spojení bylo zcela logické a všechna naše očekávání od splynutí obou festivalů se naplnila a dávají nám v tom už po dva roky za pravdu ohlasy posluchačů, odborné veřejnosti a médií. Máme nyní možnost větší diverzifikace programů, lepší začlenění např. folklóru, ze kterého Janáček vycházel, návrat operních představení do amfiteátru apod. V samotné Ostravě začal pak festival více využívat netradiční prostory pro pořádání jak koncertů tak poměrně početných doprovodných akcí.

Moravian Premium Care, a.s.

V Moravian Premium Care o své klienty pečujeme s láskou. Nabízíme jim privátní zdravotní péči v rámci našich odborných programů, které konsolidují informace o jejich zdravotním stavu napříč odbornostmi a na jejich základě řídí samotnou zdravotní péči. Naše programy mají za cíl udržet naše klienty v nejlepší kondici po celou dobu trvání. Nabízíme tak nadstandardní zdravotní péči.

Moravskoslezké informační centrum

Moravskoslezské inovační centrum poskytuje programy a služby, které vám pomohou při nastartování, v průběhu a k dlouhodobému udržení vašeho businessu.

Moravskoslezký kraj

Moravskoslezský kraj má na svém úřadě zavedený a certifikovaný systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001, systém environmentálního řízení dle ČSN EN 14001 a nařízení emas a systém řízení bezpečnosti informací dle čsn en iso/iec 27001. Moravskoslezskému kraji byl udělen mezinárodní rating na úrovni A1 se stabilním výhledem.

Národní rozvojová banka, a.s.

Národní rozvojová banka napomáhá v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky a regionů rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu. Cílem banky je přispět a podílet se na podpoře hospodářského a sociálního rozvoje České republiky prostřednictvím poskytování zvýhodněných finančních produktů, zejména v oblastech malého a středního podnikání, rozvoje infrastruktury a v dalších sektorech ekonomiky.

Newton College, a.s.

Na soukromé vysoké škole Newton pomáháme již od roku 2004 růst cílevědomým lidem. Našim studentům nabízíme jak bakalářský, tak i magisterský druh studia. Díky rozmanitým časovým možnostem nabízíme našim studentům velmi specifický individuální přístup. Během výuky také propojujeme teorii s praxí. Studenti se také mohou zúčastnit pracovních stáží. Klademe také důraz na mimoškolní a podpůrné aktivity v rámci osobnostního rozvoje našich studentů.

Pharmdata s.r.o.

Jako firma máme bohaté a dlouhodobé zkušenosti při správě farmaceutických a zdravotnických dat. Mezi naše klienty patří jak lékárny či e-shopy, tak i třeba nemocnice. Naše firma je správcem jednotného systému číslování přípravků obchodovaných v síti lékáren. Dále spravujeme ohromné množství dat o výrobcích prodávaných v lékárnách, které, díky našim službám, mohou klienti snadno zakomponovat do svých aplikací či e-shopů.

Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.

Už déle než 20 let pomáháme našim klientům v rozvoji v oblastích podnikání, managementu a firemního vzdělávání. Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost, zaměřená na školení a trénink pracovníků všech typů organizací. Díky našim bohatým zkušenostem jsme vyvinuli širokou škálu programů a specificky modulovaných témat, které vždy vytváříme na základě identifikace aktuálních potřeb a požadavků našich klientů. Navíc poskytujeme vysoce kvalifikované lektory, kouče a odborníky, díky kterým se nikdy ve svém oboru nespletete.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnost AHRA se zkušenostmi vrcholového manažera a konzultanta významných společností. Působil jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech. Předseda Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA, místopředseda ELITE klubu MSK ČMA.

Detail
Více osobností

Členové

Prodeseco s.r.o.UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSMARTER Training & Consulting s. r. o.AHRA – Consulting, s.r.o.Dopravní podnik Ostrava a.s.Český porcelán as DubíLANEX a.s.Komerční banka a.s.Moravskoslezký krajLinde Gas asŠéfův světIpsosTrivium PackagingPharmdata s.r.o.IFBMKooperativaSAM Headhunting Czech republicFoxyMoravskoslezké informační centrumSOMAPražská mezinárodní manažerská školaDIGITAAL.CZ s.r.o.Business Institut EDU a.s.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeSeminaria, s.r.o.Wiesner-HagerSpiderJan Liška & PartneřiSkupina ČEZ4machines s.r.o.TRANSYS, spol. s r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaZD VšestaryAnacot Capital a.s.KOVOKON Popovice s.r.o.Tasty Air s.r.o.STYRAX, a. s.LamarkPRESTON Capital a.s.MHF Leoše JanáčkaABBLichtenstein Legal s.r.o.Centrum andragogikyAmbisBabydirektEUROPEAN INSTITUTEVAE CONTROLSIVECOKaizen Institute CZ s.r.o.AramarkDallmayrISMMMetrostavUTB: Univerzita Tomáše BatiSolární asociaceSIKO Koupelny & KuchyněJ.I.P. pro firmy s.r.o.Grátis, s.r.o.BonatransKunz a partneři s.r.o.DASLenzingSTYL, družstvo pro chemickou výrobuSIEMENSSiMyCo, s.r.o.Cape Free, s.r.o.DYNAMIC FUTUREWellness & Spa Infinit MaximusVysoké učení technické v BrněPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkNewton College, a.s.KSR InternationalNárodní rozvojová banka, a.s.Kooperace.czBusiness RepublicŘízení letového provozu ČR, s.p.BENEŠ a LÁT a.s.AbydosSvaz českých a moravských výrobních družstevCPI HotelsASN Plus, s.r.o.BekaertClarionMoravian Premium Care, a.s.ROSSO STEELM.L.S. Holice
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter