Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Linde Gas as

Jsme součástí společnosti Linde plc, celosvětového lídra v oblasti technických plynů, který působí ve více než 100 zemích světa. V České republice jsme největším výrobcem a dodavatelem technických, medicinálních a speciálních plynů. Zákazníkům nabízíme inovativní řešení, technologie a služby šité na míru. Disponujeme nejširší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice.

M.L.S. Holice

M. L. S. Holice, spol. s r. o. navazuje na tradici národního podniku MEZ (Moravské elektrotechnické závody), který byl v roce 1993 privatizován. Olomoucká pobočka přešla do rukou francouzské společnosti Leroy Somer a v roce 2017 se stala součástí japonské korporace Nidec. Sídlo společnosti i oba výrobní závody se nachází Olomouci-Holici.

Magazín PATRIOT

Magazín PATRIOT vznikl jako nový zpravodajský web se zaměřením na byznysové, politické a společenské dění v Moravskoslezském kraji na podzim roku 2015. Zatímco první články magazínu vznikaly takřka na koleně v obývacím pokoji šéfredaktorova bytu, dnes už má redakce reprezentativní sídlo v Dolních Vítkovicích. „Každá dobrá redakce stojí jen a pouze na svých reportérech – jejich práce tvoří kvalitní zpravodajství a magazínové čtení. Náš magazín má obrovské štěstí, že přilákal ke spolupráci nadšené a perspektivní autory,“ říká šéfredaktor Jaroslav Baďura. V dubnu 2016 také poprvé vyšel tištěný Magazín PATRIOT, který od toho data vychází bez přestávky každé dva měsíce a počet jeho předplatitelů stále roste.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze

Již od našeho založení v roce 1992 jsme byli motivování snahou ČVUT přímo i nepřímo navázat na důležité a různorodé tradice několika pracovišť této technické univerzity. V návaznosti na tyto tradice, ale také potřeby současné společnosti, vzniká současný profil ústavu a základní pilíře jeho působení. Prvním pilířem je inženýrská pedagogika, kde se v současnosti realizuje výuka v bakalářském studijním programu. Dále se soustředíme také na ekonomii a management. V neposlední řadě našim studentům poskytujeme kvalitní jazykové vzdělávání.

Metrostav

Metrostav a.s. je dlouhodobě finančně silnou a stabilní univerzální stavební společností se schopností získávat a řídit velké a složité projekty na domácím trhu i v 15 zemích Evropy. Mezi jeho klíčové obory působnosti patří dopravní stavby, podzemní stavby, občanské stavby, stejně jako projekty pro průmysl a ekologické stavby, pro veřejné i soukromé investory.

MHF Leoše Janáčka

Mezinárodní hudební festival Leoše Janáčka vznikl v roce 2018 sloučením dvou významných festivalů klasické hudby nesoucích jméno Leoše Janáčka: Janáčkův máj a Janáčkovy Hukvaldy. Spojení bylo zcela logické a všechna naše očekávání od splynutí obou festivalů se naplnila a dávají nám v tom už po dva roky za pravdu ohlasy posluchačů, odborné veřejnosti a médií. Máme nyní možnost větší diverzifikace programů, lepší začlenění např. folklóru, ze kterého Janáček vycházel, návrat operních představení do amfiteátru apod. V samotné Ostravě začal pak festival více využívat netradiční prostory pro pořádání jak koncertů tak poměrně početných doprovodných akcí.

Moravian Premium Care, a.s.

V Moravian Premium Care o své klienty pečujeme s láskou. Nabízíme jim privátní zdravotní péči v rámci našich odborných programů, které konsolidují informace o jejich zdravotním stavu napříč odbornostmi a na jejich základě řídí samotnou zdravotní péči. Naše programy mají za cíl udržet naše klienty v nejlepší kondici po celou dobu trvání. Nabízíme tak nadstandardní zdravotní péči.

Moravskoslezké informační centrum

Moravskoslezské inovační centrum poskytuje programy a služby, které vám pomohou při nastartování, v průběhu a k dlouhodobému udržení vašeho businessu.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Detail
Více osobností

Členové

FoxyKooperace.czNárodní rozvojová banka, a.s.Seminaria, s.r.o.IFBMAnacot Capital a.s.Svaz českých a moravských výrobních družstevCARDIFF ACADEMY SELinde Gas asVAE CONTROLSTasty Air s.r.o.Grátis, s.r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaSIEMENSNewton College, a.s.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.AbydosTRANSYS, spol. s r.o.ISMMPražská mezinárodní manažerská školaEUROPEAN INSTITUTEPRESTON Capital a.s.ABBDallmayrBabydirekt4machines s.r.o.ROSSO STEELUTB: Univerzita Tomáše BatiMetrostavMoravian Premium Care, a.s.STYRAX, a. s.KSR InternationalCape Free, s.r.o.MHF Leoše JanáčkaBonatransBusiness RepublicClarionKaizen Institute CZ s.r.o.Lichtenstein Legal s.r.o.Wiesner-HagerŠéfův světLenzingAramarkIVECOSiMyCo, s.r.o.Trivium PackagingLamarkKunz a partneři s.r.o.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKOVOKON Popovice s.r.o.DYNAMIC FUTUREŘízení letového provozu ČR, s.p.Český porcelán as DubíVysoké učení technické v BrněLANEX a.s.AHRA – Consulting, s.r.o.SAM Headhunting Czech republicSMARTER Training & Consulting s. r. o.Moravskoslezké informační centrumBENEŠ a LÁT a.s.IpsosProdeseco s.r.o.AKORD & POKLAD, s.r.o.KooperativaSpiderM.L.S. HoliceDIGITAAL.CZ s.r.o.Solární asociaceMagazín PATRIOTDASSkupina ČEZSOMADATASYS s.r.o.Business Institut EDU a.s.Moravskoslezký krajCPI HotelsZD VšestaryJan Liška & PartneřiZásilkovna s.r.o.UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYASN Plus, s.r.o.STYL, družstvo pro chemickou výrobuWellness & Spa Infinit MaximusKohimex, spol. s r.o.Dopravní podnik Ostrava a.s.J.I.P. pro firmy s.r.o.Komerční banka a.s.Centrum andragogikyAmbisSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkBekaertSIKO Koupelny & KuchyněPharmdata s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter