Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 32 tisíc zaměstnanců. Během své existence odvedla z dividend svým akcionářům přes 240 miliard korun. Z toho českému státu celkem 169 miliard korun a pak ještě dalších 42 miliard korun na srážkové dani z dividend.

SMARTER Training & Consulting s. r. o.

Jsme poradenská a vzdělávací společnost, která působí na trhu vzdělávání a poradenství již od roku 2003. Máme více než 200 stálých klientů ve čtyřech zemích: v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Opíráme se o profesionální tým konzultantů, lektorů, koučů a auditorů. Díky práci našeho 40členného týmu úspěšně pomáháme jiným společnostem upřesnit vize, stanovit cíle a úkoly k jejich naplnění. Společně posilujeme kompetence, znalosti a dovednosti lidí a tím zvyšujeme i jejich výkonnost. Nastavujeme a optimalizujeme firemní „pravidla hry“, aby lidé věděli „co“ a „jak“.

Solární asociace

Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě. V současnosti sdružujeme více než 450 členů z řad výrobců panelů a baterií, instalačních firem, servisních firem, firem nabízejících řešení akumulace elektřiny, provozovatelů solárních elektráren, obchodníků s elektřinou, univerzit, výzkumných pracovišť, finančních institucí, bank a počet našich členů trvale roste.

SOMA

Flexotiskové stroje, které se vypořádají s výzvami. Trvalo nám 25 let, než jsme se z absolutní NULY dostali na přední místo mezi výrobci flexotiskových strojů. Nyní vlastníme unikátní technologii úspěšnou po celém světě, kterou nikde jinde nenajdete.

Spider

Unikátní zařízení pro profesionální údržbu svažitých, nepřístupných a rozlehlých ploch. Dálkově řízené svahové sekačky SPIDER jsou jedinečným zařízením pro profesionální údržbu téměř všech typů ploch. Sekačky SPIDER disponují řadou inovativních řešení, díky kterým je sečení pohodlné, bezpečné a co je nejdůležitejší, velmi efektivní. Jedna sekačka SPIDER tak může nahradit až 15 lidí s křovinořezem.

Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS Pk

Již 18 let zajišťujeme správu a údržbu silnic II. a III. třídy v Pardubickém kraji.

STYL, družstvo pro chemickou výrobu

Patříme mezi tradiční české výrobní firmy. V širokém portfoliu našich produktů naleznete především čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu, bytovou chemii a kosmetické prostředky. Jsme hrdými vlastníky vlastních receptur, které představují vysoký standard kvality v tomto oboru. STYL je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev, který sdružuje více než 300 družstev s téměř 10 000 členy a zaměstnanci.

STYRAX, a. s.

Společnost STYRAX je ryze českou společností, zabývající se zejména na vývojem softwaru a poradenstvím. Naší doménou jsou řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Tomu odpovídá i struktura dosavadních klientů, která jde od individuálních uživatelů, přes společnosti všech velikostí až po veřejnou a státní správu. Ačkoliv se skládáme ze softwarové a poradenské společnosti, při řešení klientských zakázek pracujeme jako celek. Pokud to však z nějakého důvodu není nutné, každá společnost pracuje zvlášť.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

SIKO Koupelny & KuchyněSTYRAX, a. s.Komerční banka a.s.Kunz a partneři s.r.o.Řízení letového provozu ČR, s.p.SiMyCo, s.r.o.VAE CONTROLSNewton College, a.s.DallmayrSvaz českých a moravských výrobních družstevSAM Headhunting Czech republicZD VšestarySOMADATASYS s.r.o.Anacot Capital a.s.Tasty Air s.r.o.Jan Liška & PartneřiLenzingMetrostavBekaertSMARTER Training & Consulting s. r. o.IpsosKSR InternationalISMMDIGITAAL.CZ s.r.o.Linde Gas asSeminaria, s.r.o.Grátis, s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaCPI HotelsMHF Leoše JanáčkaDopravní podnik Ostrava a.s.Wiesner-HagerBusiness Institut EDU a.s.TRANSYS, spol. s r.o.IFBMLANEX a.s.Vysoké učení technické v BrněAKORD & POKLAD, s.r.o.SpiderPharmdata s.r.o.ABBDYNAMIC FUTUREAbydosTrivium PackagingCape Free, s.r.o.Business Republic4machines s.r.o.Zásilkovna s.r.o.Magazín PATRIOTMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKaizen Institute CZ s.r.o.Centrum andragogikyVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYDASSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkFoxySolární asociaceKooperace.czCARDIFF ACADEMY SEWellness & Spa Infinit MaximusMoravskoslezký krajČeský porcelán as DubíClarionBENEŠ a LÁT a.s.BabydirektMoravian Premium Care, a.s.AHRA – Consulting, s.r.o.Skupina ČEZSTYL, družstvo pro chemickou výrobuAramarkPRESTON Capital a.s.ASN Plus, s.r.o.M.L.S. HoliceIVECOBonatransProdeseco s.r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.KooperativaŠéfův světROSSO STEELEUROPEAN INSTITUTENárodní rozvojová banka, a.s.Kohimex, spol. s r.o.LamarkPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.SIEMENSMoravskoslezké informační centrumUTB: Univerzita Tomáše BatiLichtenstein Legal s.r.o.AmbisKOVOKON Popovice s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter