Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 32 tisíc zaměstnanců. Během své existence odvedla z dividend svým akcionářům přes 240 miliard korun. Z toho českému státu celkem 169 miliard korun a pak ještě dalších 42 miliard korun na srážkové dani z dividend.

SMARTER Training & Consulting s. r. o.

Jsme poradenská a vzdělávací společnost, která působí na trhu vzdělávání a poradenství již od roku 2003. Máme více než 200 stálých klientů ve čtyřech zemích: v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Opíráme se o profesionální tým konzultantů, lektorů, koučů a auditorů. Díky práci našeho 40členného týmu úspěšně pomáháme jiným společnostem upřesnit vize, stanovit cíle a úkoly k jejich naplnění. Společně posilujeme kompetence, znalosti a dovednosti lidí a tím zvyšujeme i jejich výkonnost. Nastavujeme a optimalizujeme firemní „pravidla hry“, aby lidé věděli „co“ a „jak“.

Solární asociace

Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě. V současnosti sdružujeme více než 450 členů z řad výrobců panelů a baterií, instalačních firem, servisních firem, firem nabízejících řešení akumulace elektřiny, provozovatelů solárních elektráren, obchodníků s elektřinou, univerzit, výzkumných pracovišť, finančních institucí, bank a počet našich členů trvale roste.

SOMA

Flexotiskové stroje, které se vypořádají s výzvami. Trvalo nám 25 let, než jsme se z absolutní NULY dostali na přední místo mezi výrobci flexotiskových strojů. Nyní vlastníme unikátní technologii úspěšnou po celém světě, kterou nikde jinde nenajdete.

Spider

Unikátní zařízení pro profesionální údržbu svažitých, nepřístupných a rozlehlých ploch. Dálkově řízené svahové sekačky SPIDER jsou jedinečným zařízením pro profesionální údržbu téměř všech typů ploch. Sekačky SPIDER disponují řadou inovativních řešení, díky kterým je sečení pohodlné, bezpečné a co je nejdůležitejší, velmi efektivní. Jedna sekačka SPIDER tak může nahradit až 15 lidí s křovinořezem.

Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS Pk

Již 18 let zajišťujeme správu a údržbu silnic II. a III. třídy v Pardubickém kraji.

STYL, družstvo pro chemickou výrobu

Patříme mezi tradiční české výrobní firmy. V širokém portfoliu našich produktů naleznete především čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu, bytovou chemii a kosmetické prostředky. Jsme hrdými vlastníky vlastních receptur, které představují vysoký standard kvality v tomto oboru. STYL je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev, který sdružuje více než 300 družstev s téměř 10 000 členy a zaměstnanci.

STYRAX, a. s.

Společnost STYRAX je ryze českou společností, zabývající se zejména na vývojem softwaru a poradenstvím. Naší doménou jsou řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Tomu odpovídá i struktura dosavadních klientů, která jde od individuálních uživatelů, přes společnosti všech velikostí až po veřejnou a státní správu. Ačkoliv se skládáme ze softwarové a poradenské společnosti, při řešení klientských zakázek pracujeme jako celek. Pokud to však z nějakého důvodu není nutné, každá společnost pracuje zvlášť.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail
Více osobností

Členové

Vysoké učení technické v BrněIpsosKOVOKON Popovice s.r.o.Šéfův světSTYRAX, a. s.Kunz a partneři s.r.o.SAM Headhunting Czech republicPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.AramarkŘízení letového provozu ČR, s.p.Skupina ČEZDIGITAAL.CZ s.r.o.PRESTON Capital a.s.Anacot Capital a.s.Linde Gas asCape Free, s.r.o.DASSOMAABBKaizen Institute CZ s.r.o.Český porcelán as DubíMagazín PATRIOTSolární asociaceBusiness RepublicCPI HotelsTrivium PackagingEUROPEAN INSTITUTEAHRA – Consulting, s.r.o.ZD VšestaryIFBMBENEŠ a LÁT a.s.Moravskoslezké informační centrumBabydirektLamarkSTYL, družstvo pro chemickou výrobuAmbisNárodní rozvojová banka, a.s.Newton College, a.s.VAE CONTROLSSvaz českých a moravských výrobních družstevLichtenstein Legal s.r.o.TRANSYS, spol. s r.o.SIEMENSPharmdata s.r.o.ClarionBekaertKomerční banka a.s.IVECOMoravskoslezký krajKohimex, spol. s r.o.LANEX a.s.Wiesner-HagerUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSeminaria, s.r.o.LenzingSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkProdeseco s.r.o.SiMyCo, s.r.o.ROSSO STEELMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKooperativaASN Plus, s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.M.L.S. HoliceGrátis, s.r.o.DallmayrFoxyAKORD & POKLAD, s.r.o.Zásilkovna s.r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaAbydosCentrum andragogikyDYNAMIC FUTUREJan Liška & PartneřiMetrostavBusiness Institut EDU a.s.Moravian Premium Care, a.s.4machines s.r.o.KSR InternationalKooperace.czDATASYS s.r.o.MHF Leoše JanáčkaSIKO Koupelny & KuchyněWellness & Spa Infinit MaximusCARDIFF ACADEMY SEUTB: Univerzita Tomáše BatiDopravní podnik Ostrava a.s.Pražská mezinárodní manažerská školaJ.I.P. pro firmy s.r.o.BonatransTasty Air s.r.o.ISMMSpider
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter