Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 32 tisíc zaměstnanců. Během své existence odvedla z dividend svým akcionářům přes 240 miliard korun. Z toho českému státu celkem 169 miliard korun a pak ještě dalších 42 miliard korun na srážkové dani z dividend.

SMARTER Training & Consulting s. r. o.

Jsme poradenská a vzdělávací společnost, která působí na trhu vzdělávání a poradenství již od roku 2003. Máme více než 200 stálých klientů ve čtyřech zemích: v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Opíráme se o profesionální tým konzultantů, lektorů, koučů a auditorů. Díky práci našeho 40členného týmu úspěšně pomáháme jiným společnostem upřesnit vize, stanovit cíle a úkoly k jejich naplnění. Společně posilujeme kompetence, znalosti a dovednosti lidí a tím zvyšujeme i jejich výkonnost. Nastavujeme a optimalizujeme firemní „pravidla hry“, aby lidé věděli „co“ a „jak“.

Solární asociace

Solární asociace je největší profesní sdružení podnikatelů v solární energetice a dalších příznivců fotovoltaiky, které si zakládá především na transparentnosti a profesionalitě. V současnosti sdružujeme více než 450 členů z řad výrobců panelů a baterií, instalačních firem, servisních firem, firem nabízejících řešení akumulace elektřiny, provozovatelů solárních elektráren, obchodníků s elektřinou, univerzit, výzkumných pracovišť, finančních institucí, bank a počet našich členů trvale roste.

SOMA

Flexotiskové stroje, které se vypořádají s výzvami. Trvalo nám 25 let, než jsme se z absolutní NULY dostali na přední místo mezi výrobci flexotiskových strojů. Nyní vlastníme unikátní technologii úspěšnou po celém světě, kterou nikde jinde nenajdete.

Spider

Unikátní zařízení pro profesionální údržbu svažitých, nepřístupných a rozlehlých ploch. Dálkově řízené svahové sekačky SPIDER jsou jedinečným zařízením pro profesionální údržbu téměř všech typů ploch. Sekačky SPIDER disponují řadou inovativních řešení, díky kterým je sečení pohodlné, bezpečné a co je nejdůležitejší, velmi efektivní. Jedna sekačka SPIDER tak může nahradit až 15 lidí s křovinořezem.

Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS Pk

Již 18 let zajišťujeme správu a údržbu silnic II. a III. třídy v Pardubickém kraji.

STYL, družstvo pro chemickou výrobu

Patříme mezi tradiční české výrobní firmy. V širokém portfoliu našich produktů naleznete především čisticí přípravky pro domácnost, WC hygienu, bytovou chemii a kosmetické prostředky. Jsme hrdými vlastníky vlastních receptur, které představují vysoký standard kvality v tomto oboru. STYL je členem Svazu českých a moravských výrobních družstev, který sdružuje více než 300 družstev s téměř 10 000 členy a zaměstnanci.

STYRAX, a. s.

Společnost STYRAX je ryze českou společností, zabývající se zejména na vývojem softwaru a poradenstvím. Naší doménou jsou řešení s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníka. Tomu odpovídá i struktura dosavadních klientů, která jde od individuálních uživatelů, přes společnosti všech velikostí až po veřejnou a státní správu. Ačkoliv se skládáme ze softwarové a poradenské společnosti, při řešení klientských zakázek pracujeme jako celek. Pokud to však z nějakého důvodu není nutné, každá společnost pracuje zvlášť.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail
Více osobností

Členové

Šéfův světMoravian Premium Care, a.s.Trivium PackagingMagazín PATRIOTPharmdata s.r.o.Český porcelán as DubíSiMyCo, s.r.o.4machines s.r.o.STYRAX, a. s.ClarionUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYABBMoravskoslezký krajWiesner-HagerVysoké učení technické v BrněLinde Gas asSIEMENSAKORD & POKLAD, s.r.o.KSR InternationalMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeSTYL, družstvo pro chemickou výrobuM.L.S. HoliceSkupina ČEZSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkBonatransDASSpiderPražská mezinárodní manažerská školaDIGITAAL.CZ s.r.o.IFBMGrátis, s.r.o.SIKO Koupelny & KuchyněZD VšestaryPRESTON Capital a.s.LANEX a.s.Kunz a partneři s.r.o.Centrum andragogikyZásilkovna s.r.o.Jan Liška & PartneřiDallmayrMetrostavAHRA – Consulting, s.r.o.IpsosKooperace.czCARDIFF ACADEMY SEVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaDYNAMIC FUTUREDATASYS s.r.o.IVECOPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.MHF Leoše JanáčkaROSSO STEELBabydirektWellness & Spa Infinit MaximusKOVOKON Popovice s.r.o.Anacot Capital a.s.J.I.P. pro firmy s.r.o.Lichtenstein Legal s.r.o.AbydosNewton College, a.s.CPI HotelsEUROPEAN INSTITUTECape Free, s.r.o.VAE CONTROLSProdeseco s.r.o.Tasty Air s.r.o.TRANSYS, spol. s r.o.Svaz českých a moravských výrobních družstevKohimex, spol. s r.o.Kaizen Institute CZ s.r.o.SAM Headhunting Czech republicNárodní rozvojová banka, a.s.LamarkBusiness RepublicBENEŠ a LÁT a.s.Solární asociaceSeminaria, s.r.o.Business Institut EDU a.s.Řízení letového provozu ČR, s.p.Moravskoslezké informační centrumISMMLenzingBekaertAramarkFoxySMARTER Training & Consulting s. r. o.UTB: Univerzita Tomáše BatiASN Plus, s.r.o.KooperativaKomerční banka a.s.SOMAAmbisDopravní podnik Ostrava a.s.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter