Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

KSR International

KSR is an industry leader in the design, engineering and manufacture of automotive sensors, electronic throttle controls and adjustable and fixed pedals.

Kunz a partneři s.r.o.

Naše klienty provázíme finančním světem. Společně jim pomáháme porozumět fungování investičního prostředí a zhodnotit jejich majetek. Jako investiční poradci zastupujeme zájmy našich klientů. Naši obchodní partneři splňují přísné etické a profesionální standardy. Naše dlouholeté zkušenosti pro vás budou kvalitním základem. Budeme vaším spolehlivým partnerem při správě majetku a investičního portfolia.

Lamark

Ryze česká společnost Lamark si za 15 let na trhu vybudovala stejné postavení jako ploty u domů našich zákazníků. Stojí na stabilních základech, dělá opravdovou parádu a ručí za vysokou kvalitu. Našim zákazníkům dnes nabízíme kompletní realizaci nového plotu. Přijedeme ho zaměřit a rádi vám poradíme, jak jednotlivé prvky vyřešit a naplánovat. Plot zakreslíme a dodáme vám kompletní projektovou dokumentaci. V našem výrobním závodě v Novém Bydžově nový plot vyrobíme – jeho výrobu svěřujeme specialistům a dbáme na každý jednotlivý detail.

Lenzing

Fashion, home textiles, sports and outdoor wear, protection wear, cosmetic and hygiene products, high-tech applications: You’d be surprised how much of life can be improved with Lenzing fibers.

Linde Gas as

Jsme součástí společnosti Linde plc, celosvětového lídra v oblasti technických plynů, který působí ve více než 100 zemích světa. V České republice jsme největším výrobcem a dodavatelem technických, medicinálních a speciálních plynů. Zákazníkům nabízíme inovativní řešení, technologie a služby šité na míru. Disponujeme nejširší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice.

M.L.S. Holice

M. L. S. Holice, spol. s r. o. navazuje na tradici národního podniku MEZ (Moravské elektrotechnické závody), který byl v roce 1993 privatizován. Olomoucká pobočka přešla do rukou francouzské společnosti Leroy Somer a v roce 2017 se stala součástí japonské korporace Nidec. Sídlo společnosti i oba výrobní závody se nachází Olomouci-Holici.

Magazín PATRIOT

Magazín PATRIOT vznikl jako nový zpravodajský web se zaměřením na byznysové, politické a společenské dění v Moravskoslezském kraji na podzim roku 2015. Zatímco první články magazínu vznikaly takřka na koleně v obývacím pokoji šéfredaktorova bytu, dnes už má redakce reprezentativní sídlo v Dolních Vítkovicích. „Každá dobrá redakce stojí jen a pouze na svých reportérech – jejich práce tvoří kvalitní zpravodajství a magazínové čtení. Náš magazín má obrovské štěstí, že přilákal ke spolupráci nadšené a perspektivní autory,“ říká šéfredaktor Jaroslav Baďura. V dubnu 2016 také poprvé vyšel tištěný Magazín PATRIOT, který od toho data vychází bez přestávky každé dva měsíce a počet jeho předplatitelů stále roste.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze

Již od našeho založení v roce 1992 jsme byli motivování snahou ČVUT přímo i nepřímo navázat na důležité a různorodé tradice několika pracovišť této technické univerzity. V návaznosti na tyto tradice, ale také potřeby současné společnosti, vzniká současný profil ústavu a základní pilíře jeho působení. Prvním pilířem je inženýrská pedagogika, kde se v současnosti realizuje výuka v bakalářském studijním programu. Dále se soustředíme také na ekonomii a management. V neposlední řadě našim studentům poskytujeme kvalitní jazykové vzdělávání.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 5 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter