Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

ISMM

Firma ISMM byla založena v roce 1997 jako poradenská společnost poskytující poradenské služby průmyslovým podnikům v oblasti marketingu. Od roku 1999 jsem se stal jediným majitelem společnosti, v roce 2007 jsem zahájil s pěti pracovníky vlastní malovýrobu a postupně vybudoval z nuly skupinu ISMM Group, do které patří pět prosperujících firem s více než 350 zaměstnanci a téměř miliardovým obratem.

IVECO

VECO BUS je spjatý s historií veřejné dopravy, která sahá až do doby, kdy koňský pohon nahradily motory. Jsme hrdí na to, že pokračujeme v tradici vůdčího postavení a průkopnického přístupu slavných firem a značek, které se zasloužily o současnou podobu autobusů a autokarů. Abychom jmenovali alespoň některé: Fiat, OM, Orlandi v Itálii, Berliet, Renault, Chausson, Saviem ve Francii, Karosa v České republice, Magirus-Deutz v Německu a Pegaso ve Španělsku. Na základě tohoto cenného kapitálu nápadů, inovací a specifického know-how se IVECO BUS dívá do budoucnosti s důvěrou a odhodláním, protože největší milníky naší historie jsou stále ještě před námi.

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Naší vizí je budování prosperujících a stabilních středních firem jak z České republiky, tak i ze Slovenska. Díky tomu chceme také přispívat k obnově podnikatelského ducha založeného na hodnotách jako jsou charakter, etika, pracovitost, služba a kvalitní řešení problémů zákazníka. Již přes 10 let pomáháme menším a středním firmám se správným managementem. Překonáváme firemní krize, opětovně startujeme růst a dále firmy úspěšně rozvíjíme.

Jan Liška & Partneři

Jsme skupina poradců a odborníků v oblasti podnikových a osobních financí. Našimi klienty jsou občané, malí a střední podnikatelé či neziskové organizace. Poskytujeme dostupné a nadstandartní poradenství, které je dokonale komplexní. Ve financích jsme už od roku 2012. Jsme učenliví a komunikujeme se svými zákazníky. Jsme poradenská skupina opřená o experty ve svém oboru. Dohromady tak tvoříme celostátní tým v oblasti financí, podnikové ekonomiky, marketingu, práva, daní či dotací.

Kaizen Institute CZ s.r.o.

V Kaizen Institue CZ pomáháme svým klientům se správným firemním managementem. Hledáme, rozvíjíme a uveřejňujeme řadu oblastí kontinuálního zlepšování, mezi které patří například řízení zaměstnanců, rozvoj leadershipu, redukce nákladů či generování příjmů. Se svými klienty také tvoříme úzké partnerství, jenž nám pomáhá udržitelně implementovat zlepšení pomocí poradenství, tréninků, benchmarků a vedení na cestě KAIZEN.

Kohimex, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Brně, technické zázemí máme v malebné obci Píšť nedaleko od Ostravy. Všechny aktivity, úsilí a zkušenosti jsou koncentrované na projekci, výrobu, realizaci a servis montovaných nádrží a sil té nejvyšší kvality. Společnost se hrdě hlásí ke svým produktům pod značkou KKL (Kohút, Konečný, Lyčka), která vznikla ze jmen zakladatelů společnosti a projektanta nádrží.

Komerční banka a.s.

Jsme bankovní instituce s více než 1,7 miliony spokojených klientů na území České republiky. Každý pátý dospělý Čech je tak naším klientem. Od našeho vzniku v roce 1990 jsme se již 7x stali bankou roku. Pečujeme také o životní prostředí, o své zaměstnance se staráme a peníze půjčujeme citlivě. Svým zákazníkům také poskytujeme inovační a moderní možnosti bankovnictví, díky čemuž klientsky stále rosteme.

Kooperace.cz

Posláním našeho portálu je přinést zákazníkům veškeré informace o strojírenských kapacitách na jednom místě. Na české a slovenské strojírenství jsme patřičně hrdí, snažíme se proto nalézt nebo nabídnout potřebnou výrobní kapacitu tak, aby se firmy staly konkurenceschopnějšími a dokázaly plně vytížit své stroje. Umožňujeme našim klientům okamžitě nalézt firmu s referencí a získat množství volných objednávek, regionálně a s šetřením nákladů za převoz materiálů.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Detail

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail
Více osobností

Členové

AHRA – Consulting, s.r.o.Jan Liška & PartneřiCape Free, s.r.o.Kohimex, spol. s r.o.Wellness & Spa Infinit Maximus4machines s.r.o.BekaertDASKunz a partneři s.r.o.SIEMENSUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYClarionBonatransCPI HotelsKomerční banka a.s.Trivium PackagingAbydosSkupina ČEZSTYL, družstvo pro chemickou výrobuAmbisSTYRAX, a. s.Moravskoslezké informační centrumKaizen Institute CZ s.r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Národní rozvojová banka, a.s.AramarkVAE CONTROLSASN Plus, s.r.o.MHF Leoše JanáčkaMagazín PATRIOTFoxyMoravskoslezký krajSAM Headhunting Czech republicŘízení letového provozu ČR, s.p.SpiderLichtenstein Legal s.r.o.SOMAIpsosSiMyCo, s.r.o.Šéfův světDIGITAAL.CZ s.r.o.MetrostavKOVOKON Popovice s.r.o.Seminaria, s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaCARDIFF ACADEMY SEAKORD & POKLAD, s.r.o.DYNAMIC FUTUREBabydirektBusiness RepublicIVECOTasty Air s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.Pharmdata s.r.o.Zásilkovna s.r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.ABBLamarkCentrum andragogikyTRANSYS, spol. s r.o.Moravian Premium Care, a.s.LenzingROSSO STEELZD VšestaryUTB: Univerzita Tomáše BatiDATASYS s.r.o.Český porcelán as DubíSolární asociaceLANEX a.s.M.L.S. HoliceBENEŠ a LÁT a.s.ISMMDopravní podnik Ostrava a.s.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeProdeseco s.r.o.KSR InternationalKooperativaLinde Gas asEUROPEAN INSTITUTESpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkAnacot Capital a.s.SIKO Koupelny & KuchyněVysoké učení technické v BrněKooperace.czDallmayrNewton College, a.s.IFBMWiesner-HagerVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaSvaz českých a moravských výrobních družstevPRESTON Capital a.s.Business Institut EDU a.s.Grátis, s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter