Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Řízení letového provozu ČR, s.p.

Posláním ŘLP ČR, s.p. je podílet se na zajišťování bezpečných, nákladově efektivních a dlouhodobě udržitelných letových navigačních služeb v prostředí vytvářejících se funkčních bloků vzdušného prostoru, které naplní očekávání všech uživatelů z pohledu dnešní a budoucí poptávky v dynamicky se rozvíjejícím prostředí letecké dopravy jak na národní úrovni, tak v kontextu vývoje ATM v Evropě.

ROSSO STEEL

Patříme k předním zpracovatelům plochých válcovaných výrobků ve svitcích na českém trhu a na trzích střední Evropy. Portfolio našich hlavních odběratelů tvoří automobilový průmysl, kovovýroba, stavebnictví. Naše silné stránky jsou široké technologické možnosti (např. podélné dělení do tloušťky 4,5 mm a příčné dělení do šíře 1850 mm), flexibilita, dodávky just-in-time, profesionální kvalita a stabilita - garance plnění dlouhodobých kontraktů vzhledem k velkým skladovým zásobám a vlastnickým vztahům k výrobním závodům v rámci skupiny.

SAM Headhunting Czech republic

V SAM Headhunting Czech republic se specializujeme na správné zacházení se zaměstnanci společností. Našim klientům nabízíme rady v oblastech firemního recruitmentu, outplacementu, onboardingu i například samotného developmentu. Pomůžeme vám najít správného kandidáta na vaši volnou pracovní pozici, korektně ukončíme dlouhodobý pracovně-právní vztah jak ze strany zaměstnavatele, tak i ze strany zaměstnance a společně s vámi zajistíme správný růst vašich lidí a organizace.

Šéfův svět

Propojujeme svět šéfa a svět jeho asistentky. Šéfa i jeho asistentku budeme provázet na cestě osobního rozvoje. Koučovacími dovednostmi spolu dosáhneme trvalých pozitivních změn a splněných cílů. Našim klientům nabízíme také kurzy a volné pozice pro asistentky. Jsme také profesionálními headhuntery asistentek, najdeme vám vysněného šéfa. Našim klientům předáváme všechny naše zkušenosti, jak být úspěšnou asistentkou. Díky našim koučinkům umí naši klienti vést komunikaci, která vždy vede k výsledkům.

Seminaria, s.r.o.

Seminaria je skupina profesionálů, které spojuje přesvědčení, že pro rozvoj soukromých společností i organizací veřejného sektoru je klíčové vzdělávání manažerů. Díky našim seminářům, konferencím a vzdělávacím kurzům se mohou posouvat dopředu nejen manažeři samotní, ale také firmy, organizace a celá společnost. Našim klientům nabízíme také praktické informace a vhodné nástroje, díky kterým vyřeší zcela konkrétní výzvy, jež naplňují život manažerů na denním pořádku.

SIEMENS

My jsme Siemens. Siemens patří mezi největší technologické firmy v České republice a již více než 130 let je nedílnou součástí českého průmyslu a zárukou inovativních technologií. Se svými více jak 13 000 zaměstnanci se řadí mezi největší zaměstnavatele v Česku. Portfolio Siemens pokrývá řešení pro průmysl, energetiku, dopravu a veřejnou infrastrukturu, technologie budov a zdravotnictví. Český Siemens je průkopníkem v oblasti Průmyslu 4.0 a Smart Cities, v rámci kterých přináší zákazníkům komplexní digitální produkty a služby.

SIKO Koupelny & Kuchyně

Jsme RODINNÁ FIRMA a na tom si zakládáme. Žádný anonymní korporát. Naše firemní kultura stojí na silných hodnotách, které jsou unikátní. Protože jsme tyto HODNOTY sami tvořili desítky let a skutečně je PROŽILI. Tradice více než 25 let.

SiMyCo, s.r.o.

Jsme certifikovanou firmou specializující se na rozvoj kvalifikační úrovně a kompetencí pracovníků. Našim klientům nabízíme konzultace, analýzy, tréninky, vzdělávací programy, coachingy, audity, řešení business developmentu či mystery shopping. Je pro nás příznačná profesionalita, individuální přístup k zákazníkům a velká míra interaktivity. Díky nám už nebudete muset na trhu bojovat s konkurenty, stanete se výjimečnými a jedinečnými.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail
Více osobností

Členové

Business RepublicSvaz českých a moravských výrobních družstevSAM Headhunting Czech republic4machines s.r.o.SOMASiMyCo, s.r.o.IFBMAmbisZásilkovna s.r.o.Komerční banka a.s.STYL, družstvo pro chemickou výrobuSIKO Koupelny & KuchyněPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.DIGITAAL.CZ s.r.o.STYRAX, a. s.Kaizen Institute CZ s.r.o.Grátis, s.r.o.M.L.S. HoliceISMMLenzingBabydirektMHF Leoše JanáčkaŘízení letového provozu ČR, s.p.LamarkDATASYS s.r.o.KSR InternationalMoravskoslezké informační centrumTrivium PackagingLinde Gas asTasty Air s.r.o.IVECOUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYZD VšestaryNárodní rozvojová banka, a.s.Cape Free, s.r.o.Šéfův světVAE CONTROLSPRESTON Capital a.s.Dopravní podnik Ostrava a.s.DallmayrSpiderMoravskoslezký krajAnacot Capital a.s.Solární asociaceSkupina ČEZSIEMENSBENEŠ a LÁT a.s.Seminaria, s.r.o.DYNAMIC FUTUREMagazín PATRIOTSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkJ.I.P. pro firmy s.r.o.Newton College, a.s.FoxyIpsosČeský porcelán as DubíMoravian Premium Care, a.s.ROSSO STEELKunz a partneři s.r.o.KOVOKON Popovice s.r.o.MetrostavBekaertABBLichtenstein Legal s.r.o.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeAHRA – Consulting, s.r.o.CARDIFF ACADEMY SEWiesner-HagerVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaDASTRANSYS, spol. s r.o.AramarkEUROPEAN INSTITUTEASN Plus, s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.CPI HotelsKohimex, spol. s r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaCentrum andragogikyLANEX a.s.AbydosKooperativaAKORD & POKLAD, s.r.o.BonatransPharmdata s.r.o.Prodeseco s.r.o.Jan Liška & PartneřiWellness & Spa Infinit MaximusBusiness Institut EDU a.s.UTB: Univerzita Tomáše BatiClarionKooperace.czVysoké učení technické v Brně
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter