Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Moravskoslezký kraj

Moravskoslezský kraj má na svém úřadě zavedený a certifikovaný systém řízení kvality dle ČSN EN ISO 9001, systém environmentálního řízení dle ČSN EN 14001 a nařízení emas a systém řízení bezpečnosti informací dle čsn en iso/iec 27001. Moravskoslezskému kraji byl udělen mezinárodní rating na úrovni A1 se stabilním výhledem.

Národní rozvojová banka, a.s.

Národní rozvojová banka napomáhá v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky a regionů rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu. Cílem banky je přispět a podílet se na podpoře hospodářského a sociálního rozvoje České republiky prostřednictvím poskytování zvýhodněných finančních produktů, zejména v oblastech malého a středního podnikání, rozvoje infrastruktury a v dalších sektorech ekonomiky.

Newton College, a.s.

Na soukromé vysoké škole Newton pomáháme již od roku 2004 růst cílevědomým lidem. Našim studentům nabízíme jak bakalářský, tak i magisterský druh studia. Díky rozmanitým časovým možnostem nabízíme našim studentům velmi specifický individuální přístup. Během výuky také propojujeme teorii s praxí. Studenti se také mohou zúčastnit pracovních stáží. Klademe také důraz na mimoškolní a podpůrné aktivity v rámci osobnostního rozvoje našich studentů.

Pharmdata s.r.o.

Jako firma máme bohaté a dlouhodobé zkušenosti při správě farmaceutických a zdravotnických dat. Mezi naše klienty patří jak lékárny či e-shopy, tak i třeba nemocnice. Naše firma je správcem jednotného systému číslování přípravků obchodovaných v síti lékáren. Dále spravujeme ohromné množství dat o výrobcích prodávaných v lékárnách, které, díky našim službám, mohou klienti snadno zakomponovat do svých aplikací či e-shopů.

Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.

Už déle než 20 let pomáháme našim klientům v rozvoji v oblastích podnikání, managementu a firemního vzdělávání. Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost, zaměřená na školení a trénink pracovníků všech typů organizací. Díky našim bohatým zkušenostem jsme vyvinuli širokou škálu programů a specificky modulovaných témat, které vždy vytváříme na základě identifikace aktuálních potřeb a požadavků našich klientů. Navíc poskytujeme vysoce kvalifikované lektory, kouče a odborníky, díky kterým se nikdy ve svém oboru nespletete.

Pražská mezinárodní manažerská škola

Hlavním posláním Pražské mezinárodní manažerské školy je nabídnout uchazečům mezinárodně uznávané studium MBA, splňující náročné požadavky kladené na jeho úroveň. Pro řadu nadnárodních firem je při vyhledávání nových manažerů právě titul MBA rozhodujícím faktorem. Proto naše programy a kurzy MBA musí mít vždy univerzální charakter, aby poskytly vzdělávání odpovídající špičkovým manažerům schopným uplatnit se v kterémkoliv oboru podnikání.

PRESTON Capital a.s.

PRESTON Capital a.s. je mladá a dynamicky rozvíjející se finanční skupina. Do jejího portfolia aktuálně patří společnosti PRESTON Finance s.r.o. - investiční zprostředkovatel a PRESTON Investment s.r.o. - minifond dle §15 ZISIF.

Prodeseco s.r.o.

V Prodesecu je smyslem naší práce firemní rozvoj a růst. Našim klientům tak nabízíme vzdělávání, výcviky, konzultace, supervize, koučink či podporu managementu a leadershipu. Naším hlavním know-how je aplikovat teoretické poznatky do praxe a v této činnosti podporovat i různé organizace. Mezi hodnoty, kterými se primárně řídíme, patří užitek, pomoc a krása!

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail

Ing. Simona Myslikovjanová, Ph.D., MBA, MBE

Jednatelka SiMyCo s.r.o.

Jako managerka, lektorka, trenérka a supervisor má 20 ti leté praktické zkušenosti se vzděláváním managementu, od nízkého po TOP management.

Detail
Více osobností

Členové

SiMyCo, s.r.o.Skupina ČEZCape Free, s.r.o.EUROPEAN INSTITUTEProdeseco s.r.o.KooperativaMoravskoslezké informační centrumBusiness Institut EDU a.s.DYNAMIC FUTURESOMAAHRA – Consulting, s.r.o.MetrostavKomerční banka a.s.Solární asociaceWiesner-HagerBonatransCARDIFF ACADEMY SESAM Headhunting Czech republicUTB: Univerzita Tomáše BatiDopravní podnik Ostrava a.s.Kooperace.czMagazín PATRIOTAKORD & POKLAD, s.r.o.ClarionKohimex, spol. s r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeTRANSYS, spol. s r.o.VAE CONTROLSLenzingČeský porcelán as DubíBENEŠ a LÁT a.s.Šéfův světLamarkBabydirektIpsosDASVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaROSSO STEELFoxyJan Liška & PartneřiISMMDallmayrKaizen Institute CZ s.r.o.SIEMENSBekaertPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.LANEX a.s.Národní rozvojová banka, a.s.ZD VšestaryTrivium PackagingTasty Air s.r.o.Zásilkovna s.r.o.AmbisSvaz českých a moravských výrobních družstevAnacot Capital a.s.Kunz a partneři s.r.o.4machines s.r.o.Moravskoslezký krajKOVOKON Popovice s.r.o.Vysoké učení technické v BrněPRESTON Capital a.s.Seminaria, s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaNewton College, a.s.SMARTER Training & Consulting s. r. o.Lichtenstein Legal s.r.o.KSR InternationalABBDIGITAAL.CZ s.r.o.Centrum andragogikyASN Plus, s.r.o.IVECOSIKO Koupelny & KuchyněSTYL, družstvo pro chemickou výrobuŘízení letového provozu ČR, s.p.M.L.S. HoliceAbydosMoravian Premium Care, a.s.IFBMGrátis, s.r.o.SpiderAramarkPharmdata s.r.o.Linde Gas asMHF Leoše JanáčkaBusiness RepublicSTYRAX, a. s.Wellness & Spa Infinit MaximusDATASYS s.r.o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkCPI Hotels
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter