Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Kooperativa

Žijeme různé životy. My jsme tady od toho, abychom vás pojistili. Na to, co potřebujete, a tak, jak nejlépe to umíme.

KOVOKON Popovice s.r.o.

Naším oborem je strojírenství. Zkušenosti a praxe nás vedly k rozvoji několika základních okruhů činnosti a výroby, které vedou ke stabilitě firmy jako celku. V roce 2002 jsme z výroby zaměřené na elektrotechnický průmysl vyčlenili výrobky pro automobilový průmysl a udělali z něj samostatný obor činnosti. Aktuálně je automobilový průmysl nejvíce se rozvíjejícím odvětvím v naší společnosti.

KSR International

KSR is an industry leader in the design, engineering and manufacture of automotive sensors, electronic throttle controls and adjustable and fixed pedals.

Kunz a partneři s.r.o.

Naše klienty provázíme finančním světem. Společně jim pomáháme porozumět fungování investičního prostředí a zhodnotit jejich majetek. Jako investiční poradci zastupujeme zájmy našich klientů. Naši obchodní partneři splňují přísné etické a profesionální standardy. Naše dlouholeté zkušenosti pro vás budou kvalitním základem. Budeme vaším spolehlivým partnerem při správě majetku a investičního portfolia.

Lamark

Ryze česká společnost Lamark si za 15 let na trhu vybudovala stejné postavení jako ploty u domů našich zákazníků. Stojí na stabilních základech, dělá opravdovou parádu a ručí za vysokou kvalitu. Našim zákazníkům dnes nabízíme kompletní realizaci nového plotu. Přijedeme ho zaměřit a rádi vám poradíme, jak jednotlivé prvky vyřešit a naplánovat. Plot zakreslíme a dodáme vám kompletní projektovou dokumentaci. V našem výrobním závodě v Novém Bydžově nový plot vyrobíme – jeho výrobu svěřujeme specialistům a dbáme na každý jednotlivý detail.

LANEX a.s.

Jsme výrobci kvalitních českých lan a spolehliví obchodní partneři s dlouholetou tradicí – první lana jsme u nás v Bolaticích začali vyrábět již v roce 1949. Po více než 70 letech zkušeností nyní vlákna vyrábíme, ale také sami vyvíjíme. Nejen díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnout kvalitní produkty, komplexní servis a neustálé inovace. V rozmanitém portfoliu našich produktů naleznete například polypropylenová vlákna, lodní lana nebo také lana pro vedení vodičů elektrického napětí.

Lenzing

Fashion, home textiles, sports and outdoor wear, protection wear, cosmetic and hygiene products, high-tech applications: You’d be surprised how much of life can be improved with Lenzing fibers.

Lichtenstein Legal s.r.o.

Jsme pražská advokátní kancelář. Ze srdce malebného Smíchova našim klientům nabízíme kvalitní výkon advokacie se šestiletou zkušeností. Díky našim klientům se také stále rozrůstáme a naše služby zkvalitňujeme.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Detail
Více osobností

Členové

Trivium PackagingŠéfův světSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkIFBMAnacot Capital a.s.Jan Liška & PartneřiUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYDATASYS s.r.o.AbydosJ.I.P. pro firmy s.r.o.Tasty Air s.r.o.SIEMENSPRESTON Capital a.s.M.L.S. HoliceVysoké učení technické v BrněFoxyCPI HotelsBusiness RepublicNewton College, a.s.Moravskoslezký krajKOVOKON Popovice s.r.o.BENEŠ a LÁT a.s.ZD VšestaryLichtenstein Legal s.r.o.Pharmdata s.r.o.Magazín PATRIOTSMARTER Training & Consulting s. r. o.DAS4machines s.r.o.DallmayrSpiderLamarkZásilkovna s.r.o.SOMAAKORD & POKLAD, s.r.o.KSR InternationalKooperace.czIVECOAHRA – Consulting, s.r.o.Komerční banka a.s.Svaz českých a moravských výrobních družstevCape Free, s.r.o.Skupina ČEZDYNAMIC FUTURELANEX a.s.Kohimex, spol. s r.o.Seminaria, s.r.o.SiMyCo, s.r.o.Moravian Premium Care, a.s.Centrum andragogikyEUROPEAN INSTITUTEBekaertISMMVAE CONTROLSClarionVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaSIKO Koupelny & KuchyněBusiness Institut EDU a.s.DIGITAAL.CZ s.r.o.SAM Headhunting Czech republicCARDIFF ACADEMY SEAmbisLinde Gas asABBKunz a partneři s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaAramarkNárodní rozvojová banka, a.s.IpsosBonatransMetrostavČeský porcelán as DubíMHF Leoše JanáčkaWiesner-HagerGrátis, s.r.o.ROSSO STEELBabydirektTRANSYS, spol. s r.o.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKooperativaKaizen Institute CZ s.r.o.Solární asociaceUTB: Univerzita Tomáše BatiPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Řízení letového provozu ČR, s.p.ASN Plus, s.r.o.Moravskoslezké informační centrumLenzingDopravní podnik Ostrava a.s.STYL, družstvo pro chemickou výrobuWellness & Spa Infinit MaximusProdeseco s.r.o.STYRAX, a. s.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter