NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

J.I.P. pro firmy s.r.o.

Naší vizí je budování prosperujících a stabilních středních firem jak z České republiky, tak i ze Slovenska. Díky tomu chceme také přispívat k obnově podnikatelského ducha založeného na hodnotách jako jsou charakter, etika, pracovitost, služba a kvalitní řešení problémů zákazníka. Již přes 10 let pomáháme menším a středním firmám se správným managementem. Překonáváme firemní krize, opětovně startujeme růst a dále firmy úspěšně rozvíjíme.

Jan Liška & Partneři

Jsme skupina poradců a odborníků v oblasti podnikových a osobních financí. Našimi klienty jsou občané, malí a střední podnikatelé či neziskové organizace. Poskytujeme dostupné a nadstandartní poradenství, které je dokonale komplexní. Ve financích jsme už od roku 2012. Jsme učenliví a komunikujeme se svými zákazníky. Jsme poradenská skupina opřená o experty ve svém oboru. Dohromady tak tvoříme celostátní tým v oblasti financí, podnikové ekonomiky, marketingu, práva, daní či dotací.

Kaizen Institute CZ s.r.o.

V Kaizen Institue CZ pomáháme svým klientům se správným firemním managementem. Hledáme, rozvíjíme a uveřejňujeme řadu oblastí kontinuálního zlepšování, mezi které patří například řízení zaměstnanců, rozvoj leadershipu, redukce nákladů či generování příjmů. Se svými klienty také tvoříme úzké partnerství, jenž nám pomáhá udržitelně implementovat zlepšení pomocí poradenství, tréninků, benchmarků a vedení na cestě KAIZEN.

Kohimex, spol. s r.o.

Naše společnost sídlí v Brně, technické zázemí máme v malebné obci Píšť nedaleko od Ostravy. Všechny aktivity, úsilí a zkušenosti jsou koncentrované na projekci, výrobu, realizaci a servis montovaných nádrží a sil té nejvyšší kvality. Společnost se hrdě hlásí ke svým produktům pod značkou KKL (Kohút, Konečný, Lyčka), která vznikla ze jmen zakladatelů společnosti a projektanta nádrží.

Komerční banka a.s.

Jsme bankovní instituce s více než 1,7 miliony spokojených klientů na území České republiky. Každý pátý dospělý Čech je tak naším klientem. Od našeho vzniku v roce 1990 jsme se již 7x stali bankou roku. Pečujeme také o životní prostředí, o své zaměstnance se staráme a peníze půjčujeme citlivě. Svým zákazníkům také poskytujeme inovační a moderní možnosti bankovnictví, díky čemuž klientsky stále rosteme.

Kooperace.cz

Posláním našeho portálu je přinést zákazníkům veškeré informace o strojírenských kapacitách na jednom místě. Na české a slovenské strojírenství jsme patřičně hrdí, snažíme se proto nalézt nebo nabídnout potřebnou výrobní kapacitu tak, aby se firmy staly konkurenceschopnějšími a dokázaly plně vytížit své stroje. Umožňujeme našim klientům okamžitě nalézt firmu s referencí a získat množství volných objednávek, regionálně a s šetřením nákladů za převoz materiálů.

KOVOKON Popovice s.r.o.

Naším oborem je strojírenství. Zkušenosti a praxe nás vedly k rozvoji několika základních okruhů činnosti a výroby, které vedou ke stabilitě firmy jako celku. V roce 2002 jsme z výroby zaměřené na elektrotechnický průmysl vyčlenili výrobky pro automobilový průmysl a udělali z něj samostatný obor činnosti. Aktuálně je automobilový průmysl nejvíce se rozvíjejícím odvětvím v naší společnosti.

KSR International

KSR is an industry leader in the design, engineering and manufacture of automotive sensors, electronic throttle controls and adjustable and fixed pedals.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail
Více osobností

Členové

Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 5 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter