Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

DYNAMIC FUTURE

Jsme přední, ryze česká, poradenská organizace s více než dvacetiletou historií. Byli jsme založeni v roce 2000 týmem zkušených pracovníků z oborů: nákup a prodej, logistika, forecasting, řízení a optimalizace podnikových procesů či doprava. I díky širokému spektru specializací jsme dnes v oblasti poradenství velmi všestranní. S námi se již nemusíte rozhodovat na základě pocitů, ale jasných faktů. Dáme vám nástroj pro dynamickou simulaci ve výrobě, logistice a řízení firmy.

EUROPEAN INSTITUTE

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA, MPA, MPH a LL.M. Od roku 2020 jsme rozšířili certifikaci IES London o doktorské programy DBA, DPA, DrPH a LL.D. Formou nadstavby titulu MBA, nebo vysokoškolského vzdělání II. stupně, program účastníkům poskytuje nadstandardní rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností. EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

Foxy

Jsme strategická online marketingová agentura. Našim klientům se staráme o online komunikaci, propagaci jejich produktů nebo služeb, konzultujeme jejich rozvoj a dlouhodobě budujeme jejich brandy.

Grátis, s.r.o.

Jsme reklamní agentura s celorepublikovým polem působnosti a s více než 25 lety zkušeností. Svým klientům zajišťujeme komplexní služby v oblasti grafického designu, maloformátového i velkoformátového tisku, online marketingu, nákupu médií, tvorby kampaní či venkovní reklamy. Realizaci klientských zakázek zajišťuje sehraný tým našich specialistů, jehož profesionalita je založena na zkušenostech a dovednostech. V silné povědomí široké veřejnosti jsme vstoupili především vydáváním tištěného reklamního katalogu Grátis.

IFBM

Institut forenzních, bezpečnostních studií a managementu, z. ú. se specializuje zejména na poskytování vzdělávací, vědecko-výzkumné, poradenské a znalecké činnosti především v oblasti bezpečnostní, právní, sociální, pedagogické, ekonomické, manažérské či marketingové.

Ipsos

Ipsos je výzkumnou, technologickou a konzultační společností. Výzkumu trhu se Ipsos věnuje 29 let a je největší agenturou na českém trhu. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě a sídlí zde i vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Ipsos disponuje moderním technickým zázemím pro sběr a zpracování dat a využívá know-how divizí specializovaných na výzkumy značky a komunikace, mapování trhu a segmentaci, zákaznickou zkušenost a kvalitativní výzkum. Ipsos je členem organizací SIMAR, ESOMAR, MSPA a řídí se jejich etickými principy a metodickými pravidly. Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

ISMM

Firma ISMM byla založena v roce 1997 jako poradenská společnost poskytující poradenské služby průmyslovým podnikům v oblasti marketingu. Od roku 1999 jsem se stal jediným majitelem společnosti, v roce 2007 jsem zahájil s pěti pracovníky vlastní malovýrobu a postupně vybudoval z nuly skupinu ISMM Group, do které patří pět prosperujících firem s více než 350 zaměstnanci a téměř miliardovým obratem.

IVECO

VECO BUS je spjatý s historií veřejné dopravy, která sahá až do doby, kdy koňský pohon nahradily motory. Jsme hrdí na to, že pokračujeme v tradici vůdčího postavení a průkopnického přístupu slavných firem a značek, které se zasloužily o současnou podobu autobusů a autokarů. Abychom jmenovali alespoň některé: Fiat, OM, Orlandi v Itálii, Berliet, Renault, Chausson, Saviem ve Francii, Karosa v České republice, Magirus-Deutz v Německu a Pegaso ve Španělsku. Na základě tohoto cenného kapitálu nápadů, inovací a specifického know-how se IVECO BUS dívá do budoucnosti s důvěrou a odhodláním, protože největší milníky naší historie jsou stále ještě před námi.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnost AHRA se zkušenostmi vrcholového manažera a konzultanta významných společností. Působil jako konzultant, lektor a kouč ve více než dvou stech významných společnostech. Předseda Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA, místopředseda ELITE klubu MSK ČMA.

Detail
Více osobností

Členové

UTB: Univerzita Tomáše BatiWellness & Spa Infinit MaximusTRANSYS, spol. s r.o.AmbisLANEX a.s.Skupina ČEZSTYRAX, a. s.IFBMSMARTER Training & Consulting s. r. o.BENEŠ a LÁT a.s.MetrostavBusiness Institut EDU a.s.SIEMENSSIKO Koupelny & KuchyněTrivium PackagingSvaz českých a moravských výrobních družstevJ.I.P. pro firmy s.r.o.IVECOKSR InternationalIpsosPražská mezinárodní manažerská školaSAM Headhunting Czech republicDASFoxyLichtenstein Legal s.r.o.VAE CONTROLSBonatransAHRA – Consulting, s.r.o.SpiderPharmdata s.r.o.Moravskoslezký krajSolární asociaceBekaertLinde Gas asPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.ČMZRB | Národní rozvojová banka ČRUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSiMyCo, s.r.o.DallmayrBusiness RepublicLamarkProdeseco s.r.o.ISMMMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeZD VšestaryKunz a partneři s.r.o.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaABBTasty Air s.r.o.Seminaria, s.r.o.Kaizen Institute CZ s.r.o.Dopravní podnik Ostrava a.s.Kooperace.czWiesner-HagerKooperativaMHF Leoše JanáčkaROSSO STEELSOMAŠéfův světCentrum andragogikyAnacot Capital a.s.LenzingM.L.S. HoliceClarionNewton College, a.s.Jan Liška & PartneřiCape Free, s.r.o.EUROPEAN INSTITUTEVysoké učení technické v BrněKOVOKON Popovice s.r.o.Moravskoslezké informační centrumSTYL, družstvo pro chemickou výrobuCPI HotelsSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkASN Plus, s.r.o.AramarkMoravian Premium Care, a.s.DIGITAAL.CZ s.r.o.Český porcelán as DubíBabydirektKomerční banka a.s.AbydosDYNAMIC FUTURE4machines s.r.o.Řízení letového provozu ČR, s.p.Grátis, s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter