Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

DIGITAAL.CZ s.r.o.

Tvoříme digitální komunikaci pro profesionály. Naší vizí je ukázat um českých B2B firem fanouškům na sociálních sítích a propojit firmy na nové obchodní partnery. Ve spojení s vášní pro podnikání našich klientů a jejich produkty se snažíme hledat neustále nové digitální způsoby, jak jim pomoct růst. Mezi naše silné stránky patří také online reklama nebo správa sociálních sítí. Pod naši práci se chceme podepsat.

Dopravní podnik Ostrava a.s.

Dopravní podnik Ostrava a.s. provozuje městskou hromadnou dopravu v Ostravě. Zakladatelem společnosti, která je současným představitelem více než stodvacetileté tradice veřejné dopravy v našem regionu, je statutární město Ostrava. Jsme a budeme společností, která se orientuje na potřeby našich zákazníků. Cestující a splňování jejich přepravních potřeb jsou důvodem naší existence.

DYNAMIC FUTURE

Jsme přední, ryze česká, poradenská organizace s více než dvacetiletou historií. Byli jsme založeni v roce 2000 týmem zkušených pracovníků z oborů: nákup a prodej, logistika, forecasting, řízení a optimalizace podnikových procesů či doprava. I díky širokému spektru specializací jsme dnes v oblasti poradenství velmi všestranní. S námi se již nemusíte rozhodovat na základě pocitů, ale jasných faktů. Dáme vám nástroj pro dynamickou simulaci ve výrobě, logistice a řízení firmy.

EUROPEAN INSTITUTE

Manažeři soukromých společností, ale i pracovníci státní správy si mohou obohatit kariéru postgraduálním manažerským studiem, jehož absolventi získávají tituly MBA, MPA, MPH a LL.M. Od roku 2020 jsme rozšířili certifikaci IES London o doktorské programy DBA, DPA, DrPH a LL.D. Formou nadstavby titulu MBA, nebo vysokoškolského vzdělání II. stupně, program účastníkům poskytuje nadstandardní rozšíření jejich manažerských znalostí a dovedností. EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION spolupracuje kromě mezinárodních institucí mimo EU, UK, Izrael i s předními univerzitami v ČR, SR, Polsku a svým absolventům vydává mezinárodní certifikáty v kooperaci s certifikační autoritou IES – International Education Society London.

Foxy

Jsme strategická online marketingová agentura. Našim klientům se staráme o online komunikaci, propagaci jejich produktů nebo služeb, konzultujeme jejich rozvoj a dlouhodobě budujeme jejich brandy.

Grátis, s.r.o.

Jsme reklamní agentura s celorepublikovým polem působnosti a s více než 25 lety zkušeností. Svým klientům zajišťujeme komplexní služby v oblasti grafického designu, maloformátového i velkoformátového tisku, online marketingu, nákupu médií, tvorby kampaní či venkovní reklamy. Realizaci klientských zakázek zajišťuje sehraný tým našich specialistů, jehož profesionalita je založena na zkušenostech a dovednostech. V silné povědomí široké veřejnosti jsme vstoupili především vydáváním tištěného reklamního katalogu Grátis.

IFBM

Institut forenzních, bezpečnostních studií a managementu, z. ú. se specializuje zejména na poskytování vzdělávací, vědecko-výzkumné, poradenské a znalecké činnosti především v oblasti bezpečnostní, právní, sociální, pedagogické, ekonomické, manažérské či marketingové.

Ipsos

Ipsos je výzkumnou, technologickou a konzultační společností. Výzkumu trhu se Ipsos věnuje 29 let a je největší agenturou na českém trhu. Spolupracuje s pobočkami sítě Ipsos v 90 zemích. Z Prahy řídí projekty po celém světě a sídlí zde i vedení Ipsos Central Europe Cluster (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko). Ipsos disponuje moderním technickým zázemím pro sběr a zpracování dat a využívá know-how divizí specializovaných na výzkumy značky a komunikace, mapování trhu a segmentaci, zákaznickou zkušenost a kvalitativní výzkum. Ipsos je členem organizací SIMAR, ESOMAR, MSPA a řídí se jejich etickými principy a metodickými pravidly. Dlouhodobě se věnuje tématům CSR a udržitelného rozvoje.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYClarionCPI HotelsPRESTON Capital a.s.FoxyBusiness Institut EDU a.s.Vysoké učení technické v BrněŘízení letového provozu ČR, s.p.CARDIFF ACADEMY SESMARTER Training & Consulting s. r. o.BonatransDopravní podnik Ostrava a.s.ZD VšestaryIFBMTasty Air s.r.o.LenzingZásilkovna s.r.o.SiMyCo, s.r.o.AbydosIpsosKooperativaVAE CONTROLSABBKomerční banka a.s.Newton College, a.s.Kunz a partneři s.r.o.AKORD & POKLAD, s.r.o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkJ.I.P. pro firmy s.r.o.DYNAMIC FUTUREKSR InternationalMagazín PATRIOTVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaSkupina ČEZUTB: Univerzita Tomáše BatiBusiness RepublicIVECOJan Liška & PartneřiMoravian Premium Care, a.s.Pharmdata s.r.o.BENEŠ a LÁT a.s.Svaz českých a moravských výrobních družstevBabydirektWiesner-HagerSTYRAX, a. s.ROSSO STEELDATASYS s.r.o.Český porcelán as DubíCape Free, s.r.o.Šéfův světSIEMENSSOMASTYL, družstvo pro chemickou výrobuSeminaria, s.r.o.Prodeseco s.r.o.DASCentrum andragogikyLamarkPražská mezinárodní manažerská školaAmbisMoravskoslezké informační centrumKohimex, spol. s r.o.Grátis, s.r.o.DIGITAAL.CZ s.r.o.Moravskoslezký krajSIKO Koupelny & KuchyněWellness & Spa Infinit MaximusBekaertKooperace.czMetrostavMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKOVOKON Popovice s.r.o.DallmayrSAM Headhunting Czech republicKaizen Institute CZ s.r.o.ISMMLinde Gas asTRANSYS, spol. s r.o.Solární asociaceAramark4machines s.r.o.MHF Leoše JanáčkaNárodní rozvojová banka, a.s.AHRA – Consulting, s.r.o.Trivium PackagingLichtenstein Legal s.r.o.M.L.S. HolicePodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Anacot Capital a.s.LANEX a.s.EUROPEAN INSTITUTESpiderASN Plus, s.r.o.
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter