Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

CARDIFF ACADEMY SE

Cardiff Academy vychází ze zkušeností prestižních zahraničních univerzit a navazuje na moderní formu vzdělávání. Díky úzké spolupráci s množstvím škol, univerzit a vzdělávacích institucí nabízí moderní a vysoce efektivní formu vzdělávání. Kromě nabytí titulu vedle vašeho jména získáte nové kontakty, další pevné vazby a nadstandardní zkušenosti. Studium je vstupenkou a mnohdy také podmínkou k dosažení vyšších manažerských pozic. Cardiff Academy je určena pro všechny, kteří chtějí udržet krok s nejnovějšími trendy v oboru a chtějí stále zvyšovat svůj osobní potenciál.

Centrum andragogiky

Jsme vzdělávací a poradenská společnost – poskytujeme komplexní systematické firemní vzdělávání včetně zefektivňování činnosti firem a organizací. Přečtěte si o nás více informací. Pořádáme otevřené i uzavřené vzdělávací akce, konference, diskuse, nabízíme poradenství, analýzy vzdělávacích potřeb a realizaci komplexního programu. Zjistěte více o našich službách. Své služby nabízíme nejen klientům z výrobní a nevýrobní podnikatelské sféry, ale také nepodnikatelským subjektům z různých odvětví. V rámci našich personálních procesů uznáváme a podporujeme Národní soustavu kvalifikací. Podívejte se, kterým oborům pomáháme.

Český porcelán as Dubí

Bylo to již v roce 1864, kdy dubský průmyslník p. Anton Tschinkel koupil rozsáhlý dům s názvem Dolní lesní mlýn, v dnešní Tovární ulici, v Dubí u Teplic, který přestavěl na výrobu majoliky. V roce 1885 od něho získala továrnu firma C. Teichert z nedaleké Míšně, která zde zavedla výrobu porcelánu v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru, jehož výroba dosáhla mimořádného úspěchu a zájmu mezi zákazníky, o čemž svědčí počet dílů tohoto souboru, který v roce 1929, kdy byl majitelem p. Artur Bloch, činil 257 tvarů a byl označován až do roku 1956 nápisem MEISSEN v oválovém rámečku.

Clarion

Při svém pobytu v Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn se ocitnete na hranicích Krkonošského národního parku kousek nad Labskou přehradou. Stane se tak pro vás ideálním zázemím při zimních radovánkách a letních sportovních aktivitách. Pokud plánujete rodinnou dovolenou, máme pro vás skvělou zprávu. V našem hotelu vám děti zabavíme, a vy si díky tomu také na chvíli odpočinete. Vyřádí se na venkovním hřišti, v herně, při animačních programech, v čítárně si odpočinou a pozdraví je hotelový maskot. Těšit se mohou i do krytého bazénu přímo v hotelu.

CPI Hotels

CPI Hotels je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Od našeho založení v roce 1993 stále rosteme a dnes naleznete naše hotely v 7 evropských zemích a 17 destinacích. V portfoliu máme stylově zařízené, a především proslulé hotely značek Clarion, Courtyard by Marriott či Holiday Inn. Náš úspěch se však nedostavil přes noc, předcházel mu mnohaletý vývoj a nabíraní zkušeností, díky kterým jsme však dnes leaderem.

Dallmayr

Dallmayr patří mezi největší a nejznámější značky na tradičním světovém trhu kávou. Historie Dallmayr se datuje od roku 1700. Šestnáct titulů dvorního dodavatele – mj. bavorského královského dvora, to je důkaz tradice kvality jako nejvyšší zásady. V současnosti je Dallmayr přední provozovatel nápojových a prodejních automatů v Evropě a UAE. Základem poskytovaných služeb je vysoká náročnost na kvalitu. V ČR působí od roku 2001.

DAS

Od roku 1995 bráníme slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým přístupem. Poskytujeme právní ochranu a přispíváme k rozvoji právního povědomí, aby každý dobrý člověk mohl šetřit čas, peníze i nervy na příjemnější a pohodlnější život.

DATASYS s.r.o.

Už od roku 1994 se o nás můžete opřít. Na trhu jsme dlouho, a i když je dnešní doba hektická, neslevili jsme z tradičních hodnot. Zavádíme a provozujeme užitečné technologie. Ať už jde o zpřístupňování úřadů (zakázkami v rámci egovermentu), zjednodušování komerčních procesů (zaváděním vlastního řešení ParcelBoxů), zajišťování kybernetické bezpečnosti či technologické implementace v rámci širokého spektra organizací, vždy nám jde o efektivitu a přidanou hodnotu pro zadavatele i koncové uživatele řešení.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

Trivium PackagingSAM Headhunting Czech republicCentrum andragogikyMetrostavMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKooperace.czIFBMDATASYS s.r.o.Komerční banka a.s.Tasty Air s.r.o.ZD VšestaryMoravskoslezký krajMHF Leoše JanáčkaM.L.S. HoliceKaizen Institute CZ s.r.o.TRANSYS, spol. s r.o.ISMMBENEŠ a LÁT a.s.AHRA – Consulting, s.r.o.Business RepublicSpráva a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkBonatransASN Plus, s.r.o.STYL, družstvo pro chemickou výrobuSvaz českých a moravských výrobních družstevProdeseco s.r.o.Kohimex, spol. s r.o.DIGITAAL.CZ s.r.o.Seminaria, s.r.o.AramarkSIEMENS4machines s.r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Business Institut EDU a.s.SOMALinde Gas asVAE CONTROLSSolární asociaceMoravian Premium Care, a.s.KooperativaDallmayrSpiderSiMyCo, s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaMoravskoslezké informační centrumBabydirektBekaertIpsosSIKO Koupelny & KuchyněLenzingWellness & Spa Infinit MaximusZásilkovna s.r.o.Řízení letového provozu ČR, s.p.IVECOKOVOKON Popovice s.r.o.ClarionEUROPEAN INSTITUTEWiesner-HagerLANEX a.s.Jan Liška & PartneřiAbydosVysoké učení technické v BrněNárodní rozvojová banka, a.s.DYNAMIC FUTUREDopravní podnik Ostrava a.s.FoxyKSR InternationalABBSkupina ČEZPharmdata s.r.o.PRESTON Capital a.s.Newton College, a.s.SMARTER Training & Consulting s. r. o.CPI HotelsUTB: Univerzita Tomáše BatiAKORD & POKLAD, s.r.o.ROSSO STEELMagazín PATRIOTVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaJ.I.P. pro firmy s.r.o.AmbisDASLichtenstein Legal s.r.o.Kunz a partneři s.r.o.STYRAX, a. s.Grátis, s.r.o.Anacot Capital a.s.CARDIFF ACADEMY SELamarkCape Free, s.r.o.Český porcelán as DubíUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYŠéfův svět
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter