Soutěž Manažer roku 2020

Konečný termín pro nominace se posunul na 31. srpna 2021.
Zasílejte své návrhy manažerských osobností!

nominační listy a přihlášky ke stažení zde
 

Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Český porcelán as Dubí

Bylo to již v roce 1864, kdy dubský průmyslník p. Anton Tschinkel koupil rozsáhlý dům s názvem Dolní lesní mlýn, v dnešní Tovární ulici, v Dubí u Teplic, který přestavěl na výrobu majoliky. V roce 1885 od něho získala továrnu firma C. Teichert z nedaleké Míšně, která zde zavedla výrobu porcelánu v rokokovém tvaru a tzv. cibulovém dekoru, jehož výroba dosáhla mimořádného úspěchu a zájmu mezi zákazníky, o čemž svědčí počet dílů tohoto souboru, který v roce 1929, kdy byl majitelem p. Artur Bloch, činil 257 tvarů a byl označován až do roku 1956 nápisem MEISSEN v oválovém rámečku.

Clarion

Při svém pobytu v Clarion Hotelu Špindlerův Mlýn se ocitnete na hranicích Krkonošského národního parku kousek nad Labskou přehradou. Stane se tak pro vás ideálním zázemím při zimních radovánkách a letních sportovních aktivitách. Pokud plánujete rodinnou dovolenou, máme pro vás skvělou zprávu. V našem hotelu vám děti zabavíme, a vy si díky tomu také na chvíli odpočinete. Vyřádí se na venkovním hřišti, v herně, při animačních programech, v čítárně si odpočinou a pozdraví je hotelový maskot. Těšit se mohou i do krytého bazénu přímo v hotelu.

ČMZRB | Národní rozvojová banka ČR

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., je rozvojovou bankou České republiky. Napomáhá v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky a regionů rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu. Cílem banky je přispět a podílet se na podpoře hospodářského a sociálního rozvoje České republiky prostřednictvím poskytování zvýhodněných finančních produktů, zejména v oblastech malého a středního podnikání, rozvoje infrastruktury a v dalších sektorech ekonomiky.

CPI Hotels

CPI Hotels je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Od našeho založení v roce 1993 stále rosteme a dnes naleznete naše hotely v 7 evropských zemích a 17 destinacích. V portfoliu máme stylově zařízené, a především proslulé hotely značek Clarion, Courtyard by Marriott či Holiday Inn. Náš úspěch se však nedostavil přes noc, předcházel mu mnohaletý vývoj a nabíraní zkušeností, díky kterým jsme však dnes leaderem.

Dallmayr

Dallmayr patří mezi největší a nejznámější značky na tradičním světovém trhu kávou. Historie Dallmayr se datuje od roku 1700. Šestnáct titulů dvorního dodavatele – mj. bavorského královského dvora, to je důkaz tradice kvality jako nejvyšší zásady. V současnosti je Dallmayr přední provozovatel nápojových a prodejních automatů v Evropě a UAE. Základem poskytovaných služeb je vysoká náročnost na kvalitu. V ČR působí od roku 2001.

DAS

Od roku 1995 bráníme slušné lidi před nespravedlností, nesmysly, zvůlí, byrokracií, nejasnými podmínkami a neférovým přístupem. Poskytujeme právní ochranu a přispíváme k rozvoji právního povědomí, aby každý dobrý člověk mohl šetřit čas, peníze i nervy na příjemnější a pohodlnější život.

DIGITAAL.CZ s.r.o.

Tvoříme digitální komunikaci pro profesionály. Naší vizí je ukázat um českých B2B firem fanouškům na sociálních sítích a propojit firmy na nové obchodní partnery. Ve spojení s vášní pro podnikání našich klientů a jejich produkty se snažíme hledat neustále nové digitální způsoby, jak jim pomoct růst. Mezi naše silné stránky patří také online reklama nebo správa sociálních sítí. Pod naši práci se chceme podepsat.

Dopravní podnik Ostrava a.s.

Dopravní podnik Ostrava a.s. provozuje městskou hromadnou dopravu v Ostravě. Zakladatelem společnosti, která je současným představitelem více než stodvacetileté tradice veřejné dopravy v našem regionu, je statutární město Ostrava. Jsme a budeme společností, která se orientuje na potřeby našich zákazníků. Cestující a splňování jejich přepravních potřeb jsou důvodem naší existence.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Dr. Stanislav Háša, M.Sc. M.A. Ph.D.

Na Vysoké škole ekonomické působí jako vedoucí katedry managementu, na Univerzitě Karlově přednáší na katedře andragogiky. Sám je na Karlově univerzitě absolventem psychologie, dále je také držitelem doktorátu z managementu a manažerské psychologie na VŠE. Když zrovna nepřednáší, pracuje v rozvojovém a terapeutickém centru Po poli nebo ve společnosti Prothea Advisory. V oblasti personálního managementu se pohybuje už více než 15 let a soustředí se na rozvojové programy pro HR profesionály a top manažery.

Detail

Ing. Ivo Gajdoš

Jako výkonný ředitel koordinuje činnost 15 manažerských klubů a oblast zahraničních vztahů. Zajišťuje i organizaci soutěže MANAŽER ROKU. Je předsedou Pražského manažerského klubu ČMA.

Detail
Více osobností

Členové

AHRA – Consulting, s.r.o.Grátis, s.r.o.Jan Liška & PartneřiLamarkISMMCPI HotelsKSR InternationalTRANSYS, spol. s r.o.Kunz a partneři s.r.o.ROSSO STEELLANEX a.s.IpsosMoravian Premium Care, a.s.Šéfův světSpiderMoravskoslezké informační centrumBusiness Institut EDU a.s.MetrostavKooperativaASN Plus, s.r.o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkAmbisAnacot Capital a.s.Solární asociaceBusiness RepublicDallmayr4machines s.r.o.Vysoké učení technické v BrněTrivium PackagingCape Free, s.r.o.EUROPEAN INSTITUTENewton College, a.s.SIKO Koupelny & KuchyněPharmdata s.r.o.Svaz českých a moravských výrobních družstevClarionUTB: Univerzita Tomáše BatiLichtenstein Legal s.r.o.UNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSTYL, družstvo pro chemickou výrobuMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeFoxyDIGITAAL.CZ s.r.o.BekaertMoravskoslezký krajIVECOSIEMENSDASVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaZD VšestaryPražská mezinárodní manažerská školaLinde Gas asSeminaria, s.r.o.SOMAKomerční banka a.s.AramarkWiesner-HagerTasty Air s.r.o.Prodeseco s.r.o.Skupina ČEZSTYRAX, a. s.KOVOKON Popovice s.r.o.Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.M.L.S. HoliceSAM Headhunting Czech republicKaizen Institute CZ s.r.o.LenzingBENEŠ a LÁT a.s.Kooperace.czCentrum andragogikyWellness & Spa Infinit MaximusSiMyCo, s.r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.SMARTER Training & Consulting s. r. o.BonatransČeský porcelán as DubíČMZRB | Národní rozvojová banka ČRABBDopravní podnik Ostrava a.s.BabydirektVAE CONTROLSŘízení letového provozu ČR, s.p.DYNAMIC FUTUREIFBMAbydosMHF Leoše Janáčka
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter