Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

ASN Plus, s.r.o.

V ASN Plus se specializujeme především na výrobu a vývoj elektrotechniky. Mezi naše nejúspěšnější projekty patří například vyvinutí řídicí jednotky, která dokáže předvídat závady a zaručuje bezpečnost cestujících v MHD. Naši profesionálové stojí také za firmwarem pro airsoftový sport či re-designem řídicích jednotek pro golfové vozíky.

Babydirekt

Nabízíme kompletní sortiment pro pohodlí dětí i rodičů. Vyvíjíme zboží vlastní značky ZOPA Design a dovážíme pro vás kvalitní produkty mnoha světových značek. Jsme česká rodinná firma a už 28 let pro vás dovážíme širokou škálu dětského zboží z celého světa. Představy o moderní dětské výbavě plníme i prostřednictvím naší vlastní značky ZOPA. Nespíme však na vavřínech. Stále rosteme a získáváme nové partnery. Čekejte od nás jen stoprocentně profesionální přístup.

Bekaert

At Bekaert, we believe in the value of strong and lasting relationships. We are convinced that collaboration is a driver of sustainable and successful partnerships, and that working together makes a real difference. Better together is the running thread in the way we do business and how we collaborate: with colleagues, customers, suppliers, and all other stakeholders. We engage with you to co-develop the best solutions for our customers at the lowest total cost. We believe that collaborating with you will help us innovate faster to create products and solutions that are of unique value.

BENEŠ a LÁT a.s.

Jsme tradiční strojírenská společnost s historií od roku 1934. Od svého počátku se zaměřujeme na výrobu kvalitních slévárenských polotovarů ze slitin Al a Zn. Od 50. let 20. století jsme rozšířili technologický záběr o vstřikování plastů a díky dlouhodobému vývoji v oblasti strojních konstrukcí i o licí stroje vlastní konstrukce – první generace NTL strojů pro odlévání ze slitin hliníku.

Bonatrans

Celé generace skutečných odborníků neustále přispívají k postupnému vývoji dvojkolí. S úctou k minulosti, ale také s výhledem do budoucna, vytvářejí průkopníci výroby dvojkolí vysoce kvalitní řešení pro kolejová vozidla po celém světě díky mistrné zručnosti a odbornosti předávané z generace na generaci. GHH a BONATRANS vytvořily silnou skupinu, která dodává kompletní sortiment prvotřídních výrobků a spolehlivých řešení: železniční dvojkolí pro vysoké rychlosti a lokomotivy, nízkopodlažní řešení včetně pryží odpružených kol, a řešení pro tlumení hluku. Neutuchající duch zvědavosti a vášně pro dokonalost umožňuje zrod nových inovativních řešení, které posouvají celé odvětví vpřed.

Business Institut EDU a.s.

Již od roku 2009 patříme mezi prověřené poskytovatele manažerského vzdělávání. Náš úspěch měříme úspěchem našich absolventů. Prioritou je pro nás kvalita lektorského týmu, praktické zaměření výuky a moderní podpora v průběhu celého studia, která studentům šetří čas. Využíváme také nejmodernějších prostředků k osvojení si dané problematiky. Zvolte kvalitu a prestiž.

Business Republic

V Business Republic budujeme, rozvíjíme a externě zastupujeme obchodní oddělení firem. Obchodní oddělení vytváříme od píky a po celou dobu dokážeme zastat činnost extérní distribuce. Tam, kde již vlastní obchodní jednotka existuje, analyzujeme a vylepšujeme obchodní procesy i manuály. S obchodním týmem intenzivně pracujeme a postupně tak maximalizujeme výkon a pracovní nasazení.

Cape Free, s.r.o.

V Cape Free svým klientům spolehlivě poskytujeme software a poradenství v oblasti informačních technologií. Jsou nám blízké také hostingové a související činnosti, webové portály či zpracování dat. Pořádáme také kulturní akce a výstavy a rozumíme i marketingu, reklamní činnosti nebo mediálnímu zastoupení.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Ing. et Ing. Adam Liška, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Členové

Podnikatelský institut Pyramida, s. r. o.SIEMENSAmbisSMARTER Training & Consulting s. r. o.Kooperace.czM.L.S. HoliceKunz a partneři s.r.o.Pharmdata s.r.o.Zásilkovna s.r.o.Moravskoslezký krajROSSO STEELTRANSYS, spol. s r.o.IpsosSTYL, družstvo pro chemickou výrobuDAS4machines s.r.o.FoxyZD VšestaryCPI HotelsBonatransBENEŠ a LÁT a.s.Magazín PATRIOTBabydirektUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYLANEX a.s.LenzingSeminaria, s.r.o.DATASYS s.r.o.LamarkDIGITAAL.CZ s.r.o.Kohimex, spol. s r.o.Moravian Premium Care, a.s.Anacot Capital a.s.Tasty Air s.r.o.ABBVysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaJan Liška & PartneřiAHRA – Consulting, s.r.o.IFBMDopravní podnik Ostrava a.s.J.I.P. pro firmy s.r.o.Wellness & Spa Infinit MaximusMHF Leoše JanáčkaBusiness RepublicTrivium PackagingWiesner-HagerCARDIFF ACADEMY SEProdeseco s.r.o.KSR InternationalČeský porcelán as DubíSTYRAX, a. s.SAM Headhunting Czech republicASN Plus, s.r.o.VAE CONTROLSSkupina ČEZKaizen Institute CZ s.r.o.IVECOMasarykův ústav vyšších studií ČVUT v PrazeKooperativaMoravskoslezké informační centrumISMMSIKO Koupelny & KuchyněSiMyCo, s.r.o.SpiderAKORD & POKLAD, s.r.o.Centrum andragogikyBusiness Institut EDU a.s.SOMAClarionAbydosLinde Gas asSvaz českých a moravských výrobních družstevKomerční banka a.s.Solární asociaceDYNAMIC FUTUREBekaertNewton College, a.s.EUROPEAN INSTITUTEGrátis, s.r.o.Cape Free, s.r.o.Lichtenstein Legal s.r.o.KOVOKON Popovice s.r.o.Vysoké učení technické v BrněŘízení letového provozu ČR, s.p.Národní rozvojová banka, a.s.DallmayrPRESTON Capital a.s.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkPražská mezinárodní manažerská školaUTB: Univerzita Tomáše BatiŠéfův světMetrostavAramark
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter