Příprava založení pražského Elite Klubu ČMA

Vážení členové České manažerské asociace, zveme vás na iniciační setkání připravovaného ČMA Klubu Elite Praha. Členy tohoto klubu budou vybraní generální ředitelé firem se sídlem v Praze a blízkém okolí. Oslovili jsme také vítěze posledního ročníku soutěže Manažer roku 2019.

Elite klub vznikl před rokem v Ostravě a tamní klíčoví manažeři si jeho činnost velmi chválí a po roce je jich přes 60. Chceme se s vámi poradit, zda by vám taková platforma dávala smysl. Chceme, ať je součástí Pražského manažerského klubu (PMK), který má přes 110 členů a 30letou tradici, ale bude jako jeho samostatná sekce, s cílem umožnit setkávání vybraných elitních manažerů a lídrů na řešitelských setkáních.

Cílem prvního setkání je nalézt odpovědi na tři otázky:

  • Dává vám smysl založení takového klubu?
  • Proč to chceme dělat? MISE/SMYSL
  • Jak tu misi chceme naplnit?
  • Jaké jsou vaše aktuální témata k řešení?

První kontaktní schůzku, při níž budeme na tyto otázky hledat odpověď, navrhujeme ve středu 23. června od 15.00 – 16.30 v knihovně hotelu Le Palais Art Hotel Praha, U Zvonařky 65/1, 12000 Praha.

Na tuto první schůzku jsou pozváni: J. Juchelka = MR 2019 (KB), H. Šmejkalová = MR2019,  R. Knap (ČP), D. Beneš (ČEZ), J. Klas (ŘLP), V. Lukáš (ABB), M. Diviš (Kooperativa), V. Staněk (Aramark), J. Šmíd (Rosso steel), T. Vala (SIKO), J. Jirásek (ČMZRB), prof. V. Mařík (CIIRC ČVUT), R. Sion (Dallmayr), D. Mareček (ČF) a J. Šetlík (tajemník klubu). Mediátor, myšlenková mapa: P. Kazík.

Nebojme se ukázat, že i v těžkých dobách dokážeme být nejlepší

Akce jen pro zvané.

 

Těšíme se na Vaši zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem

Ing. Ivo Gajdoš

viceprezident ČMA

Zkušený manažer, který působil u zahraničních firem v pozici CFO. Je zakládajícím členem ČMA a od roku 2013 jejím viceprezidentem a výkonným ředitelem. Koordinuje činnost klubů ČMA a řeší zahraniční vztahy. Je předsedou Pražského manažerského klubu od jeho založení v roce 1991. Spolupracuje aktivně s Českou podnikatelskou radou pro udržitelný rozvoj, na jejímž založení se významně podílel.

  • Kdev knihovně hotelu Le Palais Art Hotel Praha
  • Kdy23. června od 15.00 - 16.30

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter