Novoroční večírek v Pivovaru

vánooční večírek pivovar

Dne 14. 1. 2016 se uskutečnil novoroční večírek v Rodinném pivovaru Propper. Účastníci se sešli po roce opět v příjemném prostředí rodinného pivovaru v Praskačce u Hradce Králové. Setkání uspořádal ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS), Klub zlepšování a Rodinný pivovar Propper.

Na uvítání se všichni příchozí měli možnost zúčastnit ochutnávky piva, které vyrábí rodinný pivovar Propper. Úvodním slovem přivítala účastníky předsedkyně RKS PhDr. Marie Jírů a informovala přítomné o nastávajících aktivitách ČMA Regionálního klubu Severovýchodní Čechy. Zdravice se také ujal i Ing. Jan Preclík, M.I.M., předseda Hodnotitelské komise soutěže MANAŽERO ROKU, České manažerské asociace, který všechny přítomné povzbudil do odvážných rozhodnutí.

Vřelá slova zazněla také i ze strany paní Mgr. Miluše Horské, místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR, která hovořila o cílech a vývoji v novém roce, do kterého všem popřála úspěšný start a kvitovala setkání, které dává příslib posílení vzájemných dialogů mezi veřejnou správou a korporátní sférou.

Majitelé pivovaru Pavel Propper a Petra Škopová seznámili při exkurzi účastníky s výrobou piva a historií pivovaru poutavým vyprávěním. Poté pozvali přítomné na staročeskou hostinu a následnou neformální diskusi, která probíhala ve velice vřelé atmosféře za vystoupení uznávaného kouzelníka s velmi povedeným vystoupením s ukázkami mikromagie J.

Atmosféra večera byla přátelská a všichni zúčastnění se velmi dobře bavili. Ti, kteří přišli na setkání poprvé, byli příjemně překvapeni vřelostí a oceňovali koncept programu s příslibem účasti na dalších akcích Regionálního klubu Severovýchodní Čechy (RKS).

Další akce ČMA Regionálního klubu, Severovýchodní Čechy se uskuteční ve společnosti Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec dne 11. 2. 2016.

 

novoroční-večírek-RKS1