Kulatý stůl ve společnosti PETROF, spol. s r.o.

Untitled-10Celá fotogalerie ZDE

 

V Hradci Králové 9. 10. 2015

ČMA Regionální klub, Severovýchodní Čechy (RKS) ve spolupráci s Klubem zlepšování, Českou manažerskou asociací a Klubem Manažerů roku pořádaly dne 7. října 2015 od 13. hodin další setkání, tentokrát u vítězky soutěže Manažer roku 2014, Mgr. Zuzany Ceralové Petrofové ve společnosti PETROF, s r.o., Hradec Králové.

.

Úvodem přivítal účastníky setkání prezident České manažerské asociace, Ing. Pavel Kafka, dr.h.c., který byl velmi potěšen, že mohl přijmout pozvání od Mgr. Zuzany Ceralové Petrofové, která získala ocenění v soutěži Manažer roku 2014 do prostor nejvýznamnějšího výrobce pianin, společnosti PETROF, s.r.o. v Hradci Králové.

V návaznosti na přivítání prezidenta České manažerské asociace se ujmula slova jednatelka společnosti PETROF, spol. s r.o. Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, která zároveň působí v roli prezidentky skupiny PETROF. Zuzana Ceralová Petrofová tak patří k již celé plejádě žen
ve vedení českých firem, které dokazují, že se v čele společností dokáží plně a hodnotně seberealizovat. Společnost patří k významným českým exportérům, a pečuje o atraktivní
a léty cizelované know how. Je rovněž inovátorem, a to nejen výrobního programu, ale zejména v řízení firmy, v péči o značky a image.

Společnost je tradičním a v současné době největším výrobcem klavírů a pianin v Evropě, kterou založil ji Antonín Petrof v roce 1864. Během 35 let se mu s pomocí rodiny podařilo z malé dílny vybudovat prosperující továrnu vyvážející klavíry a pianina do celého světa. Úspěch vystavěl na poctivé ruční práci, pečlivém výběru materiálů, zkušených řemeslnících a na inovacích. Mnohé se během 150 let existence firmy změnilo, ale tyto hodnoty, které pomohly PETROFU stát se jedním z předních světových výrobců, u nás vyznáváme i dnes.
Na základě nápadů a speciální strategie během ekonomické krize doplnila tato společnost výrobní program tak, aby podnik neztratil tempo a zůstal věrný tradici svého jména. Začala se dělat například zakázková výroba nábytku z vysoce kvalitního dřeva.

Účastníkům setkání se představil chod společnosti, který následoval prohlídkou továrny
a muzea na výrobu nejen skvělých pianin a klavírů s výkladem přímo od představitelky
5. generace piana značky PETROF. Setkání se neslo ve velmi příjemné atmosféře se závěrečnou diskusí nad tématem inovace. Celá akce probíhala v přátelské atmosféře
a zaujala všechny zúčastněné nejen velmi zajímavou prohlídkou, ale i přístupem vedení společnosti, která pokračuje ve své mnohaleté tradici a rozvoji.

Celou akci všichni velmi chválili, jednalo se o událost, na kterou budou všichni velmi rádi vzpomínat, jak pronesl jeden z návštěvníků: „Kéž by se podařilo dochovat více takových ‚národních pokladů‘.“

.

Další akce ČMA Regionálního klubu, Severovýchodní Čechy se uskuteční ve společnostech Synthesia, a.s. a Explosia a.s., dne 20. 11. 2015 v Pardubicích. Více zde.