Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Kolektivní členové

Zastupují společnost, organizaci či instituci s řadou členských výhod, zahrnující možnost propagace na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích ČMA, zejména klubových.


Hledat

Vysoké učení technické v Brně

VUT se dlouhodobě objevuje v žebříčku nejlepších světových univerzit QS Top Universities, který každoročně sestavuje společnost QS Quacquarelli Symonds Limited a hodnotí v něm tisíce vysokých škol. Podstatnou část hodnotících kritérií tvoří zpětná vazba na kvalitu vzdělávací instituce od akademiků a také zaměstnavatelů jejích absolventů.

Wellness & Spa Infinit Maximus

Hotel Maximus Resort je umístěn do malebné krajiny Podkomorských lesů, jen několik metrů od Brněnské přehrady a pouhých 20 minut od centra města Brna. Klidné prostředí nového moderního hotelu, ubytování ve tří a čtyřhvězdičkovém standardu, špičkové wellness & spa Infinit Maximus, gurmánská restaurace a krásný svatební palouk v rokli za hotelem v kombinaci s okolní přírodou vás doslova omámí a nabije energií. Variabilní moderní kongresové prostory až pro 300 osob uspokojí i tu nejnáročnější firemní klientelu. Čtyřdráhový bowling, beachvolejbalový areál, pláže Brněnské přehrady a nespočet cyklostezek vám poskytnou nezapomenutelné sportovní zážitky.

Wiesner-Hager

Zvyšovat efektivitu a současně se postarat o to, aby se pracovníci ve svém pracovním prostředí cítili dobře – to jsou hlavní úkoly, které prostřednictvím nápaditých konceptů kanceláří a vybavení nábytkem řešíme pro své zákazníky. Nabídka našich služeb zahrnuje několik modulů: office consulting, architektura interiérů a vybavení nábytkem – jde o veškeré služby a práce nutné pro vytváření a realizace koncepce kancelářských či komunikačních prostor, regeneračních zón a prostor pro umístění archivů a techniky.

Zásilkovna s.r.o.

Zásilkovna je přední česká technologická společnost založená v roce 2010, která vznikla s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Krédem Zásilkovny je rychlé a pohodlné vyzvedávání zásilek bez front. Umožňuje to hustá síť výdejních míst, kterých je v České republice již více než 5 300 a každý měsíc se otevírají desítky dalších.

ZD Všestary

Zaměřujeme se na pěstování Všestarské cibule, pšenice, cukrovky, sóji GMO free, sladovnického ječmene, řepky olejky a krmných plodin. Jsme Zemědělské družstvo Všestary, které s láskou pečuje o sebemenší kousek půdy, který nám byl s důvěrou svěřen do opatrování.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Česká manažerská asociace

Jako jediná v České republice se zaměřuje na manažery, podnikatele, lídry bez ohledu na profesi. Jejím hlavním posláním je působit na rozvíjení odborných schopností manažerů, včetně jejich schopnosti vést pracovní týmy.

 

Více o ČMA

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.

Hlavní přínos vidím v možnosti napříč odvětvími a věkovou strukturou setkávat se a vyměňovat si vzájemně zkušenosti.

Vilém Vrba
Více referencí

Seznamte se s osobnostmi ČMA

Ing. Petr Kazík, Ph.D.

Majitel vzdělávací a poradenské společnosti AHRA, manažer, konzultant, lektor a kouč ve více než 200 významných společnostech. Proškolil na 500 lektorů, je autorem dvou knih. Systematicky se věnuje hodnocení kvality a rozvoji excelence. Je předsedou Hodnotitelské komise soutěže MANAŽER ROKU, člen Rady expertů ČMA a místopředsedou Elite klubu Moravskoslezského kraje. Dlouhá léta vede úspěšný dětský pěvecký sbor Permoník.

Detail

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail
Více osobností

Členové

SIEMENSROSSO STEELLANEX a.s.SAM Headhunting Czech republicSIKO Koupelny & KuchyněAmbisSkupina ČEZMHF Leoše JanáčkaTRANSYS, spol. s r.o.Komerční banka a.s.ClarionISMMABBKunz a partneři s.r.o.J.I.P. pro firmy s.r.o.IFBMDASLamarkJan Liška & PartneřiKooperativaVAE CONTROLSPRESTON Capital a.s.Tasty Air s.r.o.ASN Plus, s.r.o.Anacot Capital a.s.EUROPEAN INSTITUTEAKORD & POKLAD, s.r.o.IpsosTrivium PackagingSolární asociaceBusiness RepublicAHRA – Consulting, s.r.o.Wellness & Spa Infinit MaximusKOVOKON Popovice s.r.o.Pharmdata s.r.o.Centrum andragogikyMagazín PATRIOTSOMAKSR InternationalMoravskoslezké informační centrumProdeseco s.r.o.AbydosČeský porcelán as DubíBonatransKaizen Institute CZ s.r.o.DATASYS s.r.o.Řízení letového provozu ČR, s.p.Business Institut EDU a.s.UTB: Univerzita Tomáše BatiVysoké učení technické v BrněAramarkŠéfův světSMARTER Training & Consulting s. r. o.DYNAMIC FUTUREWiesner-HagerSpiderLenzingZD VšestaryBekaertBabydirektDIGITAAL.CZ s.r.o.SiMyCo, s.r.o.Správa a údržba silnic Pardubického kraje | SÚS PkUNIFER – DESIGN & DIGITAL AGENCYSeminaria, s.r.o.DallmayrNárodní rozvojová banka, a.s.BENEŠ a LÁT a.s.Lichtenstein Legal s.r.o.Pražská mezinárodní manažerská školaNewton College, a.s.Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů PrahaSvaz českých a moravských výrobních družstevPodnikatelský institut Pyramida, s. r. o.Moravskoslezký krajGrátis, s.r.o.Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze4machines s.r.o.Moravian Premium Care, a.s.STYRAX, a. s.CPI HotelsKooperace.czCape Free, s.r.o.M.L.S. HoliceZásilkovna s.r.o.IVECODopravní podnik Ostrava a.s.Linde Gas asFoxySTYL, družstvo pro chemickou výrobuMetrostavKohimex, spol. s r.o.CARDIFF ACADEMY SE
Zobrazit výpis členů

Proč být členem

Zvyšte svou prestiž. Setkávejte se s osobnostmi. Využijte výhod členství.

Cena členství

Firemní (kolektivní) člen má možnost propagovat svou firmu na webu ČMA, sociálních sítích, v Newsletteru a na pořádaných akcích.

Individuální člen zastupuje v asociaci pouze sám sebe, nemá tedy možnost prezentovat a propagovat firmu, ve které působí.

Společnost

1 – 10 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 10 000 Kč za kalendářní rok.

Společnost

11 – 50 zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 30 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 2 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Společnost

51 a více zaměstnanců

Cena kolektivního členství je 50 000 Kč za kalendářní rok.

Akcí ČMA se mohou zúčastňovat další 4 členové manažerského týmu (se statutem individuálního člena).

Individuální
členství

Cena individuálního členství je 3 000 Kč za kalendářní rok.

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter