Prezidium

ČMA vede devítičlenné prezídium. V čele omlazeného týmu, zvoleného v roce 2020, stál Petr Kazík. V listopadu 2022 se prezidentkou stala Olga Girstlová.


604 223 002

Členka správní rady Nadace ZET profesora Milana Zeleného www.zetfoundation.com.


731 594 886

Generální ředitel a předseda představenstva WITKOWITZ ENVI a.s., předseda ČMA ELITE klubu Moravskoslezského kraje, vítěz kategorie Mladý manažerský talent v soutěži Manažer roku 2018.

Ing. Ivo Gajdoš

viceprezident


602 44 66 99

Jako výkonný ředitel koordinuje činnost 15 manažerských klubů a oblast zahraničních vztahů. Zajišťuje i organizaci soutěže MANAŽER ROKU. Je předsedou Pražského manažerského klubu ČMA.

Vilém Vrba

viceprezident


775 904 848

Managing Partner ve společnosti skilled.cz. Je předsedou Klubu mladých manažerů ČMA, vytvořil a koordinuje mentorský program XY-Transfer, který pomáhá mladým talentovaným manažerům v jejich osobním a kariérním růstu za pomoci mentorů – senior manažerů.

Ing. Marta Nováková

členka prezidia

Známá česká podnikatelka a manažerka, bývalá ministryně průmyslu a obchodu ČR. Od května 2017 do června 2018 působila v roli viceprezidentky Hospodářské komory ČR a od května 2014 do června 2018 stála jako prezidentka v čele Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Založila firmu U & Sluno, která přerostla ve společnost globálního významu. V soutěži MANAŽER ROKU získala ocenění Manažerka roku 2016.

Ing. Tomáš Macků

člen prezidia


774 646 799

Působí ve výzkumné agentuře Ipsos, nyní ve funkci External Affairs Director. Dlouholetý aktivní člen ČMA a také České podnikatelské rady pro udržitelný rozvoj CBCSD.


603 423 596

Řídící společník advokátní kanceláře Moural Staňa & Partneři s.r.o., kolektivní člen ČMA.

Bc. Vadim Petrov

člen prezidia


602 207 844

Předseda Akreditační komise pro vyšší odborné vzdělávání MŠMT a člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání. Zastával manažerské funkce, působil jako poradce a pedagog. Původní profesí je hudebník.

Máte zájem o členství?

Udělejte tři kroky ke vstupu mezi výjimečné osobnosti managementu.

Stát se členem

Seznamte se s názory našich členů

Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří jsou blízko výkonu mé profese, jak mému podnikání ve společnosti VOX, tak práci vysokoškolského pedagoga. Jsem ráda, že existuje tolik lidí, kteří jsou ochotni nezištně se dělit o své znalosti a zkušenosti.

Ing. Zdenka Vostrovská, CSc.
Více referencí

Seznamte se s osobnosti ČMA

Kamil Pavlíček

Kamil je ředitelem všestranné marketingové agentury UNIFER. Od studia psychologie se přes práci v korporacích posunul k marketingu a vedení lidí. Za posledních 5 let se podílel na rozvoji a předávání zkušeností praxí více než 400 studentům VŠ, které dnes sdružuje v rámci UNIFER Alumni network.

Detail

prof. Milan Zelený

Milan Zelený je exulant, světoběžník, profesor, Čech, Američan, autor, sedlák, českobratrský „beran“ a „Svobodný Pán“ z Kluckých Chvalovic a na Smrčanech, globální profesor, zahradník, systémový vědec, ekonom, Newyorčan, Žižkovák, slávista, poradce, kouč, ronin, hledač, matematik, biolog, otec, syn, milenec a přítel, historik, voják, čtenář, „bývalý “fotbalista, basketbalista, softbalista a tanečník, vyprávěč, trémista, suverén a samotář, milovník všeho autentického a originálního, nepřítel všeho masového a nepůvodního; prostý, skromný, náročný, nostalgik i vizionář.

Detail
Více osobností

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter