Strategická snídaně v srdci Prahy: Klub Facility Manažerů ČMA představuje vize a trendy v efektivní správě budov

Klub Facility Manažerů 6. 12. 2023 2 min

V samém centru Prahy, v těsném sousedství s Karolinem – sídlem University Karlovy, Stavovským divadlem, nákupní pasáží Myslbek či kubistickým skvostem Prahy, Domem U Černé Matky Boží, se v Café YDeal dne 30. listopadu 2023 konala první společná snídaně členů Klubu Facility Manažerů České manažerské asociace (ČMA). Setkání s sebou přineslo mnohem více než jen příjemný start pracovního dne, ale také vhled do plánovaných aktivit pro rok 2024.

Mezi klíčovými tématy diskutovanými na setkání byla iniciativa informovat a vzdělávat veřejnost v oblasti facility managementu. „Facility management lze přirovnat k dirigentovi pro nemovitosti, pečujícího o orchestraci všeho, od bezpečnosti a správy prostor až po údržbu zařízení. Jeho úkolem je zajistit harmonický chod každého aspektu provozu firemních či komerčních prostor, maximalizovat efektivitu a minimalizovat provozní náklady. V asociaci jsme rádi, že již nyní můžeme našim členům přinášet hodnotné informace i z této oblasti,“ řekla Kateřina Božková, PR a projektová manažerka ČMA.

Na setkání se sešli zástupci různých společností a firem, kteří přinesli do diskuse pestrý mix problémů a příležitostí. Všichni se shodli na společném zájmu spolupracovat a využívat podnětů pro dobrou praxi. „Klub Facility Manažerů přináší bohatý program plný odborných přednášek, exkurzí do unikátních projektů a vzdělávacích seminářů, který sklidil pozitivní ohlasy všech účastníků,“ dodal Arnošt Wagner, předseda klubu.

Tohoto setkání otevírá brány do světa facility managementu, který je klíčovým prvkem správného fungování společností. Vstupte do kruhu výjimečných osobností českého managementu a staňte se členem České manažerské asociace.

Přihlaste se do Klubu Facility Manažerů
Fotogalerie ze setkání
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter