NOMINACE DO 31. ROČNÍKU SOUTĚŽE MANAŽER ROKU SPUŠTĚNY! NOMINUJTE INSPIRATIVNÍ MANANŽERSKÉ OSOBNOSTI UŽ DNES!

 

Hodnoty ve facility službách, aneb nejlevnější se nevyplácí

V úterý 30. ledna se v Le Palais Art Hotel Prague konalo první letošní setkání členů a hostů Klubu Facility Manažerů České manažerské asociace, které neslo název „Jak prokázat hodnotu facility služby.“ Téměř čtyři desítky hostů se sešly, aby nasály nové informace, sdílely zkušenosti a nalezly inspiraci pro další vývoj svých firem. Akce byla plná života a energie, což bylo patrné již od samého začátku, kdy hned při vstupu mnozí začali s networkingem.

Část setkání byla věnována životním příběhům a situacím z oblasti B2B. Jiří Střelec, majitel společnosti Vlastní cesta, a Jakub Zahrádka, krizový manažer a kouč, představili své příběhy o úspěchu, ale i o náročných chvílích, které jim pomohly formovat jejich profesní kariéru. Účastníci měli možnost poučit se z reálných situací a získat praktické rady od těch, kteří již prošli různými výzvami.

V další části setkání se věnovalo spíše aplikaci facility managementu a vhodnému výběru dodavatelů, respektive, jak klientům ukázat, že ta nejlevnější cesta není vždy efektivní, a tím tedy nejlevnější. Řečníci představili konkrétní situace, které mohou zásadně ovlivnit efektivitu správy nemovitostí. Diskuze se zaměřila na zkušenosti a postřehy z řad hostů, kteří se aktivně zapojovali do interakce se spíkry.

V závěru setkání zaznělo klíčové, dalo by se říci poselství – hodnota poskytované služby se skrývá v její schopnosti potkat se s potřebami klienta. Facility manažeři by měli nejen dobře znát technické parametry a trendy, ale také být schopni vnímat specifika a potřeby každé organizace individuálně.

Setkání Klubu Facility Manažerů se ukazuje jako inspirativní fórum pro načerpání poznatků a budování odborných vztahů. Pro manažery se zájmem o facility služby to byla jedinečná příležitost načerpat novou energii a získat cenné poznatky do svého profesního života. Le Palais Art Hotel Prague se tak stal nejen místem setkání, ale i prostředím, které podpořilo výměnu myšlenek a rozvoj facility managementu v České republice.

Chci se stát členem Facility Klubu Manažerů
 

Štítky:

 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter