ART klub ČMA zve na pozvání Velvyslanectví Lucemburska členy ČMA na Dny Frankofonie

ČMA 29. 2. 2024

ART klub ČMA zve na pozvání Velvyslanectví Lucemburska členy České manažerské asociace na Dny Frankofonie.

Od 17h30 můžete navštívit ve foyer kina vernisáž fotografií francouzských herců a hereček vytvořené Fabriziem Maltese, který není pouze režisérem filmu ale též fotografem. Po projekci s ním bude následovat diskuze v sále.

Poušť nás volá. Cesta Fabrizia Maltese nicméně začíná na břehu oceánu. Přijal pozvání Abderrahmana Sissako vydat se na cestu a pracovat na filmu, který začal s Polem Cruchtenem. Pol však mezitím zemřel. Projekt, o kterém snil, proto dostal nový symbolický rozměr. Je nezbytné jej uskutečnit. To je důvod, proč Fabrizio odcestuje, aby se sám setkal s mauritánským režisérem. Ale zdá se, že osud rozhodl jinak. Od Saint-Louis v Senegalu po Nouakchott v Mauritánii, od Mata Moulana po Chinguetti je Fabrizio ztracen v poušti a na papíře, který mu oba filmaři dali, je načmáráno jen pár poznámek.

Více informací včetně registrace naleznete ZDE 

 

Vstupné na akci je zdarma.

 

Štítky:

 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter