Porada Prognostického klubu ČMA s Českou asociací Římského klubu

Česká manažerské asociace Vás srdečně zve na poradu Prognostického klubu ČMA společně  s Českou asociací Římského klubu.

1.

Informace a vyhodnocení mezinárodní konference „Management, technologie a sport“ 2.2.2022 konané na Masarykově univerzitě v Brně ve spolupráci s ČMA

2.

Informace o přípravě 3 dalších mezinárodních konferencí ve spolupráci s univerzitami (Manažerská politologie, Izrael a Investice do vzdělání)

3.

Informace o přípravě nové knihy „Opportunities for Growth” jako odpověď na slavnou knihu Římského klubu “Limity růstu” z roku 1972.

4.

Různé

Kontakt

Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc.

předseda Prognostického klubu ČMA a prezident České asociace CLUB OF ROME

Doc. RNDr. Bohumír Štědroň, CSc. studoval s vyznamenáním systémovou analýzu na MU Brno a absolvoval postgraduální studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Po ukončení studia začínal jako vysokoškolský pedagog na Komenského Univerzitě v Bratislavě. Působil rovněž jako soudní znalec. V roce 1992 studoval na Ashridge Management College ve Velké Británii. V současnosti přednáší prognostiku na Univerzitě Karlově, ČVUT a Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů.

  • Kdy10.2. 2021 (čtvrtek), 17:00
  • Kde5. patro, místnost E budovy ČMA

Kontaktní osoba

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter