ŽIVĚ: Konference Návrat k prosperitě

ČMA 18. 10. 2021

Koronavirová krize vystavila Českou republiku před zásadní rozhodnutí. Tím je nalezení správné cesty ekonomické transformace a digitalizace. Česká republika se může zařadit mezi ekonomicky prosperující země svobodného světa, nebo navěky zůstat pouze montovnou a překladištěm střední Evropy, kde se pěstuje levná pracovní síla. Z toho důvodu se součástí Manažera roku stala konference Návrat k prosperitě, jež vytyčí cíle, kterých by měla Česká republika v nejbližších letech dosáhnout.

ČTK Protext je mediálním partnerem ČMA, který nám zajistil štáb a živé vysílání na zpravodajském webu ceskenoviny.cz. ČMA má s ČTK podepsanou smlouvu s garantovanou slevou 10% na služby Videostreamu a servisu Protext pro své členy. Neváhejte se obrátit na nás případně na zástupce v ČTK – Pavel Maška, , 606 628 388. S 50% zvýhodněním můžete využít produktové slevy pro zasílání ranního přehledu zpráv – ČTK24 Business Report. Pan Maška Vám rád nastaví zkušební zasílání do konce listopadu zdarma.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.