Zemřel Vladimír Feix, držitel titulu Manažer čtvrtstoletí a aktivní člen Rady expertů ČMA

ČMA 15. 3. 2021

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že ve věku nedožitých 89 let zemřel náš dlouholetý spolupracovník Ing. Vladimír Feix. Vyjadřujeme upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Vladimír Feix byl jedním z nejstarších a nejzkušenějších manažerů v Česku. Společnost Český porcelán řídil od roku 1970 až do posledních dnů svého života. Byl pověstný smyslem pro řád a disciplínu. Svým pracovním nasazením šel zaměstnancům příkladem. Jeho společnost se proslavila výrobou porcelánu „s modrou krví“, takzvaného cibuláku.

„Vladimír Feix byl výjimečný člověk a zaslouženě získal první titul nejlepšího Manažera roku v roce 1993 a také Manažera čtvrtstoletí v roce 2018. Nikdy svou firmu neprodal, i když se o to konkurence snažila. Říkal, že dokud bude žít, neprodá. Ještě minulý pátek byl v 6 hodin ráno ve své fabrice, jak bylo jeho zvykem. Budeme na něj často vzpomínat,“ řekl výkonný ředitel ČMA Ivo Gajdoš.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter