Zemřel profesor Zdeněk Souček, člen Síně slávy MANAŽERA ROKU 2014

ČMA 18. 9. 2023

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že prof. JUDr. Zdeněk Souček, DRSc. odešel v sobotu 9. září 2023 ve věku 91 let.

 

Prof. JUDr. Zdeněk Souček, DRSc., byl nepřehlédnutelnou osobností – guru – v oblasti strategického řízení v ČR. Podílel se na tvorbě stovek úspěšných strategií podniků, které dnes tvoří páteř české ekonomiky. Učil, nasměroval a motivoval tisíce studentů při svém působení v podnicích, na VŠE, v manažerských školách i v cílených tréninkových kurzech pro vrcholové manažery. Vždy oplýval téměř neuvěřitelnou energií, rozhledem a aktivitou – byl stále aktivní v poradenské činnosti, mentoringu a předávání celoživotních zkušeností další generaci manažerů a manažerek ať formou školení či desítkami odborných knih. V neposlední řadě patřil mezi první podporovatele a hybatele aktivit ČMA směrem k rozvoji a propagaci managementu a manažerů/manažerek – jako dlouholetý člen ČMA, Rady Expertů, lektor a stratég.

 

Poslední rozloučení proběhne v pondělí 18. září 2023 ve 14 hodin ve Velké obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

 

Smuteční oznámení v PDF.
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter