Ze zákulisí MR2021: I „mladý manažer“ může být Manažerem roku 2021, o tento post se letos utká Tung Manh Nguyen

ČMA 13. 8. 2022

V rámci již tradiční soutěže Manažer roku, vyhlašovatelé soutěže, Česká manažerská asociace, hodnotí mimo jiné manažery v kategorii „Mladý manažerský talent“, tedy manažerky a manažeři do věku 35 let. Tato kategorie je význam už jen z důvodu uvědomění si, že být dobrým, inspirativním a schopným manažerem, leaderem, není otázka pouze věku. A právě do této kategorie přijal nominaci pan Tung Manh Nguyen ze společnosti Czech Viet s.r.o.

Mottem tohoto manažera je: „Velkých cílů je možné dosáhnout jedině, když se spojí mnoho lidí dohromady.“

Pana Tunga jsme se zeptali na tři nesoutěžní otázky, díky kterým Vám ho můžeme ještě před zveřejněním výsledků ankety představit.

  • Proč myslíte, že byste se měl/a stát Manažerem roku 2021 a co by pro vás tento titul znamenal?

Jestli jsem vhodným adeptem na manažera roku nechám na hodnotitelích v porotě. Už jen to, že mě můj tým nominoval, je pro mě a naši česko-vietnamskou organizaci Czech Viet úspěch. Nezastupují celou naši komunitu žijící v ČR, ale pro Čecho-Vietnamce by to byla velká čest vyhrát. Byla by výzva ukázat, že Česká republika má multikulturní základ a byl by to pro mě závazek dovést naší organizaci na vyšší úroveň.

  • Jak se vaše firma přizpůsobila pandemii covidu-19? Co konkrétního jste změnili a vylepšili?

Mnoho aktivit jsme museli ukončit, ale i přesto jsme dokázali, že hodnoty jako spolupráce a propojení Česka a Vietnamu jsou pro nás prioritou číslo jedna. Zapojili jsme se do Oživíme Česko a poskytovali naše služby českým podnikatelům zdarma. Naše aktivity a snahy byly oceněné firmovým Oscarem Český Goodwill. Za náš sociální projekt Vietnamci pomáhají jsme byli oceněni i Nadací Via.

Pandemie nás naučila, že i když máme krizi, tak jsou stále na tom lidé hůře, a právě jim musíme pomoci, jak to jen jde.

 Když pomáháte druhým, někdo v budoucnu pomůže zase Vám. Sociální zodpovědnost je v celé firmě.

  • Kde vidíte Česko v příštích několika letech?

Budoucnost si představuji jako Československo v době Bati. Pokud pochopíme naše hodnoty a budeme mít silný základ podnikatelů se společnými hodnotami, tak Česká republika může a má šanci být opět na světovém vrcholu výroby, průmyslu a i ekonomiky.

Děkujeme za inspirativní rozhovor a těšíme se na viděnou 20. září v Paláci Žofín během slavnostního vyhlašování vítězů Manažera roku 2021,

Česká manažerská asociace

 

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter