Výběr z monitoringu médií, téma: MANAŽER ROKU 2021 (září, říjen 2022)

ČMA 10. 10. 2022

1. 9. – 10. 10. 2022

 

Výsledky celonárodní soutěže 29. ročníku Manažer roku. Další zvučná jména managementu v České republice

Praha 16. září 2022 (PROTEXT) – Mezi finalisty prestižní celostátní soutěže Manažer roku, kterou pořádá Česká manažerská asociace (ČMA), postoupilo29 finalistů, z nichž vzejdou vítězové, kteří budou vyhlášení 20. září 2022 v pražském paláci Žofín. V rámci uvedeného dne se rovněž uskuteční kulatý stůl na téma Stav českých firem na podzim roku 2022.
Jak již je tradičním zvykem, také letos se vítězové Manažer a Manažerka roku stanou členy elitního Klubu manažerů roku ČMA, který vede profesor Vladimír Mařík, také někdejší Manažer roku, z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT.

Zdroj: barrandov.tv  


Manažer roku už po dvacáté deváté  

Mezi finalisty prestižní celostátní soutěže Manažer roku, kterou pořádá Česká manažerská asociace (ČMA), postoupilo 29 finalistů, z nichž vzejdou vítězové, kteří budou vyhlášení 20. září 2022 v pražském paláci Žofín. V rámci uvedeného dne se rovněž uskuteční kulatý stůl na téma Stav českých firem na podzim roku 2022.
Jak již je tradičním zvykem, také letos se vítězové Manažer a Manažerka roku stanou členy elitního Klubu manažerů roku ČMA, který vede profesor Vladimír Mařík, také někdejší Manažer roku, z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT.

Zdroj: freshtime.cz


Soutěž MANAŽER ROKU má stále svěží jiskru

Česká manažerská asociace je hrdým vyhlašovatelem prestižní soutěže MANAŽER ROKU, která má letos již 29. ročník.

Jak již tradičně, tak i letos se po červeném koberci projde řada zkušených, inspirativních a inovativních manažerů, lídrů i podnikatelů. Každý, kdo se rozhodl vystoupit z komfortní zóny a přijal nominaci do soutěže, se připojil k manažerům, kteří se nebojí podělit o dobrou zkušenost a díky benchmarku tak posunout jak sebe, tak i ostatní.
Svět manažerů je rychlý, náročný a mnohdy komplikovanější, než si člověk dokáže představit. Ti, kteří v tomto světě umí chodit se bezesporu mohou řadit mezi elity ve svých oborech a stát se hrdými nositeli postů Manažerů roku.

Zdroj: Innovation (tisk)


Soutěž Manažer roku 2021 má své vítěze

Manažerkou roku 2021 byla vyhlášena Diana Rádl Rogerová se společnosti Deloitte Advisory. Manažerem roku 2021 je Jan Lát z firmy Beneš a Lát.

Celonárodní soutěž českých manažerů zná své nové vítěze ve všech kategoriích. Podle slov prezidenta České manažerské asociace Petra Kazíka přinesli finalisté soutěže znovu inspiraci pro širokou manažerskou veřejnost, jak zvládat výzvy obtížné doby.

Zdroj: businessinfo.cz


Šéf krajského energetického centra je manažerem digitálního věku

Ředitel Moravskoslezského energetického centra (MEC) Rostislav Rožnovský získal ocenění v celonárodní soutěži Manažer roku. Prvenství získal v kategorii Manažer digitálního věku. Soutěž Manažer roku vyhledává, hodnotí a oceňuje nejlepší špičkové pracovníky a úspěšné osobnosti z řad manažerů a podnikatelů.

Zdroj: Msk.cz


Nejlepším manažerem veřejné správy je tajemník magistrátu Petr Menšík  

Ocenění nejlepší manažer ve veřejné správě si odnesl ze soutěže Manažer roku 2021 Petr Menšík. Tajemník frýdecko-místeckého magistrátu tak patří mezi desítku neúspěšnějších manažerů v Česku napříč soukromým a veřejným sektorem.

Zdroj: fm.denik.cz


Připomeňte si atmosféru 29. ročníku soutěže MANAŽER ROKU 2021  

Letošní 29. ročník prestižní soutěže MANAŽER ROKU 2021 je za námi. Mezi oceněnými se letos umístila celé řada inspirativních a inovativních manažerských osobní, a tak není divu, že členové hodnotitelských komisí neměli vůbec snadné určit vítěze.

Zdroj: lawyersandbusiness.cz  


 

Monitoring médií připraven ve spolupráci se společností Newton Media

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.