Nominace do jubilejního 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU

Přejít na web MANAŽER ROKU
 

Vítáme dalšího kolektivního člena ČMA, kterým se stává společnost ČESKÁ HYPOTEČNÍ

ČMA 9. 8. 2022

Česká manažerská asociace vznikla před více než 30 lety a od té doby se naše základna každoročně rozrůstá o nové členy. Vstupem mezi výjimečné osobnosti českého managementu a stát se členem ČMA si společnosti i osobnosti jednak zvyšují svou společenskou prestiž, tak i dostávají jedinečné zkušenosti v podobě benchmarku.

Setkávání se členů mezi sebou je koncipováno díky klubům, které pro své členy pořádají každý rok několik podnětných setkání i odpočinkových/kulturních společenských akcí.

Jsme velice rádi, že jsme do našich řad mohli přivítat společnost ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o., která je na trhu už čtvrtstoletí.

„Myšlenka založit společnost, která bude proklientská se zrodila před 25 lety. Když jsem zakládal společnost, měl jsem vizi stabilní lodi, která překoná všechny nástrahy moří a oceánů. Dnes vím, že se mi podařilo vybudovat celou funkční flotilu. Za námi stojí spolupracující banky, pojišťovny, investiční domy, developerské společnosti, stavební firmy a další velmi významní partneři.

V dnešní nestálé době, která se dynamicky mění a vykazuje vysokou míru inflace, je stabilita naší společnosti pro naše klienty a partnery velmi důležitým kritériem a zároveň vysokým měřítkem našich kvalit. Vždy velmi citlivě volíme individuální přístup a dveře k nám má otevření každý, protože život nás naučil vysoké profesionalitě s orientací na každého klienta.

Pro každého klienta hledám to nejlepší řešení a vím, že se mi to vždy vyplatí. Lidé se ke mně vrací. Pečlivě jsem studoval poznatky pana Tomáše Bati a velmi mne zaujal jeho podnikatelský přístup. Přistupuji tak ke svým kolegům, jsou to moji „parťáci“. Společně se vzděláváme, všichni dohromady se podporujeme. Vždy hledám u svých kolegů skvělé vlastnosti, talent, skrytý potenciál. Vše pozitivní posilujeme.

Zdokonaluji se četbou knih a statí profesora Milana Zeleného, obdivuji jeho myšlenky, jasnozřivost a vizionářský přístup. Mám své vize a pevně věřím, že se svým týmem dokážeme ještě mnoho zajímavého vymyslet i realizovat. Vždy s důrazem na potřeby, přání a priority našich klientů.

Z četby mám jasný poznatek PRINCIP 3 P. Baťovský princip.

/ Pochopit, Přizpůsobit se, uchopit Příležitost/

Všem patří moje velké poděkování!“

Radek Barva – majitel společnosti

 

 
 

Články autora

Pozvánka na seminář: Přínosy a rizika umělé inteligence

  Svou účast prosím potvrďte na email: , případně telefonicky: +420 777 036 695

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter