Únorový NEWSLETTER České manažerské asociace

ČMA 19. 2. 2024
Vážení členové a přátelé České manažerské asociace,
letošní ročník soutěže MANAŽER ROKU prochází transformací, která zrcadlí dynamiku byznysového světa i změn ve společnosti, a já jsem velmi rád, že můžu být coby nový člen hodnotící komise u toho.
Je skvělé, že tradiční soutěž s mnohaletou historií jde s dobou, vnímá potřebu inovovat, ale zároveň nezapomíná zdůrazňovat klíčové vlastnosti úspěšných manažerů a manažerek.
Jako expert na digitální inovace spolupracuji s celou řadou firem a vidím, jaké nároky klade současný nástup nových technologií v čele s umělou inteligencí nejen na zaměstnance, ale především na všechny ve vedoucích pozicích. Chci se proto v rámci hodnocení zaměřit především na to, jak se s těmito výzvami jednotliví nominovaní vypořádávají.
Na svou novou roli se tedy velmi těším. Věřím, že získám spoustu inspirace ze zajímavých manažerských příběhů a počinů. A já naopak účastníkům i kolegům v hodnotitelské komisi předám něco ze svých poznatků a nasměruju je k využívání všech příležitostí, které nám nové technologie přinášejí.
Přeji všem krásné dny,
Filip Dřímalka,
expert na digitální inovace a autor bestselleru Budoucnost nepráce

Přečtěte si únorový newsletter
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.