Těším se, až předám své žezlo Manažerovi roku 2020, říká CEO Komerční banky Jan Juchelka

ČMA 4. 10. 2021

Generální ředitel Komerční banky Jan Juchelka zve všechny zájemce na vyhlášení 28. ročníku prestižní soutěže Manažer roku. On sám se stal vítězem předchozího ročníku, třeba i kvůli transformaci Komerční banky, která začala zavádět takzvaný agility management. Přijměte tedy jeho pozvání a staňte se svědky letošního ročníku, který Česká manažerská asociace po koronavirové krizi obnovuje v celé své velikosti.

Soutěž Manažer roku vyhledává a oceňuje nejlepší manažerské osobnosti, podnikatele a lídry v České republice. Už 28 let prezentuje veřejnosti jejich výsledky a manažerské postupy, které slouží jako vzor pro český podnikatelský sektor.

Datum: 19. října 2021
Místo: Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

O vstupenky je možné žádat zde.

Významnou akcí Dne manažerů bude i konference Návrat k prosperitě. Ta spojí na jednom místě osobnosti českého byznysu, managementu a akademické sféry. Společnými silami identifikují cíle ekonomické transformace České republiky, abychom získali podobné postavení ve světě jako za slavné éry Tomáše Bati, Emila Kolbena a dalších velikánů českého průmyslu.

Informace o vystupujících zde.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter