Střídání stráží v České manažerské asociaci

ČMA 30. 3. 2022

Praha (31. března 2022) – V kanceláři České manažerské asociace probíhají od dubna změny. Na pozici PR manažera nastupuje Jan Zilvar, zkušený mediální manažer a bývalý ředitel několika úspěšných soukromých rozhlasových stanic. „Přicházím do společnosti s velkou a významnou historií, úspěchy a zejména potenciálem do budoucna. Žijeme naplno v době, která je řízena nejefektivnějšími způsoby komunikace. Určitě je budu chtít využít. Na druhou stranu vždycky tím nejdůležitějším bylo a bude osobní setkávání, osobní výměna názorů a zkušeností a podání ruky. Proto mým cílem je zlepšit nejen komunikaci uvnitř mezi námi a najít příležitosti pro osobní setkávání, ale samozřejmě stejně intenzivně sdělovat naše úspěchy navenek,“ oznámil Jan Zilvar.

Další novou tváří pro pozici projektové manažerky s přesahem na PR je Kateřina Božková. Ta se v minulosti věnovala projektům zaměřeným na propagaci České republiky ve světě. V rámci svého působení v ČMA se bude věnovat hlavně projektu Manažer roku a přípravou mezinárodní konference o managementu PIMCO, která se v České republice uskuteční v roce 2024 po 100 letech. „Připojení se k ČMA vidím jako skvělou příležitost, jak propojit své know-how s postupy zaběhlé společnosti a realizovat tak o to zajímavější projekty. Se svým časem chci nakládat efektivně a smysluplně, a z toho důvodu jsem velice ráda, že mě tato společnost přivítala ve svých řadách,“ řekla Kateřina Božková.

Kancelář naopak opustí Jan Vocel, který se dále chce věnovat politickému marketingu a další poradenské činnosti. „Chtěl bych především popřát svým nástupcům hodně štěstí a úspěchů v České manažerské asociaci a poděkovat svým dosavadním kolegům za spolupráci. V uplynulém roce se nám podařilo realizovat zajímavé akce, na které se, jak pevně věřím, podaří úspěšně navázat i v letech následujících,“ prohlásil Jan Vocel.

S Českou manažerskou asociací se po necelých třech letech loučí také projektová manažerka Kateřina Nováková. Ta se pro změnu těší na práci a naplňování vlastního projektu. „Začínala jsem v ČMA na pozici asistentky pana ředitele, pokračovala jako projektová manažerka a nakonec jsem měla tu čest vést dva ročníky soutěže Manažer roku. Nyní se vydávám jinou cestou s vlastním projektem. Děkuji všem z České manažerské asociace za nové zkušenosti, přátelství a pohledy na svět managementu. Přeji mnoho štěstí v budoucích projektech,“ dodává Kateřina Nováková.

Jan Zilvar

PR manažer

Telefon: 739 024 400
Email:

Kateřina Božková

Projektová manažerka

Telefon: 603 709 352
Email:

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter