Startuje Studio ČMA

ČMA 17. 11. 2020

Online technologie vstupují do fungování a programu České manažerské asociace jako nikdy předtím. Velká část aktivit se přesouvá na platformy, jakými jsou sociální sítě, YouTube, web. A vyvrcholením této změny kurzu je spuštění Studia ČMA, z něhož budeme poprvé vysílat už 19. listopadu od 13:30. Prostory studiu poskytl ambasador ČMA Jadran Šetlík, z jehož ateliéru se přenosy uskuteční. Připojte se do diskuze Pražského manažerského klubu s Gabrielem Berdárem, někdejším CEO Českého Telecomu. Moderace se ujme Vadim Petrov. Přístup k vysílání získáte v POZVÁNCE.

Vysílat ze Studia ČMA budeme i 26. listopadu od 15:30, a to tentokrát s odborníkem na krizové momenty v životě podniků Liborem Witasskem. Budeme se ho ptát, jak covid-19 změnil nejen český byznys. Vysílání moderuje Vadim Petrov. V tomto ODKAZE najdete více podrobností.

Než jsme ale připravili Studio ČMA, připravili jsme ještě několik rozhovorů. Mezi nimi například tyto:

Kateřina Stolínová z Italsko-české obchodní komory jsme se ptali, jak může vypadat smart working a zda ho firmy praktikují. Podle průzkumu, který si obchodní komora nechala udělat, se k tomuto pracovnímu režimu uchýlilo 123 členských firem z celkových 150. Co dále vyplynulo z výsledků? Celý videorozhovor najdete ZDE.

Jadran Šetlík se stal v loňském roce ambasadorem ČMA. Co pro něj tento titul znamená a jak vnímá manažerské poslání, o tom promluvil ve VIDEOROZHOVORU.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter