Srpnový NEWSLETTER, aneb zpátky ke strojům!

ČMA 15. 8. 2023

 

 

Vážení čtenáři srpnového newsletteru,

 

věřím, že jste si řádně užili letních měsíců, protože už jde do tuhého! Již 20. září se uskuteční duo atraktivních eventů Leaders Talk a především vyhlášení 30. ročníku soutěže MANAŽER ROKU. Přípravy jsou v plném proudu a těším se, že Vás budu moci přivítat v originálním prostoru Empire Hall Slovanského domu, což již předznamenává trendy a změny do dalších 30ti let!

Dopoledního Leaders Talku se zúčastní přední čeští manažeři, kteří budou publiku prezentovat jejich pohled na generativní umělou inteligenci jako výzvu, kterou budou muset mnozí z nás v následujících letech podstoupit.

Při uvažování nad prezentací Leaders Talku jsem chtěla využít umělou inteligenci, aby mou tvář do úvodníku tohoto newsletteru znázornila ona — podle toho, jak mě ona sama vnímá. Nakonec jsem však zvolila „oldschool“ metodu nechat se pro tuto příležitost vyfotit pěkně postaru.

Ráda bych Vám za soutěž MANAŽER ROKU slíbila, že pokud to bude jen trochu možné, budou hodnotitelé vždy z masa a kostí, aby dokázali ocenit i ty nejmenší detaily, které by mohly těmto novým nástrojům uniknout.

 

S přáním hezkého dne,

Kateřina Božková

PR a projektová manažerka ČMA

Přečtěte si srpnový newsletter
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter