Space technologie na covid pomáhá kanceláři ČMA i hodnotitelům MANAŽERA ROKU

Kamil Pavlíček 13. 10. 2020 3 min

Ani soutěži MANAŽER ROKU a jejímu 27. ročníku se nevyhnuly dopady koronaviru, obavy nominovaných z budoucího vývoje, omezení kontaktů, nošení roušek, potřeba čištění vzduchu ve vnitřních prostorách. Přesto soutěž vstoupila do závěrečné fáze.

Hodnotitelská komise v čele s Petrem Kazíkem, letos zvoleným prezidentem České manažerské asociace, která je vyhlašovatelem a pořadatelem soutěže, oboduje 13. a 14. října při osobním či online představení TOP 15 manažerů, podnikatelů a lídrů a navrhne jejich pořadí.

Pro osobní setkávání s finalisty má ČMA v kapse „zdravotní trumf“ v podobě čističky AirClean s patentovanou technologií ActivePure, která umožňuje dezinfikovat a čistit nejen vzduch, ale také povrchy. Technologie byla původně vyvinuta pro potřeby vesmírných stanic, která byla poté upravena pro civilní užití. Jako jediná obdržela certifikát Certified Space Technology. Funguje totiž bez chemikálií a ozónu, rozkládá virové kontaminanty na neškodné vedlejší produkty. O její kvalitě svědčí vyjádření Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv USA (FDA), podle něhož 99,98% viru SARS-CoV-2 bylo zlikvidováno na površích za 7 hodin. (uvedený virus způsobuje Covid-19). Nezávislé laboratorní testy stanovily účinnost technologie pro zabití živého viru SARS-CoV-2 na površích za 3 hodiny s účinností 93 %, za 6 hodin s účinností 98 % a 99,99 % bylo zlikvidováno vzdušných virů RNA za 60 minut.

A takovou „zdravotní záruku“ budou mít k dispozici také členové Národní komise, kteří se sejdou 14. října po jednání Hodnotitelské komise, aby definitivně rozhodli o vítězích 27. ročníku soutěže. V čele Národní komise stojí prof. Zdeněk Souček, zkušený manažer a znalec soutěže, odborník na strategické řízení.

Přístroj se již několik týdnů zkouší v kanceláři ČMA a celý tým je zcela zdráv.

Další informace najdete na www.manazerroku.cz

a také na www.airclean.cz

www.ottoblanc.cz/sortiment/cisticka

 

Štítky:

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.