Rozhodující je odvaha, kreativita a odbornost, zaznělo na webináři Příprava na podnikání

Přinášíme záznam z webináře profesora Zdeňka Součka a inženýra Ondřeje Presperína. „Chtěli jsme naučit účastníky podnikat, zvládnout všechny aktivity, které je nutno provést od nápadu k inkasu za výsledky. Postupně jsme probrali nezbytné aktivity pro zpracování podnikatelského záměru, jež se uvádí v takzvané Supertabulce. Následně jsme vyhodnotili, zda tento záměr realizovat, či zamítnout,“ uvedl prof. Zdeněk Souček.

Čestný člen České manažerské asociace. Patří k nejvýznamnějším osobnostem působících v oblasti strategického managementu. Jako autor či spoluautor vydal v ČR i cizině přes 20 knih. Je též spoluzakladatelem Moravské vysoké školy Olomouc, majitelem firmy Management Focus, čestným prezidentem klubu Stratég a člen několika správních a dozorčích rad. V roce 2015 byl uveden do Síně slávy soutěže MANAŽER ROKU. V roce 2018 byl jmenován předsedou Národní komise soutěže Manažer roku.

 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter