30. ročník soutěže MANAŽER ROKU

ČMA 25. 7. 2023

Slavnostní vyhlášení celostátních výsledků 20. září 2023

Termín pro podání přihlášek
31. července 2023

Leaders Talk
20. září 2023 od 10:00

Vyhlášení MR
20. září 2023 od 15:00

 

O soutěži MANAŽER ROKU

Přirozená autorita a schopnost vést tým lidí k dosažení společného cíle jsou předpokladem každého úspěšného manažera. Nároky na správný výkon této funkce neustále rostou, manažeři čelí stále novým výzvám a jejich osobnostní a profesní předpoklady ovlivňují, jak firma nové situace a okolnosti zvládne.

„Manažer je klíčovým prvkem k dosažení úspěchu a jeho kvalitně odvedená práce si zasluhuje uznání a respekt. Svým rozhodováním ovlivňuje míru zaměstnanosti v podniku, a tím i rodiny svých zaměstnanců a kvalitu života obyvatel v regionu, kde působí.“ Olga Girstlová, prezidentka ČMA.

Sdílení příkladů dobré praxe a ocenění nejlepších manažerů jsou podstatou soutěže MANAŽER ROKU. Již 30 let vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky a úspěšné osobnosti z řad podnikatelů, lídrů a vizionářů napříč odvětvími, profesemi a regiony. Soutěž oslovuje i mladé manažery a reaguje na nové ekonomické a společenské trendy vyhlášením nových soutěžních kategorií a témat.

Soutěž MANAŽER ROKU se řadí mezi TOP 10 nejuznávanějších soutěží v České republice.
Koncept, podmínky a kategorie oceňované v soutěži MANAŽER ROKU najdete zde.
Víc o soutěži si můžete přečíst v rozhovoru s Ivo Gajdoše zde.

 
Zdroj: promestaaobce.cz
 
 

Články autora

 

Štítky

Buďte s námi v kontaktu

Zadáním mailu se přihlásíte k odběru Newsletteru ČMA. Každý měsíc v něm objevíte inspiraci pro manažery, videorozhovory Studia ČMA, monitoring médií či informace o soutěži MANAŽER ROKU.     Ukázkový newsletter

Odebírat newsletter
STRÁNKY SE PŘEDĚLÁVAJÍ
Děkujeme za pochopení.